Gamsız Baykuş
Gamsız Baykuş
çok mutluyum be dostlar.. :) kendimden beklemediğim bir şekilde aniden karar aldım ve direkt uyguladım.
biraz yoğun bir hafta geçirdim, sunumum falan vardı. dün farkettim ki pazartesi günü resmi tatil, benim de cuma günü dersim yok. 4 koca boş gün var önümde. havalar güzelleşmeye başladı zaten içim kıpır kıpır. doğum günüm de gelmiş sayılır, dedim benim kesin bir şeyler yapmam lazım. tek başıma geçirmemeliyim bu vakti. hem de bir nevi kendime hediye olur diye düşündüm. aklıma hemen İstanbul'daki kuzenim geldi. aradım, gel tabi müsaitiz, deyince gaza gelip hemen bilet aldım gidiş-dönüş. sonuç olarak şimdi yoldayım.
hep istemişimdir aklına eseni hemen yapabilen biri olmayı. çok güzel bir his imiş. gerçekten şu an kendimi özgür ve mutlu hissediyorum. stres, sıkıntı, dert, tasa da neymiş? daha varmadan hiç birinden eser kalmadı. resmen reset atmışım gibi kendime. öyle bir şey. sevdiklerimle beraber güzel bir hafta sonu geçireceğim inşallah. umarım sizlerin de hafta sonu güzel geçer. kendinize iyi davranın. geceye bir şarkı bırakayım athena - kafama göre.
minik bir dipnot olsun yazının sonunda aklıma geldi: babamı aradım haber vermek için. baba dedim şanslıymışım en ön koltukta gidiyorum. "İyi bari erken varırsın" dedi. canım babam.. adam benden daha troll :) selametle.

Cevaplar

ceyrekmuhendis
ceyrekmuhendis
ahahah babaya selam ✋ dikkat et oralarda kendine.
Gamsız Baykuş
Gamsız Baykuş
@ceyrekmuhendis aleykümselam, sağolasın :)
odin
odin
ben kayıplara karışıyorum, ara vereceğim seninle güzel sohbetlerimiz oldu kendine iyi bak bi sana özel veda ediyorum ahahah unutma beni! kendine iyi bak.
Gamsız Baykuş
Gamsız Baykuş
tabii ki unutmam, o nasıl söz. şarkı önermeyi pek beceremiyorum ama gitmek deyince aklıma gelen ilk parça "terapi" oldu. ha tabii unutmak deyince de can gox - unutama beni :d teşekkür ederim güzel sohbetin için. tekrar gelirsin inşallah, her şey gönlünce olsun, sen de kendine iyi bak :)