darkpassage
darkpassage
ne hasta bekler sabahı / ne taze ölüyü mezar! / ne de şeytan bir günahı / benim seni beklediğim kadar… kısakürek’in bu şiirini en çok hak eden iftar vakti yemin ederim. uyanalı beş saat oldu. ne acıktım,ne susadım. yemek yemeyi özledim. yemek için acıkmama gerek yokmuş meğer. bundan daha güzel bir aktivite düşünemiyorum. eee yemek için yaşıyoruz çok şükür.

Cevaplar

neutron
neutron
yemek yemek dünyanın en güzel şeyi olabilir
karakutuu
karakutuu
şiiri düzgün yazaydin iyiydi .devami da çok manidar . geçti istemem gelmeni
yokluğunda buldum seni
bırak vehmimde golgeni
gelme artık neye yarar..
darkpassage
darkpassage
@karakutu2 hadi ya tüh cahilliğime ver!
karakutuu
karakutuu
@darkpassage bu üslup cahillikten çok kalitesizlik gibi geldi bana özellikle de !!!! bu. hayirdir rahatsız mı oldunuz ?
darkpassage
darkpassage
@karakutu2 neden kalite kontrolü gibi bir görev üstlendin kendi çapında? yazımın altına gelip kendince genel kültür kasıp beni ezmeye çalışmışsın. nasıl bir üslup bekliyorsun?
karakutuu
karakutuu
sence ezecek olsam böyle mı yazarım çile ortaokuldan beri elimde "beklenen" "kaldırımlar" "zindandan mehmet e mektup" "anne" içlerinde en sevdiklerim.siire bir kelime eklemek demek hece ölçüsünü bozmak demek bilmeyen biri nasıl şiir bu diyebilir şiirin okuma keyfini bozmussun özelliğini yitirmiş . ha unutmadan soyleyim yazının altına geleceğim çünkü ben buranın bir üyesiyim yazılarının altında kimse olmasın istiyorsan yazma bu kadar basit.
darkpassage
darkpassage
@karakutu2 kimsenin yazımın altına gelmesinden şikayetçi değilim. aksine yorum yaptın cevap verdim. kalitesizlik vs yazarsan bu tepkiyi alırsın. İşgüzarlığın alemi yok.
karakutuu
karakutuu
İyi tamam ya evet sen çok mükemmelsin!!!!
(senin tarzın takılıyorum o zaman dp)