Kadın Erkek Popüler

 Mesaj at, dürüm ayağına gelsin! 


8 Yarınki sınavın soruları var elimde ve yapmam gereken tek şey bunların cevabini bulmak ama ben bunu bile yapamıyorum düşün bi üşengeçliği tembelliği düşün bitmişim okey dönüyorum bu öğrencilikte :)
5 giriş yaparken twitterdayım sandım twitter kullanıcı adı şifremle girmeye uğraşiyorum niye olmuyo diyorum bence good job olmuş site tşklr omü dedikodu tşklr Türkiye
2 Yarın buralardan gidiyorum ve bir daha gelmek istemiyorum beni bırakın artık pesimi yeter.
4 Senin kalbin kaç odalı ? Nasıl birini unutup hemen digerini sevebiliyorsun ? Nasil bir başkasına gönlünü verebiliyorsun. Tekrar tekrar aynisini yaşıyorsun. Can yakiyosun bir gün gerçekten birini sevebilecek misin Kalpsiz adam ? Seni gerçekten seven olsada sen insanlarin canini yaktikca yaninda kimse kalmicak tek öleceksin Deger mi.bi zevk uğruna ?
9 yüce rabbim sevgili allahım, 22 yasına gelmısım hala platonik aşık yapıyorsun beni ya. ben ne zaman sevdiğimle beraber olucam ne zaman aşık oldugum biri benim için ulaşılabilir olucak?
3 Buraya önceden fazla girmiyordum şimdi sürekli burdayım ve yazdıkça yazasım geliyor nedense acaba bir tek bana mı böyle olduu
1 ciddi ciddi fizikten özel ders almayi düşünüyorum artık arkadaşlar olmuyor ya siz napiyosunuz verdiniz mi :D
2 Yarın büt var ve elimde de yarınki çıkacak sorular ben sorulara bakıyorum sorular bana sonra çıkarıp bi sigara daha yakıyorum biri de gelip demiyorki kanka not lazımmı ?
0 acil çatı katı daire aranıyor atakum tarafında. kirası 300 450 arası olmalı. çok acil yardım edinn
1 yeni siteyi görünce çok duygusala bağladım. mezun olmak hiç bu kadar kötü olmamıştı. bu siteye farklı zamanlarda ne kafalarda baktığım aklıma geliyor. zaman çok çabuk geçmiş.