anonim
anonim
5 ay
size de bazen oluyor mu sanki hayat daha farklı daha garip olmalıymış gibi. sanki hayatın yanlış yerinde duruyomuşum gibi. şuan tekrar 5 yaşıma dönmek istiyorum belki her şeyi yeniden yaşamak iyi gelir.

Yorumlar

Gamsız Baykuş
@odin umarım burası iyidir. evet başlıyorum öyleyse. sen siteye ilk geldiğinde senin gönderin altında konuşmuştuk biraz. @odinson un ilk gönderisi. ben orada anonim olduğumu söylemiştim ama aslında hesabım vardı. o an için niyetim sadece ifşa olmamaktı ama aslında yalan söylediğimi epey sonra fark ettim. şu an içime epey sıkıntı oldu bu durum. özet olarak böyle
odin
odin
2 ay
@gamsizbaykus neden böyle bir ihtiyaç hissettin? neyse önemli değil, anonim sitede bile yalan oluyorsa...
Gamsız Baykuş
böyle bir şey yaptığım için senden özür diliyorum. sebebini bilmiyorum yani sadece anlık bir durum. o hesabımı pek de güzel kullandığım söylenemez ondan olabilir. çekindim sanırım biraz. önemli değil mi gerçekten? @odin
odin
odin
2 ay
@gamsizbaykus evet, işin içinde yalan olan bir şey önemsizdir. nerede doğru nerede yalan söylediğini asla bilemem artık onun için önemsiz.
Gamsız Baykuş
evet haklısın, bana karşı olan güvenini kırdığım için çok üzgünüm. cevap verdiğin de için teşekkür ederim. @odin
odin
odin
2 ay
@gamsizbaykus sorun değil, sen de sorun etme. geçmişte olan bir şey sonuçta, bir daha karşındakini aptal yerine koymazsın telafi etmiş olursun.
Gamsız Baykuş
estağfurullah ya aptal yerine koyduğumu düşünmemiştim. dediğim gibi niyetim sadece tanınmamaktı. zaten pişmanlık duyduğum için ve sorun ettiğim için yazdım sana da. @odin eski nickimin ne olduğunu tahmin ediyor musun bu arada?
odin
odin
2 ay
@gamsizbaykus hayır, doğru söyler misin onu da bilmiyorum sorsam.
Gamsız Baykuş
ya tabii ki doğruyu söylerim. çok kötü hissediyorum şu an. zaten hatırlayacağına eminim nicki. trollemiştin beni bir gönderimin altında. hani internetim bitiyor yazmıştım, tam olarak yorumlarımı hatırlamıyorum ama sen fındık fıstık atmasan trollemeyiz falan demiştin. niye uzattıysam ya bu kadar, disikartal ben. @odin bu yorumları umarım okuyan olmaz.
odin
odin
2 ay
@gamsizbaykus okuyan olmaz, benim anlamadığım o hesabın da anonim. yalana başvurma nedenini anlamıyorum.
Gamsız Baykuş
@odin biliyorsun ben pek anlamıyorum böyle dalga muhabbetlerinden. tam olarak sebebinden emin değilim ama tekrar trollemenden korkmuş olabilirim. benim için farklı bir korku çünkü bu.
odin
odin
2 ay
@gamsizbaykus ne yazdığını veya ne yazdığımı bugün bile hatırlamam. yani şahsa yönelik bir şey değildi.
Gamsız Baykuş
ya biliyorum, tabii ki o kadar insan içinden beni önemseyecek değilsin. ama bilmiyorum işte, hata yaptım. ve şu an söyleyeceklerim anca bahane olur. @odin tekrardan üzgünüm.
odin
odin
2 ay
@gamsizbaykus yalan söylemeni gerektirecek olan olay şahsına yönelik olmadığına eminim çünkü ben asla şahısları eleştirmedim, benim dikkatimi çeken hep eylemler olmuştur onu da ironik bir şekilde eleştiemişimdir. ha bu yalan söylemeni gerektirir mi? hayır.
Gamsız Baykuş
tabii ki hayır, zaten o zaman bunu yalan olduğunu düşünerek yapmamıştım. şahsıma yönelik olduğunu düşünmüyorum zaten. aslında troll büyütülecek, ciddiye alınacak bir şey değil ama ben bunu başaramıyorum malesef. şu an haklı olduğun için lafının üstüne laf söyleyebilecek bir durumda değilim @odin
Gamsız Baykuş
@odin sitede değer verdiğim isimlerdensin. tekrar güvenini kazanamaz mıyım?
odin
odin
2 ay
@gamsizbaykus sana değer verdiğimi biliyordun.
Gamsız Baykuş
@odin bunun için şu an çok kötü hissediyorum zaten.
odin
odin
2 ay
@gamsizbaykus anlamıyorum gerçekten, bir insan bana yalan söylüyor hem de anonim siteden. adam mı kesiyorum, kötü bir şey mi yaparım düşünüyorum çünkü yalan söylendiğinde insan nedenini anlamaya çalışır. abartılı gelebilir ama düşün bir insan sana bir sebepten yalan söylüyor ve o sebebi saçma. ya gerçekten tuhaf, yalan neden söylenir bilirim. korkudan olur, bunun için bir takım maddi manevi değerler girer ama korkulacak birisi değilim canına zarar vermem. mantıken istesem de veremem çünkü anonimsin. bu anonim kimliğin seni korurken neden yalan? söylesen ne kaybederdin o gün gerçeği hiö düşündün mü? kaybın ne olurdu? peki kqzancın ne oldu? yalan nedensiz söylenmez bir çıkar söz konusu olmalı.
Gamsız Baykuş
bir çıkarım yok. tam tersine keşke o zaman doğruyu söyleseymişim. gerçekten pişmanım işte. seni kaybetmek istemezdim. evet sebebim saçma gerçekten. anonim sitede ifşa olmamak. ya dediğim gibi sadece o hesapta iyi bir izlenim yarattığımı düşünmemiştim. o şekilde hatırlanmak istemedim. o zamanlar saçmalıyordum çünkü. kaale almazsın diye düşündüm belki de beni, bilmiyorum. senin bana zarar vereceğini düşünmüyorum zaten. geceni kötü ettiğim için de, bana harcadığın vakit için de özür dilerim. allah da beni kahretsin ya. sonunun böyle olacağını düşünemezdüm @odin
odin
odin
2 ay
@gamsizbaykus kendine pişmanlık yükleme, sadece nedenini öğrenmek için didikledim. seni suçlamıyorum, biz insanız yeri geldiğinde hepimiz yalan söyleriz. kınamıyorum, sadece yalanının nedenini kavrayabilmeye çalışıyorum, amacı yaralamak veya incitmek değil.
Gamsız Baykuş
çok gereksiz bir sebepmiş değil mi? bahane hatta. @odin
Gamsız Baykuş
@odin son olarak şu an hakkımda ne düşündüğünü merak ediyorum gerçekten.
Gamsız Baykuş
epey zamandır aklıma takılan bir durumdu gerçekten @odin . asıl söylemesem pişman olurdum.
odin
odin
2 ay
@gamsizbaykus hak verirsen şaşkımım, senden beklemediğim bir şeydi bu.
Gamsız Baykuş
farkındayım sanırım. sövsen bu kadar koymazdı bana da gerçekten @odin
Gamsız Baykuş
@odin bir daha benimle konuşacak mısın?
odin
odin
2 ay
@gamsizbaykus zaten sitede yokum artık, dert edilecek bir şey değil.
Gamsız Baykuş
benim için önemli bir şey @odin sitede olup olmaman fark etmiyor.
Gamsız Baykuş
@odin artık güvenemezsin biliyorum ama bundan sonra herhangi bir iletişimimizde sana karşı dürüst olacağımdan emin olabilirsin. tekrar konuşma şansımız olur mu bilemiyorum tabii. bunu yapmasaydım içim rahat etmeyecekti. umarım özrümü kabul edersin. allah'a emanet ol.
odin
odin
1 ay
@gamsizbaykus önemli değil gerçekten. geçmiş geçmişte kaldı. vicdanın rahat olsun, kalbimde bir kötülük yok sana.
Gamsız Baykuş
çok teşekkür ederim @odin cevap vermeyeceğini zannetmiştim artık. cevabın için çok sağol 🙇
odin
odin
1 ay
@gamsizbaykus düşünmeden bir şey diyemezdim.
Gamsız Baykuş
anladım @odin düşüncen için tekrar teşekkürler. son bir şey sormak istiyorum, siteye gelmeyecek misin artık?
odin
odin
1 ay
uzaktan takip ediyorum, aktif olacağımı hatta herhangi bir paylaşım yapacağımı hiç sanmıyorum @gamsizbaykus
Gamsız Baykuş
peki @odin senin tercihin sonuçta, giderken kendince haklı sebeplerin vardı. ya ben son diyorum ama tekrar bir şey demek istiyorum. arada halini hatrını sormak için ya da herhangi bir şey danışmak istediğimde yazabilir miyim tekrar? buna müsaaden var mıdır?
odin
odin
1 ay
@gamsizbaykus neden olmasın?
Gamsız Baykuş
ya @odin sen gerçekten çok iyi birisin. çok teşekkür ederim tekrar ve tekrar. mutlu oldum gece gece. umarım senin de günün güzel geçer, ben seni daha fazla rahatsız etmeden iyi geceler diliyorum :)
odin
odin
1 ay
İyi geceler @gamsizbaykus