bemute
bemute
2 gün
saçlarımı siyaha boyadım. siyah gömlek, pantolon ve ayakkabı giydim. siyah çanta takıp siyah oje sürdüm. bunu buraya neden yazdım anlamadım.
bemute
bemute
11 gün
uykudan uyandıracak kadar sıcak. bu nasıl bir hava? balkon, pencere ne varsa açtım bana mısın demiyor...
bemute
bemute
16 gün
🍾🥂
Дан БилзЭрхан
bu yazıyı beğenip paylaşan 1 şanslı kişiye mavi tik vericiiim haydi bol şanslar
bemute
bemute
17 gün
yaşamak için güzel bir gün...
bemute
bemute
27 gün
şu hayatta hep kimseye güvenmiyorum dedim ama her seferinde güvendim. 24 yaşına geldim hala güveniyorum. herkes bir şansı hak eder diyorum. ben iyi olayım da insanlar da iyi olur diyorum. yine yanılıyorum hep yanıldım zaten. yediğim kazıklara baktım da bugün 100 hektarlık fındık bahçesine duvarlar örmüş bahçeyi göremiyorum artık. kapandı kalbimin bahçesi kapattınız hep birlikte mührü de bastınız. diyecek bir şey bulamıyorum daha fazla.
bemute
bemute
bemute
1 ay
bazen aklıma durup dururken bir şeyler geliyor. bundan yaklaşık 6 ay önce kadar akşam saatlerinde ziraat fakültesi durağında r11 bekliyordum. geldi ama her zamanki gibi aşırı kalabalıktı neyse kapılar açıldı. en arka kapıya baktım sadece erkekler vardı binip binmeme konusunda çok kararsız kaldım zaten çok sıkışıktı... o sırada bir çocukla göz göze geldik sanırım kararsız kaldığımı anladı binebilmem için elini uzattı ben de tuttum yukarı çekti beni 😄 teşekkür ederim deyip gülümsedim. acaba o çocuk beni hiç yazdı mı bir yerlere ya da buralarda tanıdığım biri mi merak ediyorum doğrusu.
bemute
bemute
1 ay
o kadar güzel yağıyor ki yağmur sırılsıklam olası geliyor insanın...
bemute
bemute
1 ay
onun için saatlerce uğraşıp yemek yapmışım, süslenmişim de toplantım var beni bekleme sen ye demiş gibi bir gün...
bemute
bemute
1 ay
hayatımın belirli dönemlerinde yaşıyorum bunu. bu kadar güven problemi yaşayıp hala insanlara güvenmeyi nasıl başarabiliyorum gerçekten bilmiyorum. yine bazı insanlar yaptığım sınavda başarılı olamayıp sınavdan kaldılar. sen benim kötü zamanlarımda benimle olmazsan, yanımda olmazsan neden iyi zamanlarımda yanımda olmana izin vereyim ki? en iyisi her zamanki gibi bildiğin yoldan şaşmamak insanlara güvenmemek. belki böyle mutluluğu yakalayabiliriz...
bemute
bemute
1 ay
instagramdan yanlışlıkla neyi beğendim de 36 takip isteği birden geldi 😯
bemute
bemute
1 ay
dedikodu okuyalım vb. yazmışsınız ama kimseyi takip etmezseniz sınırlı gönderileri görebilirsiniz sadece takip ettiklerinizi ya da yönetimin öne çıkardıklarını. belki de dedikodular vardır siz göremiyorsunuzdur kim bilir 😉
bemute
bemute
1 ay
aylar sonra omü'den merhaba 😊
bemute
bemute
2 ay
bu ara bana hediye falan almak isteyen olursa bir paket yoğurt alsın lütfen. o kadar çok yanmışım ki yoğurt dışında hiçbir şey etki etmiyor kızarıklıklarıma 😣
bemute
bemute
2 ay
atakent sahil çok güzel siz de gelsenize 😄😄😄
bemute
bemute
2 ay
hani bazen bana yazmıyorsun ya da çok sonra yazıp "bir işim çıktı" diyorsun. İşte tam o zamanlar ne yapıyorsun gerçekten çok merak ediyorum 😐
bemute
bemute
2 ay
belki en çok kendime kızgınımdır belki de kızgınlık ya da kırgınlık değildir bu... tam olarak ne biliyor musun? " hayal kırıklığı ..."
bemute
bemute
2 ay
erkek kardeşimle aramızdaki telefon konuşması :
b: steam ne demek ?
o: üff abla ne yapacaksın?
b: ya söylesene oyun mu, kötü bir şey mi ?
o: oyuncularla falan oynuyorsun ya o işte.
b: ha, tamam biz de var mı ?
o: evet ya uf cs oynarken giriyoruz ya
b: tamam ya bileyim
o: kapat hadi kapat 😂😂😂
bemute
bemute
2 ay
bugün bir arkadaşım köpeğiyle bize geldi. köpek benim odama girince bir huzursuz oldu... yatağımın etrafına geçip ağlamaklı koklamaya falan başladı çok huylandım şu anda yatağı çekip altına falan baktım bir şey de bulamadım, sonra havayı falan koklamaya başladı çok huzursuz oldum neye böyle huzursuz oldu ki anlamadım gitti.
bemute
bemute
2 ay
her şey güzel görünüyor ama aklıma bir şey takıldı sadece mesela profil fotoğrafı olmayanların erkek ya da kadın olup olmadığını anlayabiliyoruz. peki profil fotoğrafı olanların erkek mi kadın mı nasıl anlayacağız ? onu göremedim ya da ben bulamadım.
bemute
bemute
@bemute
Hard Rock 🎸 Kalbin ve sesin yumuşak olsun.
2017 Girişli