parpali
parpali
evet balığım çapkın(ciguli) ve ben bugün gene bi durgunuz o öyle suyun üstünde yalnız başına salınmayı seviyor bende yatağımda .bazen konuşuyoruz göbek adı ciguli olduğu için çalgıcı karısı binnaz yapacak bir binnaz lazım bana diyor ama kimseylede anlaşamıyor napıcam ben bununla bilmiyorum arkadaşlar. ama çokda sevimli görseniz mavi yeşilrenklerinde 5cm genelde hareketli fanusuna bayılıyor değiştirilmesinden hoşlanmıyor alacağı kızıda o fanusda yaşatmayı istiyor .fanusun özellikleri orta boy denizkabuklrı var biraz küçükde mağara orada yaşatıcak allah nasip ederse.3-4 aylık bayan beta balıklarına talib kendisi buradan onun adına yazıyorum.taliblerimizi bekliyoruz.saygılar..

Cevaplar

thyke
thyke
İnşallah gönlüne göre birini bulur.😇😂
calgicikarisibinnaz
calgicikarisibinnaz
@parpali balığına talibim kayınvalidem olmanı kabul ediyorum dlmsşsldks
amphitrite
amphitrite
@parpali balıklarla uzun zamandır ilgileniyor musun ? yeni başladın sanırım fanus kullanman balığına zarar veriyor ona akvaryum alman gerekiyor evet betalar yer değişiminden çok hoşlanmazlar ama 1 2 ay anca yaşar fanusunda. yanında beta yerine vatoz ve çöpçü de alabilirsin. İyi anlaşırlar emin ol.
parpali
parpali
@amphitrite evet, yeniyim.bi tane balık için akvaryum bilemiyorum nasıl olur?
amphitrite
amphitrite
@parpali inan çok güzel olur yanına anlaşabileceği başka balıklar da alırsın neon alabilirsin 4 5 tane ya da vatoz ve çöpçü alabilirsin yine beta alabilirsin. bilmeyince balık besliyor sanıyoruz ama onlar o küçük fanusta nefes alamıyorlar gibi düşün. en büyük kötülük orada tutmak onu yine de bir düşün derim