fore
fore
@fore
-Kalplerde gerçek cesarete sahip olanlar her zaman kazanır.-
2016 Girişli
fore
fore
4 gün
İyi geceler


fore
fore
12 gün
İyi geceler
no method - let me go


fore
fore
27 gün
günaydın
fore
fore
1 ay
öyle savunmasız bir zamandı
bulduğunda beni
sen başlattın boyun eğdim
kabullendim seni

bu sözlerim sitem değil ama
yazık değilmi bana
çok yalnızdım kaybolmuştum
sığındım işte sana

harun kolçak'a veda.
allah mekanını cennet eylesin.
fore
fore
1 ay
sayısız çok bildirimli gruplardan çıkma butonu nerde 🖐
fore
fore
1 ay
mutlu akşamlar biraz değişik tarzlar da dinlemek lazım


fore
fore
1 ay
mutlu geceler
nicky jam ft. enrique iglesias- el perdón (forgiveness)

fore
fore
1 ay
güzel bir gün olsun


fore
fore
1 ay
geceniz güzel geçsin


fore
fore
1 ay
uzun süredir aradığım şarkıyı bulmanın mutluluğu kaç puan?


fore
fore
1 ay
avatar nasıl default halini alacak bilen yazabilir mi?
fore
fore
1 ay
bayramınız kutlu olsun hepiniz için güzel olan ama bazı insanlar için üzüntü ve keder anlamını taşır. bazı insanlar için öpecek el aramaktır yani olmayan büyüklerini aramaktır. allah öpecek ellerimizi başımızdan eksik etmesin. hepinize mutlu bayramlar..
fore
fore
2 ay
allah iyi insanlarla karşılatırsın insanların vaktini çalmayın bunun bir gün vebali olacak bilmeyenler öğrensin kıskandırmak adında insanların duyguları ile oynayanlaradır bu sözlerim
fore
fore
3 ay
sınavlar da biter, olmaz dedikleriniz de olur. zamanın tadını çıkarmak en güzeli.. herşey bir gün son bulur. -hatırlatma..- bu günleri özleyeceğimiz bi gerçek. nerden geldim bu yazıya sınavlarda başarılar der e gider ;).
fore
fore
3 ay
@geldikcegeliyor bugün nasılsın? sınavın yok di mi bugün? sohbet olabilir bugün 9.5 (ös) tan sonra gelirsen beklerim. İyi dersler kib.
fore
fore
3 ay
az önce arkadaşımın düğününden geldim ve dedim ki herkes ne kadar mutlu sevip seviliyorlar kendime bakıyorum biri yok daha hayatımda ben mi geç kaldım bilemiyorum. herkes patır patır evleniyor. bizlere gözü gibi bakan, bizi en çok düşünen, en değerli varlığımız; annelerimiz için ne yapsak az gelir. tüm annelerimizin ellerinden öper günlerini kutlarım. İyi geceler sevgili arkadaşlarım.
fore
fore
3 ay
acıktım ve aklıma birşey gelmiyor yemek yapmayı bilmem ne yapcam ben yaa ne söylesem canım da sıkkın çünkü insanlara güvenmek konusunda zorlanıyorum güven sarsan olaylar yaşadım @anonim_bayan yardım lazım @thyke @omuluarkadas @anonim_bay @nar ve adını yazamadığım değerli arkadaşlarım fikirleriniz benim için çok önemli sevgiler saygılar.
fore
fore
3 ay
toni braxton - un-break my heart dinliyorum gözlerim kapalı.. şaka şaka bu şarkıyı seviyorum uykum da yok, sizlerin dedikodularını okumak ta zevkli ama, insanlar niye böyle ya? yani seviyorsun gidiyor.. başka söylemek istediğim bir şey de şu ki, vefasız insanlardan nefret ediyorum. dürüstlük çok önemli benim için. İyi sohbetler..
fore
fore
10 ay
selam arkadaşlar bir kızı seviyorum ama o anlamıyor ya da nedense karşılık vermiyor. ama arkadaşlığımız devam ediyor bir yandan onu sevdiğimi biliyor. konuşmak istediğimde ise arkadaş olarak görüyorum diyor bu beni çok yaralıyor. başkasını bulursun ya da hayırlısı demeyin çünkü olması için mücadele etmek istiyorum. İmkansız diye birşey yok. sebebi ne ise onu çözmem lazım fikriniz ve düşünceleriniz benim için çok önemli kız ve erkek arkadaşlarımın görüşlerini bekliyorum.