ikizler
ikizler
ulan ben ne ara müzeyyen senar'dan zeki müren'e geçiş yapacak kıvama geldim? ne güzel kafam rahat, kitabımı okuyordum...

Cevaplar

alpheratz ✨
alpheratz ✨
oha ikizlerin en kısa yazısı bu tarihi anı paylaşıyorum. yorum satılık.
onumarkamsobee
onumarkamsobee
pekiii son durum ne?
neutron
neutron
2 satır yazının üstünde senin adını görmek... beni şaşırtıyosun sende bi haller var hee
onumarkamsobee
onumarkamsobee
harbiden ha. su an fark ettim de ismini görünce yine uzun bir yaziya hazirlamistim kendimi :d
designer
designer
burc ikizlerse normal çok takılma 😄
ikizler
ikizler
senede 1 oluyor @alpheratz . bu seneki talihli kardeşimiz sensin. :)

tuhaf @onumarkamsobee şöyle ki; ben dostuma anlatmıştım durumu. nasıl olur, biter diye konuşmuştuk. dostumun eşi ile hanımefendi arkadaşlar. yenge aracılığı ile bir ağız yoklaması yapacaktık. geçen ben yurda geldim. bir çalışmayla uğraşıyordum, baktım dostum aramış. aradım, ulan kaderin çiziliyor dedi. ne oldu dedim. yenge hanımefendi ile konuşuyormuş. İyi dedim kapattım. kapattıktan birkaç dakika sonra kafam yerine gelmeye başladı. elim ayağım buz kesti birden. beni aldı bir titreme. niye böyle oldu ben de anlamadım. 1 saat konuşmuşlar bunlar. yenge benim adımı vermemiş. ama bir var senden hoşlanıyor demiş. o da muhabbetlerinde benim istediğim karakter özelliklerine sahip olan kişilerin kullanacağı cümleleri kullanmış. ama şu sıralar baya yoğun olduğumdan dolayı konuşmanın içeriği hakkında tam bilgi sahibi değilim. yarın baya hafifleyecek ama yoğunluğum. öğrenirim o zaman. şimdi düşünüyorum benim başıma gelse böyle bir şey baya meraklanırdım herhalde. bu gün derse ucu ucuna yetiştim. sınıfa girdim oturdum . bir kaç şeyle ilgilendim, sonra baktım ki yan tarafımdaki sıraların birinde oturuyor. gülesim geldi orada ne yalan söyleyeyim. acaba ihtimal veriyormudur ben olduğuma. diyebilirsin ki bu kadar dolandırma niye. haklısın. normalde hiç sıkıntı çekmem herhangi bir insanla, herhangi bir konuda iletişim kurma konusunda ama bu sefer farklı bir şey var sanki. ben hiç hatırlamıyorum böyle titrediğimi, bu kadar farklı şeyleri aynı anda yaşayabildiğimi. hayırlısıyla benim kafa gitti herhalde :)

ben de şaşırıyorum kardeş. ben bu kadar yazacak adammıydım değil mi @neutron :)
ceyrekmuhendis
ceyrekmuhendis
sıkıntı yok sıkıntı. vücudun farklı hormonlarının olduğu keşfetti o kadar. ondan bu titremeler... sen yine de biraz zaman ver kendine. dahice bir şeylerin olacağına haberci titremelerine selam 😊
designer
designer
bi elamet geldi vuuuuuuu😂@ikizler
onumarkamsobee
onumarkamsobee
e aşık olmuşsun. bağlanma asamasina dogru gidiyorsun. herkes yasamayamaz bu dediklerini, kiymetini bil. İhtimal veriyor mudur? bilmem ama şimdilik iyi gidiyro gibi. hadi bakalim neler olacak? umarim istedigin gibi sonuclanir :)
mimarlique
mimarlique
sayfa yüklenmedi sandım yapma böyle şeyler :)
ikizler
ikizler
ben de ona veriyorum. ben de aman tanrım didim @desinger :)

umarım öyledir @ceyrekmuhendis onlardan da müjde bekleyen kardeşlerine selam :)

bağlandığım an bitti zaten benim işim. bir şeye zor bağlanan biriyimdir zaten. bağlandığım zamanda kopamam. hayırlısı artık. bana tuhaf geliyor bir de @onumarkamsobee ben böyle şeyler hissedebileceğime imkan vermiyordum. ne bileyim normal hayatıma devam ederken birden birini gördüğümde aniden başka bir hale bürünmek gibi şeyler tuhaf geliyor bana. İnşallah dostum :)

bir daha korkutmamaya çalışacağım kardeş, ben de alışık değilim zaten @mimarlique :)
onumarkamsobee
onumarkamsobee
tuhaf bir şey zaten. alışkin olmadigin bir durum bu. ama güzel :) hiçbir sey imkansiz değildir. bu duygularin da hissedilme ihtimali var elbet :) bağlanma konusunda sadece körü körüne baglanmamani tavsiye edebilirim sana..
ikizler
ikizler
daha ortada bir şey yokken körü körüne bağlanmam @onumarkamsobee ama olumlu olursa garanti veremem. :)
onumarkamsobee
onumarkamsobee
bakalim ikizler. bakalimmm :)