ruhsuzum
ruhsuzum
ulan yakalım her şeyi gidelim buralardan diyorum. derkeeen derkeen iftara ne yapsam diye düşünürken buluyorum kendimi. hayır ciddi ciddi habersiz evden çıkıp gitmeyi falan düşünmedim değil ama bunu ailemden sıkıldığım için değil de yaşadığım şehrin artık bana dar geldiğini hissetmeye başladığımdan kesinlikle. memlekete döndüğümdem beri tek aktivitem yemek yapmak sofra kurmak vs ev işleri işte. bi iş bulayım artık diye dua eder oldum ev hanımlığı hiç bana göre bir şey değil.
yaz sonuna doğru bi tatil planı yapacağım ama bakalım. yalnız bile olabilir. tek başıma bir yerler gezmek acaip hoşuma gider.
of omü dedikodu ailesi. sıkılıyorum tatil girdiğindem beri. saolsun memleketim çok büyük olmamakla beraber, her yerinide tadilata sokmuşlar. sakin sakin oturabileceğim tek yerde eylüle kadar tadilattaymış. damn!
köye kaçayım bari. alırım kitaplarımı bulmacalarımı geçerim ormandaki kulübemize yan tarafta dere offf ya da ırmağın karşısına su sesi eşliğinde zaman geçiririm. ya bi insanın hayali emekli amcaların hayaliyle bir olabilir mi?

Cevaplar

alpheratz ✨
alpheratz ✨
olabilir bence güzel hayal. kitap-köy aktivitesini bende yapacağım. küçük şehirden ziyade ortamı leş. 3 gündür evden çıkmıyorum
aldebaran 🌟
aldebaran 🌟
üç gün. kendime üç gün veriyorum. nasil oluyorsa bir gün fazla olmuyor. üç gün sonra kaçacak delik ariyorum memlekette. hayir kocaman memleket ama ben darlanıyorum lan. köy hayatı güzel aslında. tabi içindekileri tınlamadığın müddetçe. varsa öyle bir kulübeniz hiç durma derim. kaç kurtar kendini. mesela imkanim olsa, çoktan bizim tarlanın birine ev yapmış oturuyordum. ya da babamlara yaptirtmistim. yapamadilar :( köyde ev var ama rahat birakmiyorlar. kisaca git kurul oraya. :d
ruhsuzum
ruhsuzum
@alpheratz müthiş bir aktivite geçen yaz bolca yaptım. resmen deşarj oluyorsun. küçük şehirin küçük olduğunu büyükşehirleri gördükten sonra anlıyorsun. benim ki de tam olarak samsun'dan sonra gelişti.
ruhsuzum
ruhsuzum
@aldebaran vallahi çok doğru. bir hafta ya bir hafta.. bunca sene burada nasıl yaşamışım diyorum. büyük şehirde yaşadıktan sonra oldu bu durum. aslında küçük şehir sıkıcı değil de kendime ait özel bi alanım yok birazda ondan şikayetçiyim. köyde en azından kendime ayırabileceğim bi vaktim bi yerim olacak. küçük olsa da kendimi bulduğum bi yer var. yeter. ya bi hamak bile yeter anlıyorsun dimi..
aldebaran 🌟
aldebaran 🌟
anlıyorum @ruhsuzum anliyorum.