Sözlük Başlıkları

17 ekim 2017 as monaco beşiktaş jk şampiyonlar ligi maçı
lui stadında oynanmış şampiyonlar ligi g grubu 3. hafta maçıdır. temsilcimiz beşiktaş sahadan 2-1 galip ayrılmıştır. ayrıca bu maç türk takımlarından birinin ilk defa 3 te 3 yapmasıyla tarihe geçmiş maçtır.

yalan yok kura şansı dedim ben de. ama kura şansını değerlendiremeyen östersuhahahaha ve vardar ovası facialarını yaşayan iki büyük takımımız da var.

beşiktaş, temiz top oynuyor. eskiden türk takımları gol yedikten sonra vatan millet sakarya diye saldırıp 2 3 de yerdi. dün beşiktaş golü yediğinde o kadar sakin kaldı ki, kime sorsanız 10 dk içinde bir gol atacak derdi. nitekim 4 dakika sonra çingen dediğim q7nin ortasında tosun paşa hırvatistan maçında gafasına gafasına vurduğu kalecinin al bunu da dercesine vuruşuyla beraberlik geldi. ve yine aynı sakinlikte rakibin reaksiyon dakikalarını sindirdi. akıllı oynadı 2. golü de attı.

dün gollerden sonra sentetik tinerden bir fırt çekip cenk tosun 100m len mq dediğim doğrudur.

siyah ulan! beyaz ulan!

not:nasılvurduaykutkocamanspor!

1 gün
atari oyunları oynamış efsane nesil
efendim o zamanlar bilgisayar playstation yoktu. üflediğimiz kasetler ve adaptör ısındı kapatak olum dediğimiz aterilerimiz vardı. gerçi benden çok babam oynardı ama her neyse.

mortal kombatlar, mariolari, tank oyunu

vel hasıl piksel piksel oyun oynamış nesildir
5 gün
unutulmaz replikler
zaten biz yokmuşuz. cesaret yokmuş, yiğitlik, mertlik yalanmış. ölümüne arkadaşlık, dostluk falan palavraymış. racon bitmiştir! hepiniz yataklarınızda rahat ölebilirsiniz.
dördünüz bir sürmeli etmezsiniz

kabadayı-2007

22 gün
türk milli takımının başarılarını görmüş nesil
2002 ve 2008 avrupa şampiyonasını canlı izlemiş nesildir.

2002 dünya kupasının ilk maçın okulda izlemiştim. rivaldo ve avanelerinin yaptığı çirkeflikleri unutmadığımdan olsa gerek ondan sonra alex harici hiçbir brezilyalıya aşk derecesinde tutulmadım. ayrıca rüştünün savaşa gider gibi gözünün altlarını boyaması, gökkuşağı hareketini ilk defa görmem aklımda kalan bazı şeyler.

2008 de ise aklımda kalan rüştünün saçma sapan çıkışı ve tam tv yi kapatacakken semih’in pletikosaya al ulan şimdi sevin dercesine vuruşu.
8 gün
müdavimlerin nicklerinin hikayeleri
doc doktorluk olayından geliyor. ayrıca o dönemler ‘resmi’ aşağı ‘resmi’ yukarı sürekli bişeler duyuyordum. henüz mezun olmadığıma göre ben gayri resmi olarak bir doktorum dedim. bu ismi aldım

nasipse 2 seneye resmidoc olarak güncellemeyi süşünüyorum @admin ve @mayk duyun sesimi
2 ay
6 ekim 2017 türkiye izlanda maçı
2018 yılında rusya’da oynanacak dünya kupası finallerine gitmek için önümüzdeki iki maçtan ilki. maç eskişehir yenişehir stadyumunda oynanacak. maç 21:45te tv8 de canlı yayınlanacak

beklediğim 11:
volkan-gökhan-ömer-çağlar-caner-ozan-oğuzhan-emre b.-emre m.-cenk-arda

13 gün
belirli ideolojiye sahip kişilerin çocuklarına verdiği isimler
siyasi fikrini yaşayan ve her yere uygulayanların yaptığı eylemdir. babam ve annem alabildiğine milliyetçi kardeşimin adı mehmet benim ki de arapça hem de iki ismim birden.
1 ay
telefonunuzun zil sesi
arama geldiğinin uyarısını yapan müzikal

benim ki house m. d teardrop
1 ay
sarhoş olmak
alkollü içecek tükettikten sonra yaşanan durumdur. tavsiye etmem. zira evde oda kapısı yerine tuvalete girip bu yatak neden bu kadar küçüldü diyip duşta yatmaya çalışmışlığım var.
3 ay
jon champion and jim beglin
aymconçempiyınendhiyırisjimbeglin
3 ay
Ailenizin Gayriresmi Doctoru
Ailenizin Gayriresmi Doctoru
@gayriresmidoc
Tıp fakültesi mağduru...
2015 Girişli