poseydon
poseydon
5 ay
güven, iyimser bir anlaşmazlıktır.

Yorumlar

💜
💜
5 ay
özledik yazılarını
poseydon
poseydon
5 ay
@limos beni meşgul eden o kadar çok var ki ve buna ek olarak bir de hiç bir şey yapmama isteği ile baş etmeye çalışıyorum.
💜
💜
5 ay
derin adamsın posi. sana da zor hayat
poseydon
poseydon
5 ay
derin miyim, değil miyim orasını bilmiyorum @limos lakin şöyle bir geçmişe baktığımda hayat bana hiç kolay olmamış ve hala daha olmuyor da. bir sığıntı gibi yaşamaya çalışıyorum bu hayatta.
💜
💜
5 ay
sen bu hayata sığıntıysan ben kendime çöp derim. reelde neler yapıyorsun bilmiyorum ama istemesen bile bu hayata bir şeyler katacak birisin bence
poseydon
poseydon
5 ay
@limos sorun tam olarak burada sanırım. birçok şeyi istemeyerek yapıyorum olumlu ya da olumsuz fark etmez. ve bunların sonuçlarının iyi ya da kötü olması da fark etmez. her şey anlamsız bir tekrardan ibaretmiş gibi.
💜
💜
5 ay
keşke sana iyi gelecek bir şey diyebilsem ama benim kendime hayrım yok.☹️
alpheratz ✨
dostum buradayım elden bir şey gelirse beni biliyorsun. atanma iş bulamama sorunu mu yaşıyorsun sen?
poseydon
poseydon
5 ay
@limos bir şey demene gerek yok. teşekkürler yinede. @alpheratz yok be dostum iş konusunu falan o kadar takmıyorum. hatta gelen birkaç teklif var onları da kabul etmeyeceğim büyük ihtimalle. farklı bir durum bu ve gereğinden fazla sanrılı ve acı verici.
💜
💜
5 ay
İnsallah kendini daha iyi hissersin sorun neyse çözülür.
poseydon
poseydon
5 ay
@limos İnşallah.
alpheratz ✨
günümüz şartlarında bi zorunluluk olduğu için iş bulmak öyle bi sorun var sandım. anlatmak istersen beklerim bro. üzülme senden bi tane var
poseydon
poseydon
5 ay
@alpheratz eyvallah dostum, sen beni düşünme boş ver senden de bi tane var biliyorsun. sanırım insan için en zor olan şeylerden biri acılarını anlatmaktır.