snorlax
snorlax
herkese merhabalar. 'ailemizin pokémonu' diyerek beni bağrına basan dedikodu ailemde en azından bir süreliğine son yazımdır. birkaç ay sonra geri döneceğim inşallah ve açıkçası bu yazıyı yazmayı düşünmedim önce. sonra en azından tanımasam bile buradaki dostlarımla vedalaşayım istedim. dertleştim, güldüm, tartıştım, hatta insanları canından bezdirdim yeri geldiğinde. bir kusurum olduysa affola. fakat tek bir konuda değişim yaşamadım hem sizleri hem de burayı çok sevdim. ben sevgisini açıkça söyleyebilen biri olamadım hiç bir zaman ama bu sefer söylemem gerek diye düşündüm. İsimlerinizi ayrı ayrı saymaya kalksam bu yazı bitmez o yüzden o mevzuya hiç girmiyorum. birkaç kişi var ki yazılarıyla daha çok güldüm daha çok dertlerini hissettim. hem birkaç sağlık sorunum için hem de kalbimi kaplayan siniri gidermek için ara veriyorum. yıllık izin diyebiliriz galiba buna. hiç nokta koyamadım ben buraya o yüzden bu da bir virgül. admin, chiko ve mayk hatta tüm yönetici ekibiniz hepinize ayrı ayrı teşekkür etmek isterim. kendinize çok ama çok iyi bakın tekrar görüşünceye dek dedikodu meclisi. zencefili sakın ha ihmal etmeyin. esen kalın, mutlu, huzurlu ve sağlıklı olun...👧🌼

Cevaplar

Yabadabadu 🔥
Yabadabadu 🔥
allah acil şifalar versin. dikkat et kendine görüşürüz.. :))
designer
designer
özletme fazla biraz kafanı dinle dön 👌
Sanatçı
Sanatçı
allah acil şifalar versin :) kendine dikkat et sağlam dön
mihrimah
mihrimah
allaha emanetsin can. yardımcı olabileceğimiz birşey olursa özelden iletişim kurmak için. tel veya hesab falan bırakıyimmi sana.
snorlax
snorlax
teşekkür ederim yorumlarınız için en yakın zamanda buralarda olacağım inşallah 🌸
@mihri_mah sağ olasın düşüncen için çok teşekkür ederim olağandışı bir durumda haber ederim buradan allah razı olsun 👧🌼
Police in Wonderland
Police in Wonderland
güle güle 🙋🏻‍♂️

Ne Farkeder?
Ne Farkeder?
tamda zencefili sevmeye başlayacaktım 😉😇 dikkat et kendine
Comeback
Comeback
good bays 🐰
ikizler
ikizler
aslında gitmeni istemiyorum ama kararına da saygılıyım. veda işini de başaramam pek. sinir ve hastalığı tamamı ile yok edersin umarım. fazla uzun gitme. unutma, her türlü şeyde düet dostun her zaman burada :)
snorlax
snorlax
teşekkür ederim @ikizler inşallah. allah' a emanet ol 👧
ikebana7
ikebana7
poketop içinde inziva vakti ? @snorlax
themuallim
themuallim
üzdün snorlax😦çabuk dönnnn