snorlax
snorlax
bazı şarkılar vardır ki söylemesi de dinlemesi kadar zevklidir. canımı acıtıp, gerçekleri yüzüme vurmadan sorduğu sorulardan olsa gerek 'eksik bir şey mi var' böyle şarkılardandır benim için. aslında içten içe neler oluyorsa ruhumda bir bir anlatıyor bana. ama sıkmadan, bunaltmadan. tıpkı derdimi anlattığım martılar gibi. birine anlatsam ne diyeceğini biliyorum. yapmam gereken şeyin ne olduğunu ben de biliyorum fakat benim istediğim şey tavsiye ya da teskin edici cümleler değil ki. tek bir kelime dahi etmeden beni anladığını görmek esas istediğim. sadece anladığını göreyim yeter. yoksa ben de biliyorum olmazları. bugün küçük bir kız ve ondan bir kaç yaş büyük abisini basket oynarken izledim. kardeşim olsa belki de daha farklı olurdu her şey. dost dediğimiz insanlar nasıl ki arkadaşlarımızdan fersah fersah uzaksa kardeş de apayrıdır değil mi? hani diyor ya dizide ' kalbim rutubet mi olmuş, kokuşmuş mu ne olmuş' diye. öyle gibi oluyor sanki. ama artık eskisi gibi tutmuyorum gönlümdekileri. mutlu olduğumda çevrem fark ederken hüzünlendiğimde kabuğuma çekilmiyorum. en kötü gidip kuşlara anlatıyorum. dedim ya başta hani onlar öyle işte. soru sormadan çevremde dolanıp dinliyorlar beni. ben de teşekkür edip çubuk krakerleri ufalıyorum. daha iyiyim bu yüzden. bugün de aynı şekilde yaptım. bir iki seferdir parkın orada oturuyorum. diğer tarafta rahat edemiyorum. hem çocukları izlemek de epey eğlenceli. bir tane oyuncak var içine oturup dönüyorlar 10-15 kez. sonra birden kalkıp başka bir oyuncağa koşuyorlar. bazıları saniyesinde düşerken bazıları zikzaklar çizerek gidiyor :d hayli güldüm onlara ruh halim değişti resmen onlar sayesinde. toromancana birisi sıkıştı çıkamadı oyuncakların birinden kıpkırmızı oldu sinirinden. arkadaşı ' aaa melih sıkıştı, melih çıkamıyo' dedikçe melih daha da delirdi :d tabii kurtulunca kavga kıyamet. düşündüm küçükken ben nasıldım diye. onları hatırlayınca bir de öyle keyiflendim. güzel hatıralarım olduğunu fark etmek iyi geldi. sınav zamanı da olsa sıcaktan bunaltmayan bu günü kendime ayırdım. zaten sınavlar arası mesafe var sorun olmaz (umarım). kendinize dikkat edin dedikodu meclisi. esen kalın 👧

Cevaplar

ikizler
ikizler
şu an en çok ihtiyacım olan şey sanırım. şarkısı da tam. aslında çok şey yazmak isterim ama boşver. kalplerimiz konuşsun... :)
snorlax
snorlax
zaten kimi zaman kelimelere de dökülemiyor duygularımız @ikizler işte o zamanlar bir şarkı ya da bir ezgi yetişiyor imdadımıza. ya da hiç ummadığımız bir sessizlik.. bırakalım konuşsunlar... :)