odin
odin
beyinsizlerle uğraşmaktan vallahi yoruldum. 200 küsür başlık açmışım beyinsizin birisi çıkmış ekşi ile eş zamanlı açılmış demiş, gerizekalı herif bir tane bile örnek saatlerini karşılaştırarak. daha da bir kelime bile yazmam artık buraya kadar.

Cevaplar

ricardoveritas
ricardoveritas
anlayana sivri sinek saz anlamayana sazı soksan az. boşver yaz sen. bu ülke onlar gibiler yüzünden gelişemiyor. yaz kardeşim yaz
Akif Yanbak
Akif Yanbak
dog ürür, screw yürür
odin
odin
@ricardoveritas hocam az emeğe saygı olur, bir tane bile örnek vermemiş, sırf lağım ağzıyla laf atmak için kasmış. benim sinirim kaldırmaz bunu, iki günde ikinci vaka bu yeter.
Gamsız Baykuş
Gamsız Baykuş
... sen yazmasan
biz yazmasak,
nasıl
çıkar
karan-
lıklar
aydın-
-lığa...

odin ciddiye almamanı tavsiye ediyorum. sözlüğe katkın yadsınamaz sonuçta :)
Değişik Bir Kafa
Değişik Bir Kafa
adam haklı kendileri bir cacık üretemeyip üreten ve paylaşan insanlara yapılan bir şey bu. bende katılıyorum sana başkan.
odin
odin
@gamsizbaykus bir başlık açıyorum, içeriğinde geçen isim veya kavram varsa direkt ona geçiyorum ki insanlar tanımdan tanıma geçsin ilişkiyi kursun. schopenhauer diyorum, oradan nihilizme geçiyorum, orada nihilizmi anlatan filme sıçrıyorum, oradan bunla ilgili şarkıya. tıkanana kadar böyle gidiyorum adam gelmiş buna bile gündem hırsızlığı diyor, ekşi sözlük yazarıyım zaten kendi entrylerimden bile bu yıl girmediğim tanımların sadece 12 tanesini aldım. bırak gündemi milattan kalma onlarda. çok bilen kendi yazsın adamın bir entrysi var o da bu daha da gerilmek istemiyorum.
odin
odin
@perseus adamın tek entrysi var o da bu, tespitinin haklılığını gör.
privity
privity
sözlük kültürüm yok, bilenler bildiklerinden vazgeçme lüksüne sahip değildir information=pure power= @odin 😊
odin
odin
@privity sözlük gelsin diye yıllarca beklerim siteye, geldiğinde de en çok ben sevindim. sonunda üniversite portalında ciddi anlamda bilgi paylaşımı olacak diye. hepimiz bölümümüzle veya alanımızla ilgili bildiklerimizi atsak muazzam bir bilgi havuzu oluşur 3. şahıslara. ama gel gör ki bunu yapmak yerine bok atmak daha cazip geliyor. yerel üniversitelerin ulusal sözlükleri var uludağ gibi, itü gibi bunlar şuanda ulusal ismini değiştirip devam edenler de var itü gibi adamlar instela olarak boyut atladılar. kendileri sözlüğü sosyal medyayla birleştirdiler. @admin ve @mayk da özgün fikirlerle yola devam ediyor neden instela gibi olmasınlar? ama olmaz böyle sığırlara bu hizmet fazla, tek entry giren adamın o entrysi bok atmaksa bu zihniyetle bi yere gidilmez, emekler havada kalır.
privity
privity
başarı,kalite,birikime giden yolda kavşaklar ve tali yollar çıkacaktır sen caddedeki krallığını kaybetme yeter kolaya kaçmak bizde genetik kodlanmıştır ama tökezlememek senin elinde boşver mübarek 😊 @odin
Değişik Bir Kafa
Değişik Bir Kafa
ya büyük bir ihtimalle seni sevmeyip bunu söyleyecek medeni cesaretten yoksun biri girip hesap açıp yazmıştır. bunun yüzünden senin gibi insanların bu topluluktan eksilmesinr izin vermemelisin bence. @admin @mayk engel butonu gerçekten şart abi hele ki şu durumdan sonra
alpheratz ✨
alpheratz ✨
kimin entrysi aradım göremedim
odin
odin
@alpheratz onaysız bir entry, menşın yediğim için gördüm.
Gamsız Baykuş
Gamsız Baykuş
gerilmene gerek yok bence. demişsin zaten sadece 1 entry. ayrıca ekşi kaç yıldır var, illa ki vardır orada başlığı. bu hırsızlık değil ki. hem kendi tanımını yazdıkça farklılaşacak sözlük. bunu anlayamamış arkadaş. zihniyeti yanlış birisiymiş demek ki yazan. pire için yorgan yakmaya değmez.