Kadın Erkek Popüler

 Mesaj at, dürüm ayağına gelsin! 

11 Ben tam bir malım . Mekanik sınavında kopya çektim sorular aynı diye direk geçirdim meğerse 2soruda da ufacık bir yer farkliymis . Masallah bana sınav notum 1
3 Ulan marmara üniversitesi yaz okuluna bakayım dedim eve yakın diye , kendi öğrencilerine 500 bize 1500 sanirsin türkiyeden değil erivandan geliyoruz ...
7 Bi insanın fiziğine bakarak ondan hoşlanıp sevgili oluyorsan "ama bunun karakteri kötüymüş" diyip aşk acısı çekmeye de hakkın yoktur efenim.
8 Hayatın fon müziği eksik bence, kulagıma kulaklık takip etrafa bakınca müziğin ritme neyse dünya ona ayak uyduruyor sanki. Parkta sallanan bir çocuğa neşeli bir şarkı dinlerken bakarsam mutluluktan uçuyor gibi yok yanlışlıkla bi ahmet kaya çalarsa çocuk en dertli insan görünüyor gözüme ... Sanki bankta oturan amca birazdan halaya kalkacak gibi yada şarkı değiştir hayattan bıkmış gibi ama sahilde yalnız başına oturanlar için öyle değil düğün şarkısı bile calsa kulaklarında o kişinin hüznü belli oluyor düğün varmış da sevdiği kız başkasıyla evleniyormus hüznü veriyor hele duygusal bi sarkiysa amannnn intihar edicek tutun şunu diyesim geliyor. Deniz içinde kendinden olmayanı barindirmayip sahile vurduğu gibi askta barinamayan herkes sahile vurur biraz. Sacmalama dozum bitti saygılar iyi geceler...
5

acaba sevdiceğimin omüdedikodu nicki ne diye kara kara düşünen, kelimelere göre analiz yapan bitek ben değilimdir demi ?

10 Hoşlandığım çocuğa mesaj attım o da bana eski sevgilisini anlattı şu an teselli veriyorum. Yok ya ben iyiyicim cidden bak. Aa mezar mı o durun uzanayımda üstüme sonra toprak atın.
6 Merhabalarr, uzun zaman önce ilk yazımla aranıza katılmıştım.Çok iç açıcı bi durumum yoktu Allah razı olsun yorum yapıp destek olan çoktu. Şimdi ayna karşısında dişimi fırçalarken fark ettim belli dönemlerde acayip ağlayasam gelir o günlerden biri sanırım. Bilen bilir önceki yazımda kafam yamuk diye yaşadığım kötü şeyleri özetleyip içimi dökmüştüm, şimdiki mevzu şu, benim can parçam kardeşlerimden biri evleniyor işte bir kaçıda evlenme çağında hepside dikkat ettimde eli yüzü düzgün olsun diye giriyor olaya,iyi hoşta sen önce bi kızına bak kardeşine bak, bazen diyorumki böyle bir annem var diye mi ben bu haldeyim, ne alaka demeyin mutlaka bir şeylerin bedelini ödüyor olmam lazım annem insanları hayvanlara benzetir bazen çok kızarım ona, ya sen önce dön bi kızına bak. Uyumadan önce saçımı açıyorum ya o zaman aynadaki görüntü benim bile midemi bulandıyor bide sen bana niyetlenenleri beğenme.Ha bide şu var ben saçımı kestirmek için sakin ve çok dolu olmayan kesimini bayanın yaptığı bir yer ararım hep, düğün içib ne halt edecem bilmiyorum. Çok dua ediyorum sizde edin nolur, bir an önce normal bi görüntüye kavuşmam için ..
13 çin de katledilen köpekler için avaz avaz bağıran sözde ünlülerimiz, insanlarımız doğu Türkistan da ki kardeşleri için gık çıkartmazlar, çünkü onlar duyarlı(!)..
9 bazen ciddi ciddi ruh hastası olduğumu düşünüyorum. bugün komşumuz 2 ufaklığını bana emanet edip gezmeye gitti. benimde canım sıkıldı kalkıp çocuklara kendimi alkışlattırdım, üstüne konser verdim tekrar alkışlattırdım. "hahhaha alkışlayın bakıyım daha çok daha çok" derken yüzüme şaşkın bakışları paha biçilemezdi.
9 Bugün eve geldim karnim açıktı dolabı açtım şöyle bi göz gezdirirken bi baktım dondurma kutusu nasıl gözlerim parladı bi anda heycanla açtım felan gene hüzün gene hüsran zeytin çıktı bu sefer içinde dolma çıksaydı bari karnimi doyururdum komple hayal kırıklığı yaşadım😠