Kadın Erkek Popüler
 Hiç bizimkini denediniz mi? 
11 4.sınıftayım daha yeni üye oldum buraya. Namını çok duydum buranın ama girmek bir türlü fırsat olmamıştı. Merhabalar omü dedikodu ailesi :D Ben durumu bilmiyorum pek nasıl oluyo şimdi
yaklaşıyor, yaklaşmakta olan
3 Şuraya yalnızlıktan, sıkıntıdan harap olmuş bi "TheGreen" yazısı paylaşalım.
Vizeler geldiğinden midir nedir kendimi baya yalnız hissediyorum. Normalde hiç susmayan telefon bugünler de ne çalıyor ne ediyor boş boş duruyor gözümün önünde.
Varmıdır derdime çare bilmiyorum.
Hatta bu bir dertmi onuda bilmiyorum 😂
Neyse bi sigara daha yakayım ben hadi iyi geceler..
4 ( 2 tane elma 3 adette portakal aldım. Bakkal amca gözünü tartısına yönelterek içten bir gülüşle "başka bir şey alacak mısın" dedi. Oysa ne kadarda istemiştim tanesi 2.5 3 liraya gelen o muzlardan almayı. )
Parantez içinde sağlıklı beslenip diyet yapmaya çalıştığım için meyve örneği vererek sigaranın zararından bahsettim. Benim gibi pavyona gitmek için para biriktiren dünyanın gadersizlerine ve gadersiz demişken 2 yıllıklara da selam gönderiyorum
12 Youtube reklamı gibi insanlar için canınızı sıkmayın arkadaşlar.Yine kamu spotu gibi giriş yaptım buraya ama olsun.Böyle hayatınızda her şey güzel giderken atlarlar birden moralinizi bozarlar,hevesinizi kırarlar...Sizin yapmanız gereken skip yapıp geçmek.Atlayacaksınız ki istediğiniz şeye ya da mutluluğunuza devam edeceksiniz.Sizi oyalamalarına izin vermeyeceksiniz.He atlamazsanız da öyle üzüleceksiniz,canınız sıkılacak.Ben bunları düşünmem Youtube Red hesabım var para bende diyorsanız da bu kadar yazıyı size okuttuğum için özür dilerim ... 23.00'da yapılacak sohbette görüşmek üzere.(İnşallah pilavlıdır :D)
21 Bu hayatta en iyi öğrendiğim şeylerden biri ikili arkadaş ilişkilerde bir taraf sizi ekerse ona bağlı olmadığınızı tokat gibi yüzüne çarpmak. Tek bile olsanız sinemaya gidin( Bunu ben de yapamıyorum) kafeye gidin veya her ne planınız varsa "o" olmadan yapın. Emin olun ona bağlı olmadığınızı gördüğünde yüzünün rengi değişecek. O olmadan da eğlenebildiğimi vakit geçirebildiğimi görünce yerini biliyor insan, kendini vazgeçilmez sanıp sizi ekmeye kalkmıyor. Bizzat onaylandı. Ben ona bağlıyım sanardı şimdi trip atıyor 😂 Hayatta birbirimize ihtiyacımız olduğu doğru ama birbirinizin hayatında olmasak çok da şey değişmez bence. Sonuçta bir şekilde yaşıyor bir şekilde iletişim kuruyoruz. Bu yüzden pek kasmayın. İyi insanlar olalım, iyilikler bulur umarım. Müzik önerisi: Soul Asylum-Runaway Train.
1 Bugün (27 Mart) yeni mahalle tramvay durağında saat 17 civarı karşılaştığım polis çocuk bak bu 3. karşılaşmamız oldu. Sana nasıl ulaşabilirim seninle nasıl konuşabilirim bilmiyorum ama artık bizim tanışmamız gerek. Bu yazıyı okursan eğer ben işe geç kalan kız eminim beni hatırlayacaksın 💭
0 Tıp fakültesi tahminen 3.sınıfta olan H. uzun zamandır takipçinim. Bir facebookun var.. başka da bir şey kullanmıyorsun :)♡
18 Hiç şeytan diye tabir ettiğimiz şeye kafa yordunuz mu ya da araştırdınız mı? Neden cennetten kovulduğunu peki? Şeytan denen muhteremin tek kötü özelliği insana secde etmemeyi onur meselesi haline getirmesi. Sadakatsiz değil, Allah'a itaatsiz değil, bizler gibi yalancı değil. Tüm din kitaplarında olay açıkça anlatılmış. Tanrı insanı topraktan yaratır ve işler değişir. Bir de şunu da araya serpiştireyim de melek algısı kırılsın. Allah melekleri ateşten yaratmamıştır, ateşten yaratılanlar cinler. İsmini de verelim bilmeyen varsa öğrenir, "Azazil." Şeytan denen muhterem de cindir. Neyse şeytanın isyanının büyük olmasının nedeni ilk insanın yaratılmasına kadar tanrıya olan sevgisi, ibadetlerini kusursuz yerine getirmesi. Böylesine sadakati olan birisi isyan edince büyük etki yaratıyor. Topraktan üstün olduğundan değil, asıl olay tanrının insana kendinden bir parça vermesi. Şeytan bunu kabullenemiyor. "Onlar bunu hak etmiyor, ben bu insana biat etmem, önünde diz çökmem" diyerek isyan bayrağını çekiyor. Tanrıya "sana bunların bunu hak etmediğini ıspatlayacağım" diyerek kendisine misyon ediniyor, tanrı da buna engel olmuyor ve hodrimeydan diyor. Şimdi bu hikayedeki şeytan ne kadar kötü olabilir? Adamın tek derdi Allah'ın kendi ruhundan bir parça verdiği insanın bunu hak etmediğine inanması. Şeytan bebeklere tecavüz etmiş mi? Şeytan kumar oynayıp kısa yoldan voleyi mi vurayım demiş yoksa etrafındakilere kan mı kusturmuş? Şeytan bizim gibi acımasız mı kendi türüne? Şeytan insana itaat etmemiş, sadece Allah'ın bir emrine itaat etmemiş. Ama insan öyle mi? Hemen hemen her emre itaat etmiyor. Ben şeytanın sadakatine inanıyorum ve yaratıcısına bağlı buluyorum. Yazıda da belirttiğim gibi onun tek derdi insanın bunun hak etmediğini yaratıcısına ıspatlamak. Burada benim gördüğüm yaratıcısına gönülden bağlı bir varlık. Kimse kendisini de şeytana uydum diye kandırıp, onu suçlamasın. Sen yaratıcına sırtını dönmüşken, unutmuşken o görevine ilk günden beri sadık. Belki de en zor görev de onunkidir. Kıyamete kadar beklemek zorunda. Her dinde şeytan kibrinden dolayı isyan etti deniyor ama kibrinin nedenini açık açık açıklamıyor orada. Şeytana bok atmayalım, sonuçta onun tanrıya olan sevgisinin kurbanı olduğu bir gerçek. Boş mahluk olsa Allah onu cinlerin başına koymazdı. Azazil etimolojisine de bakarsınız zaten El Azeez'den geldiğinin görürsüniz, İlah tarafından desteklenen anlamına geliyor. Dileyenlere kaynak gösterilir. Tamam, adamın niyeti sana karşı iyi değil ama sen zaten sapkınca yaşayarak onum tezini güçlendiriyorsun sonra da şeytan rereröre, lan bırak!
7 Hayvan gibi kız kesen şuursuzlar oldukça bizim düzeleceğimizi düşünmüyorum açıkçası. İnsan düşünür benimde anam var karım olacak kızım olacak bacım var. Sırf bu yüzden kimseyle tokalaşmıyorum (kız olanlarla tokalaşmıyorum). Yeter bırakın şu hayvanlığı.
14 #Kamu Spotu⚠⚠⚠
Yurtta kalan arkadaşlar. Mide bulandırıcı olabilir ama yazacağım yinede.
1- Şu duşa girdiğinizde girerken ve çıkarken bi su tutun Allah için. Adım attığımda ayak paspası gibi kestiğiniz kıllar tabaka oluşturmuş. İğne atsan yere düşmüyor.😱 Hatta ileri gidip suç aletleri jiletleri kabinde su borularına asıp gitmek nedir. Unuttun mu? Şampuanı havluyu donunu nasıl unutmazsan onuda unutma. Leş gibi gördükçe kusasım geliyor. Belki gusül alıp temizlendin ama ortalığı kirlettin temizlemedin. Ne anlamı var.
👉Unutulan kaliteli şampuanları çalan hırsızlar sizinde ..
2- Tuvalete girdiğinizde şu deliği tutturun artık.🎯 Öyle rüzgarı, nemi, yer çekimini, dünyanın dönüş hızını hesaplamaya gerek yok. Deliği hizala atış yap yer çekimi halleder. Ha tutmadı. Fırça ve su var yıkarsın.şifonu çek çık.👋👋 (Hayvan gibi şeeiaa yapıyosuuz) 🚽🚽🚽
3-Bir de zahmet olmazsa elinizi yıkayın. Onuda yapmayan var maalesef . Kavgaya gider gibi koşarak çıkıp gidiyorsun. O pis ellerini sağa sola sürüp mikro saçıyorsunuz. Yemek yiyip milletle tokalaşıyorsunuz ayıp be.
4- Bir sürü gereksiz ders varken. Okullarda beden ve çevre temizligi. Ahlak kuralları dersi verseler bu milletin kötü talihi değişecek.
Temizlik imanın yarısıdır..👈👈