Bir ihtimal daha var
Bir ihtimal daha var
merhaba ve hoş geldiniz değerli arkadaşlar. umarım iyisinizdir ? sahi iyisinizdir umarım ? yazı sevmiyorum sıcağı ve sokaklara dolan insanlar arasında yürümeyi sevmiyorum. yaz aylarında genellikle gündüzleri evde veya işte akşamları da gidebileceğim en ücra köşelerde olmayı tercih ediyorum. manyak mıyım ne ? hayatım boyunca hiç gündüz denize girmedim birde ben huyum değil lan yapamıyorum o sıcakta deliriyorum. 4 yılım geçti bu omüde zamanımın dolduğunu her gün yüzüme başka bir şekilde vuruyor samsun. hoşlanmadığım kim varsa karşılaşma skalasını bayağı doldurup taşırdım bugünlerde. kafamda deli gibi dönen düşünceler beni arkama bile bakmadan koşmaya itse de biliyorum.
bu defa kaçamam ben. sorunların kafasına binmeye bayıldığımı hatırlıyorum da iyi zamanlardı ha mc.olay çözücü ara bulucu değişikbiradam 😁 çıldırıyor muyum yoksa yeni mi aklım başıma geliyor anlayamadığım şeylerden biri birde. uzun süredir kafamda netlik hissinden uzak bir hava vardı diyelim. İstemediğim bir hayatı yaşıyor olmanın verdiği karmaşa aslında bu. gidip doğruları bilmesine rağmen hepsini bilerek yanlış yapmış marjinal liselinin egosu var üstümde. @liseli senle de bir derdim yok gadaşım valla imciden alışma bi kullanım var bende agsgsvamksygsgs her neyse ben daha böyle 10 sayfa yazarım ama okuyan olmayınca kendime hatırlatacak kadar yazayım dedim. size hatırlatmak istediğim tek şey ise 3 yıl önce ekmeğinin hamurunda yok olan 301 kişinin sadece yılda bir gün hatırlanılmasının adilik olarak düşünmemdir. şarkım da dumandan rezil. saygı sevgi ve nefretle.

Cevaplar

amphitrite
amphitrite
@degisikbiradam ben esmer değilim beyazım ama azcık güneş görünce kıpkırmızı oluyorum gözlerim falan sulanıyor. en güzel mevsim kıştır ❤ 😁