Kadın Erkek Popüler

 Mesaj at, dürüm ayağına gelsin! 


0 Bir insan hiç mi değişmez.20 yaşındayım ve 1 kere sevgilim oldu onunla da nasıl konuştum hiç bilmiyorum.Bir kaç kere yaşam merkezinde gördüğüm bir kız var,hoşlandım kızdan ama tabiki cesaret edip konuşamadım.Bügün Twitter da gezerken bi baktım omü sayfalarından biri retweetlemiş yazdığı bir şeyi.Size sorum şu kızı bulduğuma göre ben bu kızla cesaretimi toplayıp nasıl konuşacağım.
1 Sabahın köründe kalkıp hazırlandığıma mı yanayım yoksa bir türlü gelmek bilmeyen lanet halk otobüsü yüzünden kaçırdığım randevuma mı? Halk otobüslerinin saat tutarsızlığından İllallah artık.
2 bi insan lise aşkını unutmayı beceremez mi ? böfff sıkıntı basıyo artık hadi da çık aklımda sal beni saaaaal !!!
4 Son kez bir bakıp gidiyorum buralara. Sonra da diyorum ki neler oluyor hayatta? Bir de şu rüya gerçek olsa olsa. Sabah olup uyanınca, her şey yine aynı kalsa.. Yalan abi. Rüyalar gerçek olmuyor. Olmuş sanıyorsunuz. Sanki olacakmış gibi inanıp, her haltı oraya yoruyorsunuz. Yapmayın, etmeyin :/ ama şarki güzeldi. Bir zamanlar dilime pelesenk olmuştu :D
0 Bugun saat 18:00 , 24 mayısda fen edebiyat esintinin orda beyaz gömlek üstüne gri kazak giyen kız gamzelerin çok güzel haberin olsun 😉😀
4 okul bitti sonunda yanarım yanarımda son bir sene sevişemedim yaa bu konuda yardımcı olacak bayan arkadaşlara hayır demem teşekkürler :D
7 Şu anda otobüsün kalkmasına 15 dakika felan var. Beklediğimin aksine büyük bir burukluk yok içimde. Ufak bir eksiklikle beraber gidiyorum sadece. Kendimi yarım bırakıyorum yıllardır bilerek, isteyerek. Tamamlamayı ümit ediyorum. Belkide severim ilerleyen zamanlarda birazcık. Her neyse uzun uzun sonra yazarız şimdilik sizi Duman-Gurbet ile baş başa bırakmak istiyorum. Yarım kalmamanız yarım bırakmamanız dileği ile.
0 Ne yakışmaz sana
Ney mi yakışmaz?
Sen çalarsın da dinlenmez mi
Ordulu işletmeci?
S.Ş'a saygılarla...
(TDE'den bir hayran)
13 Ortaokulda İlknur diye bir arkadaşım vardi. 4 yıldır sıra arkadaşlığı yapmıştık birbirimize. O yaşlarda tanıyabilecegim hatta su yasima kadar tanidigim en iyi insandi kendisi. Ne desem ne yapsam kotu bisey demezdi bana. Yaramaz bir cocuktum. Birgun yine İlknur'un sacini cekmistim. Biraz da sacma sapan sozlerle kizin canini yakip aglatmistim. O gun baya bi aglamisti İlknur. Ertesi gun annesi,kizinin bu kotu durunumu anlayip benim yanima gelmisti. Kizimi aglatan sen misin diye sormustu. Olayin sorumlusunun ben oldugum konusunda kendinden emindi. Ve bu durumda beni sinif ogretmenine sikayet edip,cesitli yaptirimlara maruz birakacakti. Ama o gun tam bu tartismalar sirasinda İlknur; benim bisey yapmadigimi ve sucsuz oldugumu annesine soyleyerek,beni olabilecek kotu seylerden korumustu. Yaptigim seyden pismandim. Bikac gun gecsin,gonlunu alirim diye dusunmustum. Ama olaydan 2-3 gun sonra İlknur,OKS sinavi yaklastigi icin,sinava hazirlik sebebiyle olusturulan "zekiler sinifina" gonderilmisti. İlknur'u o gunden sonra gorememistim.. Aradan yillar gecmisti. 10-11 yil falan. Aklima İlknur gelmisti. Belki o gunun hatrina tesekkur etmek icin, belki de ozur dilemek icin faceden İlknur'u arayip,ona ulasarak pismanligimi yillar sonra da olsa belirtmek istemistim. O gece nereden baksan ayni isim-soyisimde 100den fazla kisiye durumu anlatan mesaji atmistim. Ama gelen mesajlarda beni mutlu eden bisey olmamisti. Ulasamamistim ona. Aradan cook uzun zaman gecti. Ben seni hala bulamadim. Ozur dilerim İlknur. Beni affet.. Tam bir okuzmusum lan. Kendimden tiksindim suan.
18 Bugün duydum yıpranmış ayakkabıma ve hergün giydiğim polara söylenenleri. Söylenenler gibi hergün farklı kıyafetler albenili ayakkabılar giymiyor olabilirim ancak çocuklar bakarken otomattan birşey alıp karşılarında yiyeceğime yebimdeki yemek parasıyla onlara almayı tercih ederim.
Siz hiç sevdiği oyuncak ona alındığı andaki mutluluğu o albenili ayakkabılarınızla yakaladınız mı?
Yanlış anlamayın iyi biri değilim, cidden değilim aksine bencilim. Çünkü iyi bir insan hayatın değerini bilir. Benim gözümde kendi hayatımın gram değeri yok, hatta sonlandırmaya bile çalıştım ama yeterli cesaretim yoktu.
Hiç takılmak için birine yazmadım, açık sözlü dobra biri oldum. Onada o niyetle yaklaştım. Çiçek alacak param olmadı origami götürdüm. Resmini bastıracak param olmadı çizdim. Hediye alacak param olmadı, tahta ile iplikten düş kapanı yaptım. O ise aksine basitmiş gibi ben ne ilişkiler bitirdim bizim ki birkaç aylık birşey deyip gitti.
Senin birkaç aylık dediğin şey benim hayalim. Birinin beni sevmesi. Şimdi seni göreceğim korkusuyla kimsenin yüzüne bakamıyorum.
Tek istediğim şu değersiz hayatımda yapabilirsem elimden geldiği kadar hayata değer katmak, hayatı olabilecekleri kurtarabilmek.
Hayallerimi, hayatımı yerle bir etsende seni affediyorum, hata bende birinin bana değer verdiğini sandım.
Biterken çalıyordu; Breaking Benjamin - Had Enough