Lütfen soru sormak için Soru/Cevap kısmını kullanın! 

Kadın Erkek Popüler

 Mesaj at, dürüm ayağına gelsin! 


9 yüce rabbim sevgili allahım, 22 yasına gelmısım hala platonik aşık yapıyorsun beni ya. ben ne zaman sevdiğimle beraber olucam ne zaman aşık oldugum biri benim için ulaşılabilir olucak?
3 Buraya önceden fazla girmiyordum şimdi sürekli burdayım ve yazdıkça yazasım geliyor nedense acaba bir tek bana mı böyle olduu
1 ciddi ciddi fizikten özel ders almayi düşünüyorum artık arkadaşlar olmuyor ya siz napiyosunuz verdiniz mi :D
2 Yarın büt var ve elimde de yarınki çıkacak sorular ben sorulara bakıyorum sorular bana sonra çıkarıp bi sigara daha yakıyorum biri de gelip demiyorki kanka not lazımmı ?
0 acil çatı katı daire aranıyor atakum tarafında. kirası 300 450 arası olmalı. çok acil yardım edinn
1 yeni siteyi görünce çok duygusala bağladım. mezun olmak hiç bu kadar kötü olmamıştı. bu siteye farklı zamanlarda ne kafalarda baktığım aklıma geliyor. zaman çok çabuk geçmiş.
4 Sana dair bu içimdekiler nasıl geçecek bilmiyorum. Hem deli gibi geçmesini istiyorum hem bunun olabilme ihtimali bile beni kahrediyor. Neden yaptın bunu bana ? Niye hislerime değer vermedin ? Değersiz miydi hislerim yoksa kafanda başka şeyler mi vardı ? Ben napacağım şimdi ? Oysa sen bana hiç öğretmedin ki gitmeyi.. sevilmemeyi.. unutulmayı.. Sen hep söz verdin bana gitmeyeceğim dedin, bırakmayacağım dedin. Sen bunları öğrettin bana. Gel o zaman son bi kez daha gel. Gel de öğret gittiğinde nasıl toparlayacağımı. 1 kez sadece gel ve sonra istediğin yere git !!
11 duştan çıkar çıkmaz önce bornozumu sonra hemen çoraplarımı giyiyorum. çünkü öyle yapınca çoraplarım boks ayakkabılarına benziyor, saç havlumu boynuma atıyorum filan. rocky moduna giriyorum. burnumu çekerek yumruklar sallıyorum koltuğa mindere. yoksa şiddete mi meyilliyim ben ya?
0 Bir insan için kalk hiç bilmediğin bir şehre git sevildiğini bilerek bir yolculuk geçir hayaller kur gel gör ki hayalin yine boş olduğunu gör !! Bu düzen böyle gelmiş böyle gider önüne geçmek imkansız
3 Çoğu unide bulunmayan bir ayrıcalığı bize sunduğu ve bunca uğraş gösteren admine ve arkadaşlarına bizi özel hissettirdiği için çok teşekkür ediyorum gerçekten güzel bir tasarım olmuş 😉