odin
odin
ağlarsa anam ağlar, gerisi yalan ağlar diye boşuna dememişler. hamileliğinde aylarca uykusuz kalan, uykusunda bile nabzın yavaşlamasın diye hep yan uyumaya odaklanan, günlerce kusan, yeri geldiğinde sancılardan çığlık atan, doğurduğunda yükü daha da ağırlaşan 2-3 saatte bir seni emzirmek için başında bekleyen, nefes alışını korkuyla uykunda bile izleyen, gazını çıkartamadığında çektiğin sancıyla seninle kıvranan, uykusu zehir olan, aldığı kilolardan cazibesini yitirdiği için eşi tarafından belki de aldatılan, çocuğuyla büyüyen ve onun için belki de mutsuz bir evliliğe katlanan, evladının kalbi kırıldığında onunla ağlayan, mutluluğunda ise huzur bulan, kelimelerle anlatılamayacak kadar "karşılıksız" sevgiyi içinde barındıran annelerimizin anneler günü kutlu olsun.

Cevaplar

Sessizkadin 🕵️‍♀️
Sessizkadin 🕵️‍♀️
ilk nicki değiştirip yazdığında anlamıştım sen olduğunu 😊 şu gönderini okudukça dünden beri , gözlerim dolup duruyor . sonra birde baktım gerçekten sen . her şeyi temizleyip gelmişsin.
odin
odin
@sessizkadin senin fark etmeni umardım biliyor musun :)
Sessizkadin 🕵️‍♀️
Sessizkadin 🕵️‍♀️
daha okuduğum ilk anda :) ama öyle söz dizimin,cümlenden çok hissiyat benimkisi
odin
odin
İyi bir insansın, @sessizkadin o projelerden bahsettin ya sonsuz saygımı kazandın. güzel bir detaysın hayatta, umutlandırıyor varlığın insanı gelecek için :)
Sessizkadin 🕵️‍♀️
Sessizkadin 🕵️‍♀️
umarım birgün bir projede bilmedende olsa yan yana vakit geçirebiliriz. zira böyle konularla gönül bağı olan insanlara ilgim çok büyüktür. diğer bir dileğim ise kendi fikirlerimi hayata geçirebilmek. her şey bir umut ama umutta en büyük başlangıç değil mi zaten :) iyi düşünce ve dileklerin için canı gönülden teşekkürler :)
odin
odin
allah gönlüne göre versin, fikirlerini gerçekleştirebilmen için dua edeceğim 😊
Sessizkadin 🕵️‍♀️
Sessizkadin 🕵️‍♀️
her dua bir adımdır :) çok teşekkürler . bu arada dönmene gerçekten sevindim. her ne kadar nick ile yeni olsamda 4 yıldır buralardayım. olmayınca arananlardansın :)
odin
odin
@sessizkadin gerçekten çok naziksin, böyle güzel düşünmen beni mutlu etti, teşekkür ederim^.^