Kadın Erkek Popüler

 Mesaj at, dürüm ayağına gelsin! 

4 hayatta sahip olamayacağınız şeyleri sıradanmış gibi görmekten vazgeçin, olmuyor. :)
6 kalbimdeki bana ait olmayan o sevgiyi kendımden calıp sana vermek istiyorum ama göremiyom seni?
18 Dış görünüşünü begendigimiz bedenlerin içine küçükken kitaplarda okuduğumuz aşık oldugumuz ruhları yerleştiriyoruz ve karşıdakinin haberi olmadan sucluyoruz onu unutmayın hiçbir kitapta bedeni çok güzel diye aşık olmaz aşık maşuğa. Kelimelerine aşk kokusu sinmiş kadınları bekledim ben hep . adına şiirler yazılmamış kadınlar a şiir yazmak istedim. Parfüm değil edep koksun istedim . guluşunun sesine değil etraftakilere duymasın diye sessiz gülen masum bakışları istedim. Şiirce okumayı bilmeyn birine şiir yazmak israfmiş biraz tabi sevgide yapılan herşey karşıdaki için değil sevda için yapilmaliymis o zaman boşa gitmez hiçbir söz....
5

Ne zamandır su scorp vıdeolarını görüyordum facemdede üye olmak gelmiyordu içimden bugün üye olduğuma pişman oldum arkadaş, amacım hiç kimseyi eleştirmek değil haddimede değil ama gerçekten dünya'nın Sonu gelmiş genç olmak üniversiteli olmak bu değil şuann herkes için bi kere daha utandım

3 Bir arkadaşının tabiriyle birine 30 soru çözdürmeden iki sayfa yazi yazdırmadan sevmeyin diye...
3 Adamın biri geldi girdi hayatıma çok da iyiydik ama yanlış yaptım diyip gittim hayatından ve acaip pişmanım kdr
6 Biriyle tanıştım bugün, aslında sadece tanıştım yani ama anlamadım neden bu kadar aklıma yer ettiğini? Kaç saattir bunu düşünüyorum..
11 bazen icini dokmek icin tek kelime yeter. ama 80 karaktere takilirsin. hayatta boyle iste :)
4 Çalışmak ne zormuş arkadaş insanın istemediği şeyi yapmaya çalışması kadar bunaltıcı bişey yok.. ama artık yeter yanii her şeyin de sınırı var biz de insanız bu nasıl bir final haftasıdırrr bitmek bilmedi.. ben akıl sağlığımı yitirmeden bitse iyi olur.. gerçi bitse nolacak bütlere kadar zaten bende kafa kalmayacak..
8 Bu yaşıma kadar hem öğretmenim hem kuaforum hem patronum bana herşeyiyle yanımda olan bana bir çok güzel düşünce meslek bilgi aktaran ve karşılığında sadece güzel bir hayat gelecek kurmami isteyen babamın ve tüm o koca yürekli babaların babalar gününü kutlarım..