mihrimah
mihrimah
öncelikle üniversitemizi kazanan arkadaşlarımıza tebriklerimi iletir başarılarınızın devamın dilerim.
sevgili gençler yavru kurtlar, üniversteyi kazanmak sadece bir başlangıç hersey yeni başlıyor, üniversete ortamında her şeyle karşılaşacaksınız, yeni arkadaşlarınız yeni bir sehir yeni bir ortam . yani bu ortam sizlerin gelecekteki yaşantınız için iyibir fırın, iyi pişin. eğlenin gülün yeni fikirlere yeni insanlara açık olun, lakin özünüzü her birinizin bir türk bayrağı olduğunuzu unutmayın.; bu vatan bu bayrak bu millet bizim. bizim başka vatanımız yok. hepiniz bir fıratsınız kendinizi iyi yetiştirin,
bol kitap okuyun ,bir olayda münakaşalardan kaçının , kendinizle vicdanınızla , büyüklerle kücüklerle bol bol istişare edin.
buralar çakal doludur.👀 çakallara yem olmayın.dikkat edin kendinize. ezbere yaşamayın. teorilerle karın doymaz , okuduğunuz bölümün diplamasinı alırsinız, diploma almak degil adam olmak önemli,ögrendikleriniz,bilginiz fikriniz bunlar, 0-100 arası puanlama sizin adamliğinizı göstermez. bunlara cok takılmayin.
vatana millete ailenize hayırlı bir birey olmanız dilegiyle.
allah yar ve yardımciniz olsun.
bir kalbiniz olduğunu her kötülüğü iylige dönüştürecek değirmen misali bir yüreginiz olduğunu bilin.
🤘herkesi ocağa çaya muhabbete bekleriz.
sevgilerle.

Cevaplar

aldebaran 🌟
aldebaran 🌟
benim babam reis, dedem reismis, babamin amca ogullari reis. amca ogullarinin ogullari reis. ondan sonra anne tarafimda teyzelerim asenalardi. hey gidi.. lise geldi aklima :d saka bir yana kendimi bir an toplantilarda üye toplayan parti üyelerinin karsilarinda hissettim..
aldebaran 🌟
aldebaran 🌟
yalniz hepsi olmasa da reislik kisminda doğrular var 😂😂
mihrimah
mihrimah
@aldebaran islam ruh türklük bedenimizdir. ülkücülük bir idealdir.şuradır. ülkücülükte particilik yoktur. gerçek ülkücü mevki makam peşinde koşmaz. vatana millete hizmet gaye edinmiş kişilerdir.