Değişik Bir Adam
5 mayıs bugün. İkiz kız kardeşlerimin doğum günü ve ben son 6 yıldır hiç bir doğum günlerinde yanlarında olamadım abileri olarak. koyuyor bu abi tamam aradım kutladım ama 6 yılda biraz abartı değil mi lan ? yalan yok bu yıla kadar kendi isteğimle gitmemiştim ama bu yıl üst üste gelen olaylar yüzünden özellikle gitmek istiyordum. ama bu ama öldüren cinsten biraz tabi gidemedik gene. üzmemek için iyi niyetle mi uzaklaştırdım kendimi yoksa üzülmemek gibi aptal bir bencillikle mi uzak duruyorum bilmiyorum gerçekten. ne ara böyle olduk bilmiyorum desem yalan olur liseye geçtiğim yıl ailemle bağlarım kopmuştu benim. ailemle koptu da arkadaşlarımla kopmadı mı sanki ? bir kaç ay içerisinde koca dünyada tek başına gibi hisseder buldum kendimi ve bu ergenlik değildi. seçtiğim bir şeydi yalnız olmak. peki neden bu şikayetim o halde ? İnsan kendi seçimlerinden şikayet eder mi ? yanlışı seçmişim diyemeyerek kendimi kandırmaya devam ederken şikayet etmeye ne kadar hakkım var ki ? yada var mı hakkım benim şikayet etmeye ?

Yorumlar

ceyrekmuhendis
yanlışı seçtiğini kabulleniyorsun bence. normal bir adam olduğunu da kabul etmen dileğiyle 😊
💜
💜
5 ay
bir daha ki beş mayısta beklemedikleri bir şey yap ve altı yılın acısı çıksın. hem ne olursa olsun kız kardeşler abilerini çok sever. bazen yalnızlaşmak zorunda kalırsın. bazen de istersin. ama aileden kaçış yok. bir şekilde kürkçü dükkanında onlaynsın.
parpali
parpali
5 ay
beni anlatmışsın
poncikk
poncikk
5 ay
senin yorumunu okudum gerçekten yaşadıklarından bir binenrvide olsa ders alabiliyosak ne mutlu bize hayatta kalabilmek için yani mücadele edebilmek için yaşamamız gereken şeyler vardır ama doğru ama yanliş bişekilde yaşıyoruz bazen insan kendi bildini yaşamak ister ne olursa olsun der içinimde kalmasın yani bazende yaşayamaz sen yaşayanlardansın sonuçlara bakılırsa sen üzülme