Sözlük Başlıkları

dolgulu sütyen
kullanmaya ihtiyaç duymadığım iç çamaşırı türü.
17 gün
dm den atılan ilk mesaj
yengeç burcu musun ?
1 ay
nefret edilen şeyler
İnsanların hep kendi çıkarlarını düşünüp bencil olmaları, bazılarının kendilerini ilgilendirmediği halde her şeye burnunu sokmaları, insanların artık dürüst olmaması yalanlar söylemeleri, erkeklerin sevişmekten başka bir şey düşünmemesi.
29 gün
fındık
huşgiller familyasından bir bitki.
29 gün
metal müzik
bazılarının aşık olduğu hayat felsefesi haline gelen, bazılarının sınıfın haylaz çocuğu olarak gördüğü metal müzik oldukça öğreti bir müzik türüdür. ana vatanı İngiltere olan metal müzik aynı zamanda da rock müziğin daha sert ve agresif olan türüdür. hayata hassas ve derin yerlerden vurur. kendi içerisinde bir çok alt türe ayrılmıştır. bkz: heavy metal, death metal, black metal ...
slayer, metallica, iron maiden, guns n roses, system of a down gibi bir çok temsilcisi vardır. gitarları , çığlık vokalleri ve ritimleriyle ben ona resmen aşığım.
28 gün
metal müzik

28 gün
bir erkeğin türk olduğunu gösteren işaretler
evde bir eşya bozulduğunda usta çağırmak yerine ısrarla kendi tamir etmeyi deneyen ve tamir edemeyen erkektir.
1 ay
penti
çok güzel gecelikleri olan, her alışverişimde mutlaka uğradığım mağaza 😍
1 ay
starbucks
tek başıma gitmekten aşırı keyif aldığım mekan.
1 ay
kullanılan en samimiyetsiz cümle
sorun sende değil bende
1 ay
cinsellik çağrıştıran kelimeler
(bkz: üzüm)
(bkz: kırmızı şarap)
1 ay
blok ders
tam dersten bunalıp, sıkıldığın, hocanın ağzından bir ara verelim mi cümlesinin çıkmasını beklediğin anda aniden hocanın 2 dersi birleştirmesidir. oldum olası hiç sevmediğim bir uygulama ve ben bile yapmıyorum.
1 ay
kova burcu kadını
kız kardeşimdir. İlginç bir tür olduğu söylenir.
1 ay
uzak durulması gereken erkekler
önce ilgi gösterip hoşlandığını söyleyen, sonra yok efendim ben sevgili olmak istemiyorum, hayatıma birini alamıyorum deyip 180 derece dönen sonra bir kaç hafta sonra hayatına birini aldığın duyduğun erkektir. nefret edilesidir, insanların duygularıyla oynayandır. bir de sevgilisiyle ayrılıp sana yine aynı şekilde davranan türleri de vardır. onlarla karşı karşıya gelince hemen kaçmak gerekir.
1 ay
atm den para çekmek- göndermek
İnsanlarımızın hayatını kolaylaştıran işlemleri yapmasını bilenler için çocuk oyuncağı, anlamayanlar için kabus olan bir eylem.

not : hatta günümüzde özellikle kartsız para çekme işleminde kolaylıkların sağlandığı qr kod gibi yöntemler bulunmaktadır.
2 ay
sarhoş olmak
2 bira içtikten sonra yaşadıklarımdır. evin yolunu bulamama, saçmalama, ağlama ve kusma gibi etkileri vardır.
2 ay
bemute
bemute
@bemute
Hard Rock 🎸 Kalbin ve sesin yumuşak olsun.
2017 Girişli