sevgili için yapılabilecek fedakarlıklar

ricardoveritas
ricardoveritas
örnek olarak: ingiltere'deki bir rahibin striptizci sevgilisi için çalıştığı kilisedeki tarihi eserleri çalıp 300 bin sterlin karşılığında sattıktan sonra sevgilisinin rahipsiz yabancı ülkelere tatile gidip, en kaliteli viskileri içip, en pahalı restoranlarda yemek yiyip, en ünlü moda tasarımcılarının kıyafetlerini giymesidir.
turkuazimsi
turkuazimsi
ettiğin tüm büyük lafları yutmak. net yani yapmam dediğim çoğu şeyi yaptım 😊
Meccelleh
Meccelleh
onu sevmek 😀
felagund
felagund
bir örnek olarak: dansçı sevgilinin* birlikte dans ettiği grubun baş dansçısı olabilmesi için diğer günün sabahı girmesi gereken bir seçme olması ve yurt dışında prestijli bir okulda dans eğitimi almış bir rakibinin olması. akabinde rakibinin sabah olan seçmeye gidememesi için o rakip hatunu ayartmak ve gece bol bol alkol içirip sevişmek, sabah kalkamayacak duruma getirmek. sabah kalkamaması için de çalan alarmını kapamak. sonucunda sevilen şahsın baş dansçı olması. büyük fedakarlık bence.

*:aslında o an sevgili değil ama onunla sevgili olabilmek için bu yapılan fedakarlık.
damned
damned
affetmektir mesela senin tahammül edemedigin bir sey yapar affedersin. bir süre geçer... ayrilirsiniz tekrar geri gelir yine affedersin böyle saçma bir şey. siz sevin ama sevgili olmayın haa olacaksaniz da b*kunu cikarmayin abi.
ferrarisinisatanbilge
ferrarisinisatanbilge
uzun süreli ilişki...
database
database
diğer kızların ateşli bakışlarını görmezden gelmek
omuluarkadas
omuluarkadas
yapmam dediğin şeyleri yapıyorsun.. sosyal medyaları kapatmak,kimseye bakmamak, onun dışındki herkesi görmezden gelmek, zararlı alışkanlıklari azaltmak veya bırakmak.. en önemlisi alttan almayı öğreniyorsun çabuk affediyorsun iki ayrı kişi değil tek kişi yaşamayı öğreniyorsun
Dişi Filozof
Dişi Filozof
fedakâr olduk da ne oldu ? gitti başkasına.
maestro
maestro
karıyı boşamak