r11 kampüs

Police in Wonderland
Police in Wonderland
tramvay kullanan kişileri üniversite durağında kırmızı duvağıyla bekleyen ve bundan hiç gocunmayan, minnoş ama bir o kadar da koca yürekli bir ulaşım aracıdır.
Sessizkadin 🕵️‍♀️
Sessizkadin 🕵️‍♀️
naçizane üniversitemizin, naçizane öğrencilerinin izdivaç alanı. yeryüzünün en kısa aşklarının görüldüğü yer. r11 durağı başlangıç, tıp fakültesi cicim ayları, mühendisliğe doğru gelişme ve kopuşlar. eğer dayanabildiyse veterinerlikte son buluş 😅
mimarlique
mimarlique
vücudunuza aynı anda 27 kişinin temas ettiği, kullanımda gaz maskesi tavsiye edilen birimdir.
bkz; havasız insan aracı
joker
joker
seneye tramvayın gelmesiyle tarihe karışması muhtemel olan samimiyet yuvası :( sana en son ben bineceğim emin ol, sonra vurucam kırbacı vurucam kırbacı!
Tomrisssss
Tomrisssss
oksijensiz kalan insanların yan etki olarak aşık olmaya meyillendiği "oturgaçlı götürgeç".
alonecowboy
alonecowboy
zaman zaman oksijensiz solunum yapmayı öğrendiğiniz ulaşım aracıdır kendisi 😂😂😂
Maviş 🐣
Maviş 🐣
bizi o kendi büyük kalpliliğiyle yuvamıza okulumuza taşıyan ulaşım aracı ! buralarda eskiden r11 şoförü nikli bir arkadaş vardı o da güzel anlatırdı. havasızdır o virajlarda bir sağa bir sola sallar bizi yine de tramvay gelene kadar kahrımı çekecek.
Mrs.nameless
Mrs.nameless
münevverden karadenize çıkarken devrilmesinden korktuğum her binişimizde orta kapiya çantamı sıkıştırmamaya çabaladigim acaba binebilirmiyiz diyerek beyinlerde olasilik problemleri çözdüren itiraf sayfalarina konu olmuş kırmızı koca yürekli araç
4justice
4justice
İnmesi de binmesi de zor olan cama yapışma riski olan içinde oksijen kıtlığı yaşanan çok oturgaçlı götürgeç.
ortayakarisik
ortayakarisik
her defasında kendimi nefessizlikten ölümle burun buruna bulduğum, çılgın şoförleriyle ve şoförlerinin her birinin ayrı ayrı müzik tarzlarıyla beni benden alan, içindeki insanlarla akrabalarımından yakın dakikalar geçirdiğim kırmızı insan taşıma aracı.
Diyogenes
Diyogenes
universitede fakultelere giderken zaman zaman sıkışık kaldığımız binmek icin uğraştığımız insanarla kesiştiğimiz eğlence dolu arac 😄
Gamsız Baykuş
Gamsız Baykuş
ring ya da görevli de denir. 06:15 - 23:45 saatleri arasında hizmet verir. kampüs içinde binmek ücretsizdir.
popcorn
popcorn
kampüs içine tramvay girmesiyle veda etmek zorunda kalacagimiz ücretsiz aile mekani. yuvamizi dagitiyorlar gencler.
hectorsalamanca
hectorsalamanca
r 11 kiminin kötü haber mi alacağım diyip kara kara düşündüğü , kiminin acaba nasıl yapsamda onu etkilesem tribi , kiminin keşke alttan alsaydım arkadaş ya diye iç geçirdiği , kiminin şu karşıda ki bana baya baya bakıyo sanki dediği , kiminin tamam bu sefer herşey halloldu şeklinde ve bunun gibi bir sürü dalganın olduğu alttan kaydıraç üstten otturgaçtır.
Diyogenes
Diyogenes
r11 öyle birsey ki bazen havasız kalınabiliyor öyle sıkışık ki insanlarin konustukları dedikodulari bile duymak zorunda kalıyorsun sonra o parfum kokularini hic anlatmaya gerek yok 😂😂
mihrimah
mihrimah

beklersin beklersin hep doludur, sonra birine zar zor binersin arkadan boşu gelir.😩
bana beklememem gerektiğini öğreten araç,
30 dk geldi gelecek diye beklemektense( iniş 90 dk çıkış 120 dk tabana kuvvet. ) 😥
nar
nar
eger tecrübeli bir r11 kullanicisi iseniz bir karış yere 5 kişi sığabilecegini bilirsiniz. uzun bir sure r11 beklersiniz ve kiz yurdu gelir kapi açılır binmek istersiniz fakat iceriden bağırışları duyarsiniz -kiz yurduna çikmayanlar binmesin yeaaaaa- cogu zaman bir yere tutunma ihtiyacı hissetmeden gittigimi bilirim. öyle bir kenetlenme yani :d bi de sey var hafta sonu beklersin gelsin diye sonra gelir ve almadan gider ya seni...... abv.
Diyogenes
Diyogenes
valla bi keresinde r11 kız yurduna binmişitm 1 erkek yoktu kendimi kötü hissettim @nar
merak
merak
hasretle beklediğimiz karşılaşmadır
alien
alien
oksijen tüpüyle binilesi bir aktarma şeysidir.