Gamsız Baykuş
Gamsız Baykuş
bu eğitim dönemini benim için özetleyecek en iyi deyim 'hevesi kursağında kalmak' sanırım. senenin başından beri kendime sürekli hedefler koydum. bu hedeflerin geneli eğitim hayatım ile ilgili olmakla beraber bir kısmı sosyal yaşantım ile ilgiliydi. devamlı bir şeyler olsun diye hayal kurdum. biri olmadı, vazgeçmedim, başka planlar yaptım. onlar da olmadı. ne kadar büyük beklentim olduysa bir olaydan, o kadar büyük hayal kırıklığına uğradım. kişisel hedeflerimin bazılarını gerçekleştirdim diyebilirim, ama ne kadar çabaladıysam da eğitim alanındaki hedeflerimin hiçbirine ulaşamadım. şimdi şöyle geriye bir bakıyorum da gerçekten başarısız bir tablo çıkarmışım ortaya.
neden böyle oldu ben de bilmiyorum. belki de çok heves ettim diye olmamıştır. çevremdekiler hakkında hayırlısı buymuş demek ki diyorlar. umarım öyledir. İnşallah seneye daha güzel ve verimli bir yıl olur. hepimiz için. tatiliniz güzel olsun müdavim dostlar. selametle..

Cevaplar

snorlax
snorlax
ortalama iki buçuk sene boyunca bölümden ve şehirden uzaklaşmak adına hayli çaba sarf ettim. kendimi durduk yere problemlere attığımı ise daha bu sene anladım desem yeridir. zira kendime uygun en güzel mesleği seçtiğimi ve olabileceğim en güzel şehirlerden birinde olduğumu fark ettim. gözlerimin önünde bir tül vardı sanki o kalktı. yani diyeceğim o ki çevrendekiler haklı her şeyin hayırlısı @gamsizbaykus . ben hayatım boyunca mutsuz olacağımı düşünürken asıl mutlu olacağım şeyin bu olduğunu aklımın ucundan dahi geçirmiyordum. İnşallah senin için de her şey çok güzel olur. canını sıkma, hayal kurmaktan da vazgeçme. İyi günlerin olsun 😊
Gamsız Baykuş
Gamsız Baykuş
çok teşekkür ederim @snorlax . mesajın beni çok mutlu etti. :) bölümümü seviyorum aslında. zaten bunun için çok çabaladım bu sene. daha iyisini yapabilmek, kendimi alanımda geliştirebilmek için. ama olmayınca olmuyor işte. senin adına da gerçekten sevindim. İyi günler :)
snorlax
snorlax
ben de teşekkür ederim 😊 sadece bazı olumsuz şeylerin ileride daha farklı hayatımıza yansıyabileceğini açıklamak istedim sen elinden geleni yaptıktan sonra gönlünü ferah tut yeter 👧
odin
odin
olduğu kadar, olmadığı kader demişler.
Gamsız Baykuş
Gamsız Baykuş
sağol @snorlax :)
aynen öyle @odin . ben elimden geleni yaptığımı düşünüyorum.
odin
odin
@gamsizbaykus nickin hakkını ver hakkını, gamsız olmak böyle şeyleri hiiiç tatmamaktır ahaha
Gamsız Baykuş
Gamsız Baykuş
ya ben normalde ayrıntıları pek takmam, ama bu yazıyı yazdığımda her şey üst üste gelmişti. ruh halim baya kötüydü. yazıyı yayınlamadan önce okuduğumda gereksiz gördüğüm çoğu yeri sildim zaten :)