fore

504

286

6

133

fore 0

8 Sınavlar da biter, olmaz dedikleriniz de olur. Zamanın tadını çıkarmak en güzeli.. Herşey bir gün son bulur. -Hatırlatma..- Bu günleri özleyeceğimiz bi gerçek. Nerden geldim bu yazıya sınavlarda başarılar der e gider ;).

fore 69

1 @geldikcegeliyor Bugün nasılsın? Sınavın yok di mi bugün? Sohbet olabilir bugün 9.5 (ös) tan sonra gelirsen beklerim. İyi dersler kib.

fore 2

5 Az önce arkadaşımın düğününden geldim ve dedim ki herkes ne kadar mutlu sevip seviliyorlar kendime bakıyorum biri yok daha hayatımda ben mi geç kaldım bilemiyorum. Herkes patır patır evleniyor. Bizlere gözü gibi bakan, bizi en çok düşünen, en değerli varlığımız; annelerimiz için ne yapsak az gelir. Tüm annelerimizin ellerinden öper günlerini kutlarım. İyi geceler sevgili arkadaşlarım.

fore 12

6 Acıktım ve aklıma birşey gelmiyor yemek yapmayı bilmem ne yapcam ben yaa ne söylesem canım da sıkkın çünkü insanlara güvenmek konusunda zorlanıyorum güven sarsan olaylar yaşadım @anonim_bayan yardım lazım @thyke @omuluarkadas @anonim_bay @nar ve adını yazamadığım değerli arkadaşlarım fikirleriniz benim için çok önemli sevgiler saygılar.

fore 7

8 Toni Braxton - Un-Break My Heart dinliyorum gözlerim kapalı.. Şaka şaka bu şarkıyı seviyorum uykum da yok, sizlerin dedikodularını okumak ta zevkli ama, insanlar niye böyle ya? Yani seviyorsun gidiyor.. Başka söylemek istediğim bir şey de şu ki, vefasız insanlardan nefret ediyorum. Dürüstlük çok önemli benim için. İyi sohbetler..

fore 12

5 selam arkadaşlar bir kızı seviyorum ama o anlamıyor ya da nedense karşılık vermiyor. Ama arkadaşlığımız devam ediyor bir yandan onu sevdiğimi biliyor. Konuşmak istediğimde ise arkadaş olarak görüyorum diyor bu beni çok yaralıyor. Başkasını bulursun ya da hayırlısı demeyin çünkü olması için mücadele etmek istiyorum. İmkansız diye birşey yok. Sebebi ne ise onu çözmem lazım Fikriniz ve düşünceleriniz benim için çok önemli kız ve erkek arkadaşlarımın görüşlerini bekliyorum.