karakutu2

5789

234

80

390

karakutu2 1

4 Siteye yüzümuzun olmadığı fotolari atabilsek keşke mesela benim burda beyaz yavrulamis öyle tatlılar ki sizinle paylaşmak istedim gerçi önünü alamayiz gördüğü kizin & erkeğin fotosunu çekip atan da olur @admin in işi yok bide onlarla uğraşır .

karakutu2 6

8 Bu zamana kadar her tribi sineye cektim. Kız dediğin trip atar dedim. Her sözüne tamam sen nasıl istersen dedim. Harcamaya param yoktu çalıştım garsonluk yaptım hatta imalathanede çalıştım iki haftada bir yanına geldim yemekleri sen ismarladin ama olsun . Nisan'da 4 bin TL ye Pınar semsten nişanlık aldirdin içime oturdu ama çok güzel oldun . Parmağına atasaydan pırlanta aldim küçücük taşa iki aylık maaşımı verdim. Yetmedi gözünü seveyim 20 bine gelinlik mı olur o paraya ben sana araba alırım yeter gözünü seveyim tatlı tatlı bakipta bundan olsun deme dayanamıyorum .

karakutu2 4

11 Sanayiden çıktım iş yerine doğru gidiyorum karşı yolda ağlar vaziyette otostop çeken kız dikkatimi çekti . Yoluma devam ediyordum ki aklıma Özgecan geldi Bacca geldi ya dedim bu kızda kötü birine rastlar ve başına bişey gelirse haberlerde duyarsam ne yaparım. Hemen u dönüşü yaptım yanına yaklaşıp kapıyı açtım gel dedim korka korka bindi. Tedirgin olmasın diye hiçbir şey konuşmadım. Yüzüne bile bakmadım. Gideceği yeri sordum. Ömür boyu vicdan azabı cekmektense 20 TL gaz yaktım için rahat keşke parası olup olmadığını sorsaydim. İnşallah evine sağ salim ulaşmıştır.

karakutu2 2

11 Evet bende evde anime izleyip odadan çıkmayan benden yaşça küçük bı eleman vardı . Ben bunu rahatsız etmek icin yanına gidip soru felan sorar dikkatini dağıtırdım. Sonra nasıl olduysa gözüm animeye takildi. Yanına gittikçe de su ne oldu bu ne oldu diye sormaya başladım. Sonra abi böyle olmaz baştan basla sen dedi bı baktım 800 bölüm bitmiş sonra mangası daha zevkli dediler şimdi işi gücü bıraktım manga okuyorum . Yani on yargılı olmayın gençler herkesin hayalinde bir gün korsanlar kralı olmak yatar .

karakutu2 2

4 Bizde bı laf var söylemeden geçemeyeceğim keskinli kız alan cennetlik olur derler sebebi de keskinli kızların çok konuşuyor olması hiç susmazlar nerdeyse bazen ne anlatıyor bu ciddi ciddi diye yuzune bakıyorum sonra da hakketen cennetlik olduğumu düşünüp gülüyorum tabi o çok ciddi guldugum icinde trip yiyorum ohh misss (miss yazınca yanına fortune yazasim geliyor nedense üstelik malpla kombosu var )

karakutu2 2

7 Hatunla konuştum saçı sakalı kes bı bakiyim düğün öncesi nasıl duracak ona göre karar vereceğim dedi bende berbere gidip saci sakalı kestirdim üstüne üstlük piskopat olduğunu düşündüğüm berber illa sana acı çektirmem lazım abi agdayi sökmek çok hoşuma gidiyor nolur ağda yapiyim sana para da almayacam diye beni ikna edip burnumun içine kadar ağda yaptı uyuşuk burunla ozcekim yapıp gönderdim ve dalga konusu olundum yarım saattir gülüyor intikam almak lazım yanına kar kalmamalı.

karakutu2 1

1 O yurdun yan tarafındaki evin yıkılması lazım eskiden orda radyo vardı diye hatırlıyorum şu an ne durumda bilmiyorum kızlar babası lowbet sahibi olan varsa benim is makinasını taşıyalım mazot benden yıkım işi değil benden daewoo ile bir saatte dümdüz ederim orayı

karakutu2 2

2 Bellona reklamındaki şarkıyı söyleyen kadının albümü felan var mı çok özgün sesi var tanıyan varsa yazsın lütfen "yeni bana yeni Bellona"

karakutu2 7

8 İki gün önce hatun aradı açtım telefonu iki konuştuk arkadaşına çiçek göndermişler sen niye bana gondermiyon kız benden güzel değil ona çiçek geliyor bana neden gelmiyor diye bana güzel bir trip attı . Kalassin odun felan diye bir güzel fırçaladi. Neyse napalim eskiden kullandığım yeteneklerimi ortaya çıkarttım. Bir dize aşk şiiri. Sonra da fotolarimizdan bı kolaj ucuza kapattım .

karakutu2 2

10 Hocalariniza iyi davranin beyler bayanlar onlar insan sorunları olabilir . Büyük binaların içine sıkışmış kalabalıklar arasında yanliz kalmışlar bide siz anlayissizlik yapmayın. Ellerinden geldiği kadar yardım ediyorlar. Kimi tezini bitiremiyor kiminin çalışmaları aksıyor kimi eşinden ayrilmis kiminin çocuğu engelli onlar insan sıkıntıları var derse girip çıkan makina değiller.