Lost
Lost
4 ay
merhaba dostlar tekrardan. tekrardan dememin sebebi titrememin azizliği ile 25 dakikadır yardırdığım 3600 karakterin telefonu elimden düşürmemle yok olmasındandır. ne yazdığımı okudunuz farzedin fazla içliydi be :) ağacı bile dile getirip kendinden olan kağıda özlemiyle kalem eyleyen şeye aşk denir. öyle ki bu özlem hem yıkar paramparça eder hemde ortaya acı ama güzel bir gülüş ve şiiri çıkartır ki anlamak her gönüle düşmez. o gülümsemeden bahsedebilecek güce sahip değilim ama şiirde yürek işidir. sevmeyen yada daha önce hiç sevmemiş olanlar anlayamaz. yaşı yetmez yüreğinin belki de bundandır bazı insanların yüreğinin hep çocuk kalması. çocuk dediğime da bakmayın en güzel sevgiler çocuklarda değil midir oysa ki ? karşılıksız, şartsız, sadece ve sadece sevmek için sever çocuklar. benimde yüreğimin yetmediği bir şeymiş ki demek bu yaşıma kadar hiç anlayamadım nazım'ı böylesine. derken bu çocuk yürekli kel adamın karşısına öyle biri çıktı ki ben bile büyüdüm onunla. bakmayın lan büyüdüm dediğime büyüdük de anca boyumuz büyüdü 'kavaktada boy var gavurun tohumu az laf dinlesene habire boyunun dikine boyun devrilsin' derdi babaannem ömrü uzun olsun. olmadı....
öyle ya işte boyumuz üstümüze devrilmiş olacak ki bundan bu yıkılmışlık, bundan bu havlu atmışlık. her şeyden vazgeçip sevgimi de alıp gidecektim nereye olursa. ama sanırım vazgeçemiyorum ben bu kez kaçamıyorum daha uzağa. gel derse yakın olayım diye buradayım. sevgimi alıp öldürmeye gitmeyeceğim yüreğimin yettiği kadar seveceğim söyleyemesem de. zaten söylemenin ne önemi var biliyor ama olmamış bir kere ısrarın manası mı var. zamana bile bırakmıyorum artık bizi ben. ne zamanı var ne oluru çünkü. kendi hayatımı kurtarmak zorundayım. bir kez de kendim için denerim hak etmiyor değilim yani bir ben kolay yetişmiyor :) varayım böyle kalayım ben tamamlarım kendi kendimi.
ha birde dost meseleleri var tabi vazgeçilmez dediklerimiz.babamın ölümünden sonra gördüm dostum dediğim insanların gerçek yüzünü. alınmayın ha sakın. dost başka arkadaş başka dostum dediğim tek bir insan var burada @odin kendisi firar da olsa her daim bi 'allah belanı versin değişik. sen adam olmazsın olm yetmedi mi lan yediğin kazıklar ne uğraşıyorsun hala ? 'sını eksik etmedi sağolsun. bu arada o @odin buraya gelecek ! birde @babameraba var sizin bildiğinizle ki bilen de varsa bayağı bir eskilerde kaldı, ev arkadaşım, kardeşim, dostum lan adama sıfat yakıştıramıyorum ne desem eksik kalıyor 1 gün dahi yanlız bırakmadı beni bana rağmen, kovsam da ' canım bak bi s.ktir git şurdan ! ' da desem beni oturtup konuşturmayı konuşturduktan sonra da bildiğini yalansız eksiksiz söylemeyi bildi bana 4 yıl boyunca. 28 gün oldu görüşmeyeli köpek gibi özledim arizona kertenkelesi kılıklıyı. gideceğim yanına alacağım ifadesini 3 4 güne memlekete temelli dönüş yapacak malum bir daha zor bir araya geliriz. diyeceğim şu 4 yıl verdim diploma alamadım ama kendime çok sağlam dostluklar edindim çok güldüm eee tabi bu kadar gülünce ağlamamak da olmaz yani hayat bu... omüyü bıraktım diye sanmayın ki benden kurtuldunuz lanet olası beyazlar ! bir nigga asla vazgeçmez sevdiğinden. ha olacak ki @admin benden vazgeçer de banlarsa fsajfkssdfhkfdhjkf o zaman bilemem tabi. ban ban çiki çiki ban ban dkjfhjkgdhjdg İçimde kalan da şu ben yayına bağlanınca alttan bir küfür yapıştırıp kaynatıcaktım ortalığı ama ben bağlanınca öyle bir hale gelmişti ki duyduğum şey 'bi küfür etsene be değişik' oldu hayallerimi yıhtıınız ulan ! sözü çok uzattım bahsetmediğim yada bahsedemediğim nice insan var hepiniz sağlıcakla kalın dostlar. benim omü ile hikayem bu kadarmış. kendi hikayenizi yazarken karşınıza çıkan şeylerde boyunuzun değilde yüreğinizin yetebildiği bir hayat dilerim. çav bella millet !

Yorumlar

Sessizkadin 🕵️‍♀️
gel dese gelemeyecektin hani sen ne çabuk yelkenleri indirmişsin...
Gamsız Baykuş
ya @degisikbiradam ne diyeyim, sevindim senin adına :d yolun açık olsun :)
Lost
Lost
4 ay
@sessizkadin sen benim ne dediğime ne bakıyorsun kadın :) benim içimi bilmiyor musun sanki :)
Lost
Lost
4 ay
@gamsizbaykus teşekkür ederim dostum cümlemizin :)
Sessizkadin 🕵️‍♀️
İçini bilsemde artık değiştiğini düşünmüştüm ☺️
Lost
Lost
4 ay
@sessizkadin sen kolay kolay vazgeçilebilecek bir insan mısın ki kadın. yüzüm yok ama hayat bu illa ki bir gün karşılaşırız.
Sessizkadin 🕵️‍♀️
teşekkür ederim 😊