Nickollyy
Nickollyy
17 sa
çünkü canım kankam
Nickollyy
Nickollyy
4 gün
bugün de işsizlikten ölmedim şükürler olsun ya rabbel alemin !
Nickollyy
Nickollyy
5 gün


harika bir şey bu ya günaydın canlar
Nickollyy
Nickollyy
8 gün
formasyon da eklenince toplam 17 dersim oldu arkadaşlar bir adet de alttan dönem içi de 12 ders ile harika bir yıl beni bekliyor. haftanın üç günü saat sekizden beşe yediye ders malum ikinci öğretimlerle girmek zorundayım çünkü çakışıyor. umarım yoklama sıkıntısı yaşamam. bana kaderimin bir oyunu bu.... neyse zengin koca en iyi çözüm gibi şu sıralar. :)
Nickollyy
Nickollyy
8 gün
evlilik zor olay vesselam . o değil de erkekler lütfen cıvık olmayın yahu kaybediyosunuz.
Nickollyy
Nickollyy
8 gün
ptt nin hizmet şekli imiş :) ulan aggagaga
Nickollyy
Nickollyy
9 gün
ulan rüyamda okuldaydım ve not tutuyordum. berbat bir his birazdan ağlayacagm kabus mu gördüm ne.
Nickollyy
Nickollyy
10 gün
keşke dediği kadar temiz olabilseydi kalbim veya bu değeri gerçekten hak etmiş birisi olabilseydim insanların beni tanıdığının daha fazlası iyi bir insan olabilseydim. çok duygulandım bunu okuyunca sonra düşündüm ben gerçekten iyi biri miydim? değilim ... ben kırdığım herkesten özür dilemek isterdim sonra kıran herkese karşı susmak isterdim kırılsan da kırma incinsen de incitme düsturunu şiar edinebilmek isterdim. yani çok zor. ah ! sanırım yaşlandıkça duygusallaşıyorum....
Nickollyy
Nickollyy
16 gün
kızlar !!! instagramda ak kozmetik diye bir sayfa var her şey çok ucuz toptancı şeysi yüz lira ve üstü alışverişte kargo geliyormuş biz de dört arkadaş birleştik yüz elli lira falan etti neyse siparişi vereceğiz. merak ettiğim sizler hiç öyle kozmetik aldınız mi ? @admin soru cevap kısmından sormadım diye beni linç etme lütfen bu seferlik .s neyse öyle işte 😂😂 ürünler ithalmış o ne demek oluyor tam olarak yani çakma ürün mu? böyle de reklam yapıyor gibi olmuş ama amaç reklam değil aslında:)
Nickollyy
Nickollyy
18 gün
evet millet günün ilk bayram harçlığı. nice yüz dolarlara hadi bakalım agagjjjggjg 😂 mutlu bayramlar 😘😘😘
Nickollyy
Nickollyy
18 gün
üç yıldır sitede hep tavla turnuvası reklamı yapıldı düzenlendi vs tavla bilmediğimden hiçbirine katılmadım zaten sıkıcı bir oyun acaba daha stratejili şeyler mi düzenlense bu yıl sayın büyüklerim? :) mesela okey turnuvası falan aman çok fark etti. bu arada saat on ikiyi geçtiğine göre iyi bayramlar efendim. 😘😄😂😊
Nickollyy
Nickollyy
18 gün
dört gündür buradayım ve bazı gözlemlerimi aktarayım. öncelikle en çok dikkatimi çeken şey insanlar arabanın resmen önüne atlıyor ve araba kullananlar da aynı şekilde saçma sapan üstüne sürüyor insanın bu açıdan beğenmedim ikinci çok kabalar müşteriye karşı bir suratsızlık hırçınlık azarlar gibi konuşma tarzı. sonra çok ego var milliyetçiler milliyetçiden kastım kendi şehirlerini övme konusunda. arkadaş ben de harika bir yer falan sanıyorum öyle bir şey yok. samsun ile kıyaslanamazmıs onu anladım. linç olsun istemiyorum bunlar kendi görüşlerim katılan katılmayan olabilir . selametle
Nickollyy
Nickollyy
21 gün
az önce @malifalitiko nun siteye attığı hayvanı gördüm ve iki saattir elim ayağım titriyor arkadaş her yere yazmışım fobim var fobim var küstüm oynamıyorum ya :( hala kalbim hızlı hızlı çarparken bunları yazıyorum. bana kaderimin bir oyunu mu bu?
Nickollyy
Nickollyy
22 gün
abimle aram önceden iyiydi sonra evlendi . bu cümlede bir dram yatıyor arkadaşlar. yengemi sevmiyorum sevmek için uğraşıyorum fakat ne bileyim bir türlü samimi olamıyorum normalde tüm insanlarla direkt samimiyet kurabilen ben ona karşı duvar gibiyim gerçi o da bana öyle gibi yeğenım oldu onu da çok sevemiyorum niye böyleyim düşünüyorum . yine sinirlerim bozuldu. yanlarında resmen kasılıyorum. annem diyor ki egolarınız çarpışıyor birbirinzde kendinizi görüyorsunuz o da olabilir bilemiyorum psikolog arkadaşlar bir el atıverin yahu. gerçi bir kaç arkadaşım daha var onlar da sevmiyor yengelerni. ama ben böyle olmak istemiyorum.
Nickollyy
Nickollyy
22 gün
trabzonda gezilecek yerler? şimdiden teşekkürler.
Nickollyy
Nickollyy
23 gün
gençler öncelikle selamun aleykum 115 iyi mi kötü mu bilemedim ama yeter ya ahahahaha testi çözmek isteyenler buyurun https://www.zekatestimerkezi.com
Nickollyy
Nickollyy
23 gün
ekonomik özgürlüğüm olsa şu evde saniye durmam. da yok işte.
Nickollyy
Nickollyy
24 gün
yine yıllar önce ben daha ilk okula gidiyorumdur en fazla mutfakta yemek yicem tam sandalyeye otururken abim arkadan çekti tabi yere düştüm falan ben de bunu oyun sanıp babanneme yaptım çocukluk işte kadıncağız zaten yaşlı ve alzheimer hastasıydı yere düştü falan ağladı ben çok üzülmüştüm sonra yerden kalkıp bana çikolata para falan vermişti ulan dünyayı babannem yönetsin diyecem de çoktan öldü .... neyse öyle işte saçma sapan bir itirafımsı daha. selamun aleykum.
Nickollyy
Nickollyy
24 gün
yıllar yıllar önce küçükken ben evde kardeşimle otururken davut güloglunun hava kara bulutlu yine yağmur yağıyor adlı şarkısını söylerken kardeşimin o benim şarkım söyleme demesi ama benim inadına söylemem sonucu yüzümü yolması sonrası kan ve yıllarca gitmeyen iz şu an geçti gerçi de abi davut güloglu kim benim niye yüzümde iz kaldı böyle saçma bir şey yüzünden neyse ergenliğim gibi çocukluğum da mal gibiymiş. selamun aleykum.
Nickollyy
Nickollyy
24 gün
ya ailesini çiğneyip kaçan insanı anlamıyorum. acaba çok mantıkçı bir insan olduğumdan aşık olmayı unuttuğumdan mi böyle düşünüyorum bilemiyorum. yani arkadaşım ailen istemiyorsa bir bildiği vardır değil mi illa ki bir kötü özelliği vardır ne bileyim çok tuhaf saçma geliyor büyük konuşmuş gibi olmak da istemem şimdi durup dururken ama ben de aklı başında insanım aileme yakışmayacak insanı da karşılarına çıkaracak değilim heralde aklımda deli sorular.