mavibaloncuk
ben bu kişiyi kafamda büyütmedim mi?evet. öyleyse bitiredebilirim düşüncelerimde .aha buldum valla. güle gülee. İnşallah başaracağım. yenicem seni beynim.

Yorumlar

Дан БилзЭрхан
kalbinde büyütmüşsün kalbini yenmen lazım
calimeroo 🤕
benden önce davrandın katılıyorum @chiko
mavibaloncuk
galiba beynimi yenmem kalbimi yenmemden daha kolay ama başaracağım. @Pugarov
Дан БилзЭрхан
beynini kullan ki kalbini yenesin 😉
karakutuu
karakutuu
3 ay
bunu kendine yapmamalisin. çok güçsüz gozukuyorsun. çaresizce debelenisini görmek beni çok üzüyor . adı anılsa hemen oraya doğru bakar gibisin bir arkadaşını görsen onu soracaksın napıyor diye . yazdıklarının hepsi kayıt altına düşüyor açıp açıp tekrar bakacaksın tekrar okuyacaksın . yeni bir sayfa açmak istiyorsan bı daha ondan söz etme . bu son olsundu.
mavibaloncuk
aynen artık düşünmemeye çalışacağım. kıymetimi bilmiyosa da bu onun avanaklığı. evet artık söz etmiycem ondan çünkü aklımdan çıkmaması çözüm olmadı, değerimi bilemesine. herkes laiğini bulur sonuçta. ben duruşumu bozmamalıyım.👍 @karakutu2 sonuçta güçlü bir insanım
karakutuu
karakutuu
3 ay
bla bla bla aynı tas aynı hamam "düşünmemeye çalışacağım" nasıl bir anlam barındırıyor biliyor musun ben beynime hakim değilim düşüneceğim ama istemiyor gibi yapacağım. bana tamam düşünmüyorum de bide güçlü insanım ben demek olmaz sana başkası der bunu sonuçta herkes kendini güçlü bulur bana sorarsan bende mike dan daha iyi sumsuk atarım .
mavibaloncuk
yaa sürekli gözümün önündeyken bunu nasıl başaracağım peki. sıkıntı burda. @karakutu2