alien
alien
3 gün
bu gün 'gün'ün ne kadar 'gün' gibi bir gün olduğunu size anlatacağım sayın dedikodurlar. belki de odanın dağınık olmayışı ve bu gün istinai bir şekilde perncereleri ve perdeleri açmış olmamın da etkisinden ötürü olabileceğini söyleyebilmekte çekingenlik hissetmediğimi söyleyebilirim.(oh...) bi kere güneş var ve esiyor yani... esiyor lan bildiğin. bu bir, en önemlisi bu zaten. ikincisi ise şu an hiç bir iş yok, hatta olsaydı bile cumartesi günü olmanın vermiş olduğu kozmik imkanlarla sıkıntısal bir duygu birikimi hissetmeyeceğim. la o değil de çok mu resmi yazıyorum anlamadım. neyse ulan, üçüncüsü, yani en can alıcısı ve beyinden vurucusu, o da şu an çılgınlar gibi, her estrümanını ayrı ayrı klip çekercesine yakından aldığım götüntüsel zevkler yaşar gibi dinlediğim 'aragman - goog old times (night)' parçasının çalıyor oluşudur sayın ömü öğrencileri ve değerli hocaları. İşte efendiler, bu gün o gündür işe. hadi görüşürüz.
alien
alien
3 gün
bir bana omü'yü tercihlere yazayım mı diye sorduğunda ona bu postu göstereceğim.
alien
alien
6 gün
hele bakın bi, mondial znu 125 scooter alcam. bu motosikletlerden anlayan var mı aranızda? hatta satan falan? he? uzay gemisinden bıktım.
alien
alien
7 gün
dinlemeyenin kalbi kurusun


alien
alien
7 gün
aşığı olduğum, hayranı olduğum shpongle sizlerle;


alien
alien
7 gün
bu gece müzik ziyafeti veriyorum, beğenmeyen çıksın siteden.
alien
alien
7 gün
selamün aleyküm


alien
alien
10 gün
rededikodu gelmiş, açılışı yapayım bari.
alien
alien
1 yıl
bu gün e1'e arkadan bindim ve kartımı öne doğru göndermedim. samsu belediyesi akıllı olsun.
alien
alien
16 gün
bir haftadır cevahir ile dünya turuna çıktık, buraya da çok bakamadım ama anlatacağım çok şey var sizlere, yeni sezonla gelecek hikayelerimi merakla bekleyin. unutmadım sizi.
alien
alien
29 gün
o gün çiftlik caddesinde eric cartman'la dostlar gözleme evinde gözlemelerimizi bitirmiş çayımızı içiyorduk. çay içip muhabbet ediyorduk. eric geçen kahveden tanıştığı adamdan aldığı tesbihi sallıyordu. ve hararetli bir şekilde bana bir şeyler anlatıyordu. eric bu aralar mothers of dragons ile başı dertteydi. kış tepesinin lordu olmak için benden yardım istiyordu. valla eric yani de diyim istesen tüm galaxy'i ayaklarının altına sererim. ama biliyorsun ki şu aralar bizim yaşam birimlerimiz kan davası uğruna birbirleriyle münakaşadalar. o yüzden diplomasi sıkıntısı var. sana çok da yardım edemem dostum. lanet olsun. eric 'i am going home' deyip gitti.
alien
alien
1 ay
okulu bir de benim gözümden görün istedim.
alien
alien
1 ay
gecenin son montesi de gelsin madem
alien
alien
1 ay
dünyayı yok etmeye samsun'dan başlicaz.
alien
alien
1 ay
fotoğrafta kaç alien görüyorsunuz? doğru cevabı bulana mars'a iki kişilik bilet veriyoruz. samuzay'ın sponsorluğu ile yarışma başlasın!
alien
alien
1 ay
batı park'ı mars'a ışınlamıştım bir keresinde. bizim oradakilere samsun'u sürekli övdüm, dayanamadım ışınladım bi kaç dakikalığına onlar için.
alien
alien
1 ay
site bazı kişileri otomatik takip mi ediyor?
alien
alien
1 ay
bunlar ne yapior amk, diyebileceğiniz harika bir parça, klip.