ikizler
ikizler
çay ocağına geldim. ders çalışıyorum. normal insanlar gidip kütüphanelerde çalışır değil mi. ama ben burada çalışmayı seviyorum. açık hava, çay, sevdiğim ortam. niye çalışılmasın değil mi. bir yandan dayılar ve diğerleri muhabbet ediyor. adamlar bir ara bilgisayar muhabbeti yapıyordu. sonra muhabbete başkalarının dahil olmasıyla konu işsizliğe kaydı. şimdi ise fetödeler. bakalım nereye gidecek sohbetleri. ben de çalışırken 8 yaşlarında bir kız çocuğu geldi.dedi
-abi sen kız mısın erkek misin? (saçlarım uzun ya)
-erkeğim. bak sakallarım var.
bir saçımı elledi, bir sakalımı. İkna oldu herhalde.
-niye saçını uzatıyorsun?
-berbere gitmedim. uzadı ondan.
hoşuna gitti herhalde. sonra bir çocuk gülüşüyle güldü gitti. teşekkürler çocuk. normal geçen bir günümü şenlendirdin. dünya daha güzel senin sayende. umarım büyüyünce de güzelleştirirsin dünyayı. şimdi ise muhabbet ios-android muhabbetine döndü. hunharca, fütursuzca, umarsızca, konudan konuya. neyse ben de derse döneyim. 13 dönem dersi var. geçilmeli bunlar... :)

Cevaplar

snorlax
snorlax
sayısal bir şeye çalışacak isem ben de dışarıda çalışmayı seviyorum. hatta daha iyi oluyor. bir süre sonra kapalı alanda insan bunalıyor, dikkat çabuk dağılıyor sıcakların da etkisi ile. kolay gelsin, başarılar :)
Gamsız Baykuş
Gamsız Baykuş
aslında sana abi diye hitap ederek karar vermiş kız mı erkek mi olduğuna ama ilgisini çekmişsin demek ki. gerçekten çok masum :)
ikizler
ikizler
aynen öyle @snorlax . bir de ben hafif sesli ortamlarda çalışmayı seviyorum. hem sayısal hem sözelde böyleyim. sessiz olunca canım sıkılıyor. benim için daha iyi oluyor. sana da başarılar... :)

benim de o tuhafıma gitmişti. fazla görmediyse emin olmak istemiştir belki. ama dediğin gibi çok masum bir çocuktu. @gamsizbaykus :)