Lost
Lost
4 ay
abi ölüyorum. öksüremezken ciğerlerim elime gelecekmiş gibi hissediyorum valla. hava değişimi için geldim trabzona ama hasta olup geri gideceğim sanırım. güzel şehirmiş ama tek sorunu tüm karadeniz gibi yağmur. 15 dk yağan yağmurda şehir merkezinde bileklerime kadar suya battım. lanet olsun altan. alt yapına işeyeyim altan.

Yorumlar

uzmeyinbeni
geçmiş olsun
snorlax
snorlax
4 ay
ben de dün gece cam açık uyumuşum şahane bir şekilde. İliklerime kadar hissediyorum gribi. velhasıl geçmiş olsun esas diyeceğim zencefil tüket mutlaka. yılmadan usanmadan söylüyorum bunu da :d
Lost
Lost
4 ay
valla memlekete gidince ilk işim hastaneye gitmek olacak yarın gece dönüyorum zaten sonra samsuna felan geçeceğim iyileşmem lazım. zencefilden de hazzetmiyorum napalım @snorlax
snorlax
snorlax
4 ay
çok hoş bir tadı yok kabul ediyorum ama etkili fazlacana. boğaza, ciğerlere birebir. aslında bu kadar söylememin sebebi hakikaten insanlar benim durumumda olmasın diye. zira küçükken geçirdiğim bronşit yüzünden şimdi en ufak soğuk alğınlığı normalden daha fazla etkisini gösteriyor bende. bu sizlerde de olmasin diye dillendiriyorum hep. ne olur ne olmaz. dikkat eylemek gerek velhasıl burası da soğuk tedbirli gelirsin. geçmiş olsun tekrardan.
Lost
Lost
4 ay
@snorlax bu değişik zatürre atlattı da geldi bu günlere hey gidi hey :) tedbirden değil de ben yağmurda ıslanmayı çok seviyordum bayağıdır da böyle güzel bir yağmur görmemiştim. şehir meydanında açtım kollarımı ıslandım dakikalarca iyi geldi bayağı varsın görenler deli desin umurumuzda mı :)
snorlax
snorlax
4 ay
beni en iyi anlayanlardan biri de sen olursun bu konuda o zaman öksürdükçe sanki tığ sokuyorlarmış gibi hissederim ciğerlerime çok fazla hasta olursam. böyle de bir benzetme düşün :d yağmuru çok severim ıslanmayı da çok severim kesinlikle o anki toprak kokusu filan ama sonra ceremesini ben çekiyorum günlerce. ahan da sen de bunu yaşıyorsun şu an. her şey bir yana ciddi bir durum bu zatürre diyorsun bak yenilerse allah korusun kötü olur. ayrıca soruna gelirsek değil elbette :)
Lost
Lost
4 ay
@snorlax bana bişey olmaz diye bi klişe atardım ortaya ama durumum malum. moloz boşaltan kepçe gibi sarsılıyorum öksürürken dkhg bir şey olsa da sonu en fazla ölüm ondan da korkmuyorum eninde sonunda olacağımız şey toprak :)
snorlax
snorlax
4 ay
buna gülmesem iyiydi ama güldüm :d :d o kadar yani e durum hayli ciddi desene. klişe mevzusuna girme o iş çok başka bilinmez kimin nasıl olduğu. takdir-i ilahi zaten orası öyle yine de bize emanet bu cana iyi bakmamız gerek düşünceme göre ondan bütün kafa şişirmem :)
Lost
Lost
4 ay
@snorlax düşünmen yeter dostum kafa şişirmiyorsun merak etme dhff