gecesacli
gecesacli
1 ay
heeeyyooooo. güzel insanlarsınız vesselam 😍
gecesacli
gecesacli
3 ay
bu minnak şehirde zaman nasıl geçer allah aşkına? 2 yıl oldu yapıcak bi şey bulamiyorum. festivaller var hemde muazzamlar ama tarih uyumsuz. çok sıkılıyorum çok.
gecesacli
gecesacli
3 ay
baya yazmıyordum. baya oldu. özledim sizleri.. dertler derya olmuş ben de bir sandal.... arkadaşlar size ihtiyacım var. sevgilimi çok kırdım ve ciddi anlamda haksızım. gönlünü almak istiyorum. ne yapabilirim çok geniş bi soru bu ama bi kaç fikir almak istiyorum sizden.
gecesacli
gecesacli
1 yıl
benim güzel ailem.. yazmayali baya bir zaman olmuş çok özledim sizleri. yine dertli bir gün ve ben yine sizinleyim. sevgilim turizm okuyor ve ben çok kiskancim öyle böyle değil. seneye staji başlıyor ben ne yapacağım ey ahali..
gecesacli
gecesacli
1 yıl
sanirim hiç arkadaşım yok.. lisenin aranan ismi her yerde kendimi ifade edebilen bi insan olmama rağmen.. tek arkadaşım sevgilim. yurtta sıkılıyorum evde sıkılıyorum..
gecesacli
gecesacli
1 yıl
kira döke acita acita seviyorum. doğam bu benim. böyle minnoş bi bebek, tatliş bi köpek gördüm mü duvardan duvara vurasım geliyor 😊
gecesacli
gecesacli
1 yıl
çok yorgunum.. ruhen ve fiziken. her yerden üstüme üstüme geliyor her şey. kafamda bir sürü sorunun cevapsız çığlıkları. sevgilimi çok seviyorum hep yanımda olsun istiyorum. onun için bu şehire geldim. İstemediğim bi bölümü okuyorum daha doğrusu bıraktım tekrardan hazirlanicam. yaşadığımız şehire geldik beraber. o arkadaşlarıyla gülüyor eğleniyor benden daha mı çok seviyor onları bilmiyorum. aklim karman çorman. çok yalniz hissediyorum.
gecesacli
gecesacli
1 yıl
gözlerine bakarken ne söylediğini dinlememekte sevdaya dahil mi? dahil olsun be. kirmayin bu gençleri 😊
gecesacli
gecesacli
1 yıl
uzun zamandır anonim olarak bağımlısı olduğum aileye katılmış bulunmaktayım. o zaman hoşgeldiiim 💐