odinson
odinson
kas kanseri olan küçük bir çocuğu sevindirmek zor değildir. normalde link paylaşmak yasak biliyorum ama bu sosyal duyarlılık için istisna olmalı. aşağıda vereceğim linke lütfen tıklayıp abone olun, hatta mümkünse merhamet içermeyen yorumlar yapın. bir youtuber'a nasıl yorum yapıyorsanız öyle yapın yani hissettirmeyin çocuğa. ayrıca afacan saat başı girip bakıyormuş kanalına, sevindirin be şu yavrucağı. ayrıca bir kaç videosunu izleyin emin olun ne kadar tatlı olduğunu göreceksiniz. buradan kanala ulaşabilirsiniz. İsmini vermeyeceğim ileride adını google'de aratırsa kendisini kötü hissetmesin. ayrıca link saklanırsa sevinirim.

Cevaplar

mimarlique
mimarlique
sitede güzel şeylerde oluyor. İlgi duyan herkese teşekkürler. bir insanı mutlu etmek bu kadar basit aslında.
Sessizkadin 🕵️‍♀️
Sessizkadin 🕵️‍♀️
görünce çok sevindim, tekrar tekrar izledim . 3 yıllık meslek hayatımda öylesine kötü durumda insanlar gördüm ki . fakat hiç biri çocuklar kadar etkilemiyor insanı, çocuklar kadar gözlerini dolduramıyor. hani alışıyorsun bir şeylere muhakkak ama hani şu küçükler var ya alıştırdığın o yüreği cız ettiriyor .
odinson
odinson
@sessizkadin lösemili bir çocukla karşılaştıktan sonra elimden geldiğince trombosit bağışlıyorum. onlardaki o umudun ve yaşam sevincinin %1'i bende olsaydı keşke. onlara merhamet değil bendeki imrenmek. acınası halde olan biziz, şımarıklığın ve şükürsüzlüğün tedavisi yok.
Sessizkadin 🕵️‍♀️
Sessizkadin 🕵️‍♀️
bilmem haberin var mıdır , türkiye geneli tıp fakültelerinin kurduğu bir site ve organizasyon var ♡ leyla'dan sonra ♡ . böyle kardeşlerimize yardım etmenin bir diğer kolu orası . haberin yoksa muhakkak bir göz gezdir derim . projenin ortaya çıkışını okurken gözleri dolmayan var mıdır bilmem . tanımadan sevdiğimiz, gönlümüze koyduğumuz binlerce kardeş var orda .
odinson
odinson
@sessizkadin http://www.leyladansonra.com diye siteleri mi varmış? bilmiyordum ama öğrenmiş oldum. sanırım herkes kendi branşına yoğunlaşmış durumda ben genelde eğitim alanındaki faaliyetleri takip ediyordum ama elimden geldiğince trombosit bağışlayabiliyorum. fakat bu site sayesinde faaliyetlerden haberdar olup çevremdekileri de katılım göstermeye teşvik edeceğim.
Sessizkadin 🕵️‍♀️
Sessizkadin 🕵️‍♀️
aynen siteleri var ve sistemleri çok güzel . benimde yakından ilgilendiğim bir program . sen ve senin gibi insanlar olduğu sürece onların yüzleri sıkça gülecektir 😊
fenerlierva
fenerlierva
@odin boyle senin gibi duyarli insanlar gorunce gozlerim doluyor hep.aslinda herkesin yapmasi gereken seyler ama maalesef artik senin gibilerden cok az kaldi.ve bu arada hemen kanala abone oldum.😊