database
database
3 ay
program iyi hoş da irem derici arada kerimcan hareketleri yapıyor homofobik duygularım alev aliyor lanet

Yorumlar

YATTARA
YATTARA
3 ay
travesti olduğunu düşünüyorum iremin
amsterdamli
'yobazliga soyundum' temalı fotonla homofobiklik yaparak şahsen beni şaşırtmadın :)
YATTARA
YATTARA
3 ay
adam soyunmasındamı
database
database
3 ay
@amsterdamli uzaklaş ya benden uzakta ol yobazmis zaten bi siz biliyosunuz herşeyi kardeşim. midemiz almıyor ortalıkta yaşamayın özgürlük falan değil bu.
amsterdamli
senin o fotoyu relax relax koyup buralarda +18 algılar oluşturman,toplumdaki tabiriyle abazalik yapman nsl özgürlükse o da aynı şekilde özgürlük.su konumunla başkasının ahlakını yargılanabilicek son insan bile değilsin.İsinize gelmeyince yok uzaklas yok başka yerde yaşa,sana mı sorcam.parantez içinde eleştiriye açık değildir felan yazsan hiç görüş bildirme zahmetine girmezdim zaten.ki bu da son yorumum.senin gibiler için karakter zahmetine girilmesini doğru bulmuyorum.
database
database
3 ay
dostum işte sizin zeka seviyeniz bu. sizin özgürce yapabildiğiniz şeyleri biz yapınca abazalik falan oluyor. relax relax fotoğraf koymuşum, daha 2 gün önce onur yürüyüşü adı altında sağda solda öpüşen- soyunan beden benim istedigimi yaparım kime ne diyen gaylere lezbiyenlere laf söylemeyip özgürlük diyen kafan nedense benim koyduğum fotoğrafta cinsellik ariyo. 18 algısı yaratmışsa sende o senin abazaligindir fotoğrafı örgüsü için seviyorum ve istediğim mecrada paylaşırım. homofobik duygularım kabardi cumlesi seni ne kadar gerdiyse tanimadan yaftalama isine girmişsin kusura bakma hiiiç umrumda falan değilsin de degilsiniz de ve 2 senedir şu sitedeyim benimle ilgili bi asılma sebepli sıkıntısı olan kadın varsa kapatır giderim burayı. hâlâ aynı terane. ahlak yargılamasını dini değerlere uymadığını bilerek ve bunun yanlış olduğunu düşünerek yaptım. dinin yasakladığı bişey ahlaklı olamaz. bir de yok mu şu çok bilmiş özgürlükçü havanız at gözlüklü olan sizlersiniz saçma sapan fikirlerinizle dünyanın sahibi olduğunuzu sanıyorsunuz
database
database
3 ay
he bide canım fotoğraf seni yükselttiyse kaldiriim kendi kendini yeme @amsterdamli