Kadın Erkek Popüler
 Hiç bizimkini denediniz mi? 
8 Abi 40 yıl sonra okuldan bi kızdan hoşlandık kızla daha tanışamadık bile bugün üniversiteyi bırakmış bu nasıl şanstır ya anlatabilecek birileri var mı?
Yakın bugünde buna yakın Allah için.
yaklaşıyor, yaklaşmakta olan
4 Selam gençler vizeler çok yakın hatta haftaya bildiğin ama ben inatla çalışamıyorum bişey daha söyleyeyim mi fizikten kesin kaldım bu sefer kendimi nasıl konsantre edebilirim fikri olanları yoruma bekliyorum.....
19 Ne kadar beleşi seven bir halkız bugün tramvay beleşti tabi denizevleri duragındayım herkes tramvayın camlara ve kapılarına yapışmıs bir kız kendini kapı açılır açılmaz attı nefes almaya çalışıyor gülsemmmi aglasammı bilemedim kız sanki duraklar arası koşarak gelmiş terlemiş bide enteresan sesler çıkardı hooohh, hebele hubele bişeyler söyledi duraktaki gençlerle birbirimize bakıp küçük bir sırıtıp vazgeçtik binmeye zaten binemedik
8 Evet arkadaşlar yaz geliyor ve diyetlere başlanıyor sporlar yapılıyor. Bizde bu diyet aşamasına girdik sanırım. Öğünlerde salatalar oluyor. Nasıl diyet anlamadım kilo alıyorum nedense. Acaba 4 muz 7 portakal 3 kivi 1 ananas 2 elma yediğimden midir bir öğünde?
20 az önce ücretsiz olan tramvaydan inerken iade almaya çalışanlar vardı çıldırdınız mı ne yapıyorsunuz?
1 Bir de ben dökeyim içimi...Oda arkadaşımla rüyalar aleminde yaşıyoruz.Kabus bile görsek sabah kalktığımızda gülerek birbirimize anlatıyoruz.Öğrencilik kanımıza işlemiş rüyalar beleşe film izlemek gibi..Hatta devamlarını bir sonraki rüyalarda görüyoruz böylelikle gerçek yaşamda reklam araları oluyor...Sıkıldık be hayat,bunalttın valla bizi,hadi ben son virajdayım sol tarafımdaki yatakta yatan arkadaşın daha 5 senesi var. Eyyy aşk elma dersem çık armut dersem çıkma."Elma"
4 Karşısındakini tanımadan, tanıdığına tümden inanıp acımasızca yargılamamak.. üzücü🙁
2 Bugün eğitimde kamera ve mikrofonla dolaşan gruptan gri kapişonlu olan çocuk. Sıkça karşılaşıyoruz umarım bir gün tanışma fırsatımız olur. Bu arada gülüşün ve gözlerin çok güzel.
5 yaa ama ben daha buraya yazmıcaktım kii köşeme çekilip izleyecektim ama hayranlarım bende bahsediyo falan nasıl köşeme çekileyim şimdi 😂 tamam tamam kendimi övmücektim neyse sıkıcı ben moduna geri döneyim😩😩😩😩😩
4 Hayata dair keşke biraz daha samimi yaklaşabilseydik.İnsan olduğumuzu her fırsatta hatırlayabilseydik.Belkide postmodern dünyanın bir getirisi bunlar.İnsanların her zaman bir robot gibi aynı olmasını beklemek.Her vakit aynı tepkilerin verilmesini beklemek.İnsanız bşz özünde.Duygularımız,düşüncelerimiz ve dünyayı anlamlandırmalarımız farklı.Farklı şeylerden üzülebilir farklı şeylerden mutlu olabiliriz.Herkesi kendisi gibi görmemeli aslında.Eminim ki her insan karşısındakini insan olarak görüp;ağzından çıkacak cümleleri tartarak çıkarsa daha mutlu bir dünya olabilirdi.Mesela birimizin moralini bozan olayı sebepsis görmesek,onu anlamaya çalışsak güzel olurdu her şey.Birinin bize her zaman aynı duygusal ve tepkisel yaklaşımda bulunmasını beklemesek insanlık daha fazla iyimser ve mutlu olabilirdi.Hani farklılıkla karşılaştığımızda karşımızda ki insanın canının sıkkın olduğunu düşünüp onun tepkilerini ona göre değerlendirmiş olsak daha az kırardık birbirimizi.Gelip bize derdini anlattığında derdi küçümsemeyip onu dinleyip anlamaya çalışsak güzel olurdu dünyamız.Derdini bize hissettirmemesini bekleyecek kadar bencil yapmasaydı çok daha huzurlu ve anlayışlı bir insanlık olabilirdi.Tüm bunlar olmasaydı belki çağımızın hastalığı içine kapalıklık,derdini paylaşamama olmamış olurdu.İşin özü arkadaşlar hepimiz insanız.Farklı şeylere üzülüp farklı şeylere sevinebiliriz.Robot değiliz,her zaman aynı duyguları ve tepkileri beklemeyelim birbirimizden.Sevinçleri ve üzüntüleri küçümsemeyelim.İnsanların sinirlerini veya üzüntülerini hissettirmemelerini bekleyecek kadar bencil yapmasın dünya.İlgiyi her zaman kendimizde aramayalım. İnsanız kırılabilir,sevinebiliriz. Robotlaşmayalım.