Ailenizin Gayriresmi Doctoru
abi kütüphane burası, kat arasında bağıra çağıra telefonla konuşanın ağzına telefonu sokasım, kulağından çıkartasım geliyor ya😡😡😡😡
nar
nar
6 gün
omü tıp fakültesinde yatmakta olan lösemi hastası kardeşimiz 4 yaşındaki çınar yilmazyonar için a rh (-) trombosit kan lazım. duyarsız kalmayalım, kan verebilenler versin veremeyenler daha çok kişiye mesajımızın ulaşması için paylaşsın.
İrtibat için dm atın hasta yakını numarasını vereyim.
Ailenizin Gayriresmi Doctoru
abi, hayattaki tek başarısı birilerine bok atarak popüler olmak olan insanlara acıyorum.
yavrum bak bir çok tıpçı okur, gezer, araştırır.
bak senin okumadığın kitapları okurlar. aşk, dram, polisiye. hayatında en son 100 temel eser seviyesinde kitap okumuş, türkçe’yi doğru kullanmayı bilmez. İki seneliklere falan da laf atar. örnek veriyorsun algılamıyor da.
lan tamam sen radyo diyorsun istediğin kafe, istediğin ortamda, istediğin hakemlerle seni yerden yere vuracağımı söylüyorum. İster bilimsel, ister kültürel.
Ailenizin Gayriresmi Doctoru
şu genellemelerinizi de alıp xtirip gidin. tıpçılar egolu, mühendisler abaza, dişçiler vasıfsız, kürtler terörist, mhpliler faşist, ak partililer çomar, chpliler komünist dinsiz. daha da uzar bu liste.
yaradılanı severim, yaradandan ötürü
Ailenizin Gayriresmi Doctoru
nedir lan senin alıp veremediğin. ona vizyonsuz buna vizyonsuz. ulan ben iphone kullanıyorum. mercedes arabaya biniyorum. vizyon kullandıkların mı okuduğun bölüm mü? ne faydan var memlekete. bir proje sundun mu? senin vizyonun ne? o senin avatarına koyduğun problemleri hala çözen tıpçılar var.
seni dinliyoruz ne proje sundun türk milletine türk devletine.
bak ben sana sunayım projelerimi.
yerli üretim insülin çipleri. projeleri çizilmiş duruyor. sen kimsin birader?
İosa gelmemişmiş, 2 yıllıklarmış. ulan 2 yıllık mezun kuzenim senin gibi 4 senelik bitirenlere pepsicoda yani pepsİ,lays,ice tea gibi markaların ana markasında şeflik yapıyor. diğer 2 yıllık mezun kuzenim istanbul ulaşım aş ye program yazıyor. sen kimsin? vizyonun ne?
turevinial
turevinial
8 gün
kardeşim yıllarca çalışıp didinmiş tıp kazanmışsın aferin helal ama bu yavşaklık ne böyle. lisede ortam kuramadığınız vasıfsızlığınızdan belli nefes alan her canlıya da yavşamayın bi zahmet. tıp ve dişte bu tip insanları görmekten erkek babında hiç haz etmiyorum. aynı şekilde tıp okuyan kızlar aşırı samimiyetsiz ve gereksiz hava atmayın. İnsanları görünüşüne vs. yargılamak istemiyorum havaya da emir cümleleri yağdırmıyorum ama umrumuzda değilsiniz şunu bi kavrayın önce, cebinizdeki para dışındaki bahsettiğiniz size hayatınız boyunca açgözlülükten başka bir değer katmayacak lütfen bunlara dikkat edin. 2 yıllıklar bile biliyor bunları oturupta size laf anlatmayalım pilis
Ailenizin Gayriresmi Doctoru
İmzamı atıyor ve eklemek istiyorum: kendi bölümünde yavşak yok mu? özellikle belirtiyor önce tıpçı diye.
felagund
felagund
7 gün
yine bir kendini bilmez, tıp okuyanları toplumun gözünde karalama amacıyla, saçma sapan nefret dolu sözlerle itham etmiş. yavşak bankacı, yavşak ilahiyatçı, yavşak avukat, yavşak tıpçı yoktur: yavşak insanlar vardır. samimiyetsiz hemşire, samimiyetsiz öğretmen, samimiyetsiz çöpçü, bakkal, manav, kasap, tıpçı yoktur: samimiyetsiz insanlar vardır. tıpçılar şöyle, tıpçılar böyle diye kendi kıçınızdan element uydurmayı bırakın artık. toplumun her kesiminde olan şeyleri tıpçıları eleştirmek için kullanmaktan vazgeçin. hiç kimse mükemmel değil. açıkça söylüyorum herhangi bir mesleği bu şekilde ithamlarla lekelemek, bu paylaşımı beğenmek, aynı fikirlere sahip olmak sizin insanlığınızdan götürür. böyle düşmanlıklara prim vermeyin. herkes dostça yaşamayı amaç edinmeli. yıkıcı değil, yapıcı olun. bir arkadaşınızın davranışlarından rahatsızsanız alın karşınıza güzelce kendinizi ifade edin, yanlış olduğunu söyleyin, nazikçe ikna etmeye çalışın. nefret kusarak bunu çözemezsiniz. bunun yolu bu değil, anlayın.
Ailenizin Gayriresmi Doctoru
yazarlar olarak herkes en sevdiği ilk üç otomobil markasını yazsın mı?
1- mercedes-benz
2- toyota
3- audi
Ailenizin Gayriresmi Doctoru
anlık yaşama giriş yapıyorum
Ailenizin Gayriresmi Doctoru
gençler yaşamda çayımı içmek isteyeni beklerim.
Ailenizin Gayriresmi Doctoru
Ailenizin Gayriresmi Doctoru
bunun belgesel seyrederken uykusu kaçan ben versiyonu var 🙄
varmiyimki
varmiyimki
2 ay
uyumak için kulaklığı takıp sesi son ses açıp yatakta dans eden ve birazcık olan uykusunu da kaçıran benden başka birileri var mı acaba? 🤔
Ailenizin Gayriresmi Doctoru
ulan kendi tipimden korktum bu ne be.
Ailenizin Gayriresmi Doctoru
günaydınlar dedikodu ailesi...
Ailenizin Gayriresmi Doctoru
akşam belki de dünya kupasına lider gideceğimiz maç var. eskiden milli maç günleri heyecan yapardım. gün boyu ya ay yıldızlı formamla ya da kırmızı beyaz olan tişörtlerimi giyerdim. neyse yine de ben favori kadromu yazayım da adet yerini bulsun.

kale: açıkçası son haftalarda yükselen performansı nedeniyle harun tekin derim. ancak tecrübesinden dolayı volkan babacan ideal olacaktır.

sağ bek: normalde kaan ayhan derim. ancak göztepeye gittiğinden beri yükselen ve göz dolduran performansı ile sabri sarıoğlu plase olarak tercih edilebilir. gökhan’ın sakatlığı geçti belki luce onu da düşünebilir.

stoperler: ömer toprak ve çağlar söyüncü oynatılacak. ancak ömer toprak çok hata yapıyor. ve İzlanda yumuşak bir takım. sert oynamak lazım. yalçın ayhan ve çağlar söyüncü iyi bir tercih olacaktır.

sol bek: caner ilk akla gelen kişi. evet ben de katılıyorum ancak son zamanlarda dedikodular vs kafası maçta olmayabilir. eğer maç başı temkinli oyunla başlanacaksa kesinlikle İsmail tercih edilebilir.

defansif orta saha: mehmet topal stoperlerin arasına yerleşebilmesi ile defansı sağlam tutmak adına iyi bir tercih olabilir. ancak daha fazla hakimiyet ve daha fazla pres isteniyorsa bu mevkide ozan tufan plasesini görebiliriz.

orta sahalar: belki de forvetle beraber tartışılmayacak tek mevki. çevikliği ve teknikliği ile oğuzhan özyakup abisi emre belözoğlu’nun tecrübesini de yanına alıp orta sahada milli orkestraya şeflik yapacaktır. eğer bu oyuncular cezalı veya sakatsa hakan çalhanoğlu da çok ama çok iyi bir tercih olacaktır.

sağ kanat: emre mor seslerini duyuyor gibiyim ama yine de siz siz olun hemen emre gibi toy bir oyuncunun o sert İzlanda savunması arasında kaybolabileceğini unutmayın. genç futbolcu aşığı benim aşkımı roketlemek için yusuf yazıcı ya da abdülkerim de denebilir

sol kanat: açıkçası hakan burada oynayamıyor ama yine de denenebilir. burak eskiden sol açık oynardı hızı ve hırsı ile orayı zorlayabilir. ne kadar istemesem de arda turan hamlesi de burada görülebilir. ki yüksek ihtimal kaptan olmasına mükabil arda oynayacaktır.

forvet: yukarıda belirttiğim gibi tartışmasız cenk tosun oynamalıdır. belki plase yukarıdaki varyasyonlara göre burak da oynayabilir.
uzun yazdım okumayanlar olacaktır 🙈🙈🙈
haydi aslanlar yüzümüzü kara çıkarmayın🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷
Ailenizin Gayriresmi Doctoru
yılın ilk yaşam merkezi seferindeyim çay isteyen gelsin
Ailenizin Gayriresmi Doctoru
günaydınlar dedikodu ailesi...
Ailenizin Gayriresmi Doctoru
senelerdir kaldığım evin altına bim a101 şok açılması hayalimdi. tam altıma hem dr tramvay caddesinin üzerinde açıyorlar. allah dualarımı kabul etti
Ailenizin Gayriresmi Doctoru
İddaa tahminleri doluş

karabük-yeni malatya kg var
sivasspor-göztepe 2,5ü
kasımpaşa-kayserispor 4-6gol
bursaspor-galatasaray kg var

ben böyle oynayacağım. fotoğrafını da atarım
Ailenizin Gayriresmi Doctoru
Ailenizin Gayriresmi Doctoru
yaptığım iyilikleri unutup bana cephe alan insanların yanına gidenler gördükçe aklıma geliyor: ne yazik kİ kadere bak? kadere bak! kİmler kİmlerle yan yana gelİyor kadere bak!
Ailenizin Gayriresmi Doctoru
Ailenizin Gayriresmi Doctoru
@gayriresmidoc
Tıp fakültesi mağduru...
2015 Girişli