odin
odin
@admin black panther'in teaser trailer'i yayınlanmış :d geliyor gönlümün efendisi gümbür gümbür! ahan da bu trailer soundtrack: run the jewels - legend has it

Cevaplar

Police in Wonderland
Police in Wonderland
t'challa'nın askerleriyiz!


odin
odin
en zengin marvel karakteri olmasına rağmen, gelenek ve göreneklerine sırtını dönmeyen adam gibi adam! şimdi ulysses klaw düşünsün!
Bir ihtimal daha var
Bir ihtimal daha var
adam tanrı kral mıydı yoksa sadece kral mıydı beni bir aydınlatırsanız fkdh
odin
odin
@degisikbiradam adamın öyle süper güçleri yok, tanrı falan da değil. wakanda prensi bildiğim kadarıyla sürgünde yani legal kral değil. filmde artık nasıl yansıtılır bilemem civil war'da gördüğümüz kadarıyla ülkesindeki darbeyi bastırmış gibi duruyor. t'challa amerika'da gizli bir şekilde kötülere karşı savaşan birisi, dünya kadar düşmanı var ayrıca avengers üyesi. bu kadar bilgi yeter sana. haa bu adam güçlü mü dersen ne kadar güçlü olduğunu şuradan çıkartabilirsin, captain america'nın meşhur kalkanının hammaddesi var ya, haa işte o malzemeden yapılma güçlendirilmiş kostümü var ahdsadha zaten pençeleriyle de o kalkanı çizdiğini görebilirsin civil war'da. özetle tanrı değil, krallığı da net değil ilk teaser için konuşacak olursak :d yoksa ülkesine dönüp krallığını ilan edecek, ülkesindeki refah seviyesini arttıracak falan sonuçta üçleme olacak bu film şimdilik bu kadar bil :d
sezonsonu
sezonsonu
bi film için bu kadar sey de abartı değil mi
odin
odin
@sezonsonu çizgi roman uyarlaması, abartı dediğin şu filmin fragmanı 9 saatte 4 milyon izlendi.
sezonsonu
sezonsonu
@odin ne olduğunu biliyorum ve de inançlarına kufretmisim gibi davranma sadece abartı.
odin
odin
@sezonsonu sana göre abartı, abartı dediğin çizgi roman uyarlaması filmler milyar dolarlar çeviriyor. son yapılan batman üçlemesi 3 filmde 4 millyar hasılat yapmıştı. sadece 1 heronun beyaz perdeye yansıması. seviyoruz, izliyoruz, babalarımızın okuduğu çizgi romanların filmlerini izliyoruz. şimdi senin ailenden abin veya baban bunları okumadı bilmiyor diye bize niye abartı olsun yıllardır bildiğimiz herolar bunlar. ailemizde takip eden olmasa bile çocukken çizgi filmlerini izlerdik, büyüdük filmlerini izliyoruz ve keyif alıyoruz.
Bir ihtimal daha var
Bir ihtimal daha var
@sezonsonu inanç değil diye değersiz olacak diye bir kaide mi vardı ?
sezonsonu
sezonsonu
@odin ve @degisikbiradam öncelikle abartı dediğim şey filmlerin yaptığı hasılat değil senin verdiğin tepki okumana ya da izlemene lafım değil zaten anlasaydın bu kadar yükselmezdin. sen ise değersiz demedim olduğunuda düşünmüyorum verilen tepkiler abartı ne haliniz varsa görün oldu mu?
odin
odin
@sezonsonu sana ne tepkimizden? ne kadar hadsiz çıktın sen ya?
Bir ihtimal daha var
Bir ihtimal daha var
@sezonsonu hayatımızda zevk aldığımız bir kaç nadir dakikamız var her şeyimizi verdik onu da çok görmek hiç kimsenin haddine değil. çıkış butonu veya ana sayfaya tıkla lütfen. susuyoruz da bizim de kendimize göre bir boyumuz var sabrımızda arşa çıkmıyor.
odin
odin
@degisikbiradam salla gitsin kardeşim gerilmeye bile değmez, bu kadar cevap yeter. kendisi tartışılacak türden olgunlukta değil.
sezonsonu
sezonsonu
sen bana hadsiz diyemezsin terbiyeni takın insanca abartı değil mi dedim patladınız hemen ve çamur at izi kalsın yaptığıniz sadece bu hepinizden nefret ediyorum sen çok olgunsun maşallah bi film için insan kalbi kırıyorsun
Bir ihtimal daha var
Bir ihtimal daha var
@odin biz tartışılabilecek insanlar mıyız be :) nerede görülmüş tuncun demiri büktüğü.
odin
odin
@degisikbiradam hiiiç uzatmaya gerek yok :d ayrıca çok sağlam geliyor bu film ben sana söyleyeyim. ilk 24 saatte fragmanı 9 milyon izlendi. thor'un yerine bunu koyacaklar herhalde o üçleme bitiyor bunu piyasaya sürüyor çakallar ahsdahsd thor'dan fazlası var bu adamda.
Bir ihtimal daha var
Bir ihtimal daha var
@odin o zaman bende got ile idare ederim artık bu çıkana kadar ilk seansta bir tabumu yıkıp sinemaya gitmezsem bende adam değilim.