9 Ulan yakalım her şeyi gidelim buralardan diyorum. Derkeeen derkeen iftara ne yapsam diye düşünürken buluyorum kendimi. Hayır ciddi ciddi habersiz evden çıkıp gitmeyi falan düşünmedim değil ama bunu ailemden sıkıldığım için değil de yaşadığım şehrin artık bana dar geldiğini hissetmeye başladığımdan kesinlikle. Memlekete döndüğümdem beri tek aktivitem yemek yapmak sofra kurmak vs ev işleri işte. Bi iş bulayım artık diye dua eder oldum ev hanımlığı hiç bana göre bir şey değil.
Yaz sonuna doğru bi tatil planı yapacağım ama bakalım. Yalnız bile olabilir. Tek başıma bir yerler gezmek acaip hoşuma gider.
Of omü dedikodu ailesi. Sıkılıyorum tatil girdiğindem beri. Saolsun memleketim çok büyük olmamakla beraber, her yerinide tadilata sokmuşlar. Sakin sakin oturabileceğim tek yerde eylüle kadar tadilattaymış. Damn!
Köye kaçayım bari. Alırım kitaplarımı bulmacalarımı geçerim ormandaki kulübemize yan tarafta dere offf ya da ırmağın karşısına su sesi eşliğinde zaman geçiririm. Ya bi insanın hayali emekli amcaların hayaliyle bir olabilir mi?