ruhsuzum
ruhsuzum
7 ay
anlamlandıramadığım bir konuyu dile getirmek istiyorum. bu bir kaç kişi tarafından bana yapıldı bence %90ınızın başına da bu kesin gelmiştir. (bak bak bir de oran veriyor(!))
neyse konumuz boyfriend/girlfriend yapan arkadaşların bulunduğu arkadaş çevresinden bir anda uzaklaşması akabinde bf/gf'den ayrılır ayrılmaz r yapması.. yaa sen napıyonn napıyonn diye sormazlar mı adama? hayır ben uslu uslu duruyorum sen benle niye konuşmuyorsun. sevgilini elinden mi alıcaz bu ne böyle ilk günlerden. bunların bir de uzak versiyonları var. yani başka şehirde olan arkadaşın bi anda sevgili yapması senle bağlantını koparması, eğer bu arkadaş erkekse ve bir girlfriend yapmışsa kız kıskanmasın diye seni bütün sosyal medyadan silmesine kadar gider bu. olum zaten uzaktayız neyin güvencesi bu ahdhshah güldürüyorlar komik geliyor ya.
ulan bu kadar saydırdım bir gün yaparmıyım ahdjsj yok daha neler 😄 belki çok çokk ilerde falan filan..
velhasıl böyle yani insanı sinirlendirmese de şöyle bir güldürüyorlar be. hadi iyi geceler 👋

Yorumlar

Guvenvermiyordemissin
bizde geri vites yoktur gerekirse ileriden döneriz dönene de dönek demem artık insanları sorgulamıyorum
Police in Wonderland
bunun bir de sevgilisini burdan tarif edip/bulup tanışması akabinde ilişkileri bi şekilde bitene kadar siteye uğramayan versiyonu da var. hoş olan tarafı şu ki; burası kürkçü dükkanı. :)
ruhsuzum
ruhsuzum
7 ay
@guvenvermiyordemissin hayatı tiye almak bu olsa gerek herkesin kendi tercihi tabi
ruhsuzum
ruhsuzum
7 ay
@admin hahhhas tabi sen bunları daha iyi bilirsin biz bilmiyoruz hani dedikodu sitesiydi burası niye bunlar bize açıklanıp manşet yapılmıyor adocum😄 sonra sohbet açıldığında konu bulamıyoruz bütün dedikodu malzemesi sendeymiş😄