alien
alien
merhaba arkadaşlar, bu sefer hikaye falan yazmayacağım. ciddi bir şeylerden bahsedeceğim. bana çok acil yüklü miktarda para lazım. kimsenin bana para vereceğini düşünmüyorum, sakin olun. bu yüzden eşyalarımdan bir kaçını satmayı düşünüyorum. elimde sx-3232 model bir uzay aracı var. baruthane'nin yukarı taraflarında bir depoda tutuyorum. ciddi alıcılar benimle iletişime geçsin. aracın kaskosu, pulları, sigortası her bir şeysi tamamdır. zaman yolculuğu için tasarlanan bu araç gerçekten işinizi görecek. çocukluğunuzu mu özlediniz, bas düğmeye git abi. evi mi özledin, sorun değil. saniyede 1 milyar km hız yapan modunu açın, annenizin elini öpmek için 0.0001 milisaniye size yeterli olacak. hatta yemek saatlerinde eve gidip gelin. ya da ders saatlerinde sadece okula gelin, tercih sizin. lakin tek sıkıntısı, yakıtı arkadaşlar. kilometre başına çift lavaş dürüm yiyor. her gün bu kadar dürüm alabilecek paranız varsa düşünün derim.

Cevaplar

parpali
parpali
sen nası bir manyaksın acaba 😁
anonim
anonim
ben talibim araca
anonim
anonim
açlık kafa yapmışş😂😂
neutron
neutron
1bil/sec hız yapan aracın varsa gidiyosun iki banka patlatıp ortalıktan kayboluyosun. bunu da biz mi söyleyelim
thyke
thyke
bende bu kafadan istiyorum yaa banane
puccohenzaps
puccohenzaps
oruc basina mi vurdu bu nedir ciddi ciddi okudum bide
limos
limos
günde üç dürüm yiyecek kadar zenginim. adamlarimdan bir kaçı gelip aracı inceleyecek. İş görür durumdaysa yarın aksam limanda buluşup dört dürüm karşılığında aracı teslim alırım. biz tehlikeli adamlarız. tek gel işin içine polis karışmasın yoksa sadık dostun cevahir timsahlarım tahsin ve mahsin' e yem olur.
alien
alien
@limos anlaştık, akşam limandayım, gözlerim yeşil yeşil parlıyor olacak. bekliyorum.
limos
limos
tamamdır bir yamuk yaparsan cevahirin kapisinin önündeki adamlarım onu alacaklar. sorunsuz bir akşam olursa senle daha çok iş yapmak isterim😉🤑
anonim
anonim
hocam torbacinin numarasini verir misin?
anonim
anonim
araç titanyumsa alıyorum hocam