LorneMalvo
LorneMalvo
3 sa
aileler bazı takıntıları yüzünden çocuklarının hayatlarını mahvedebiliyorlar ama bunu hiç göremiyorlar.hele hele diğer çocuklar onları pek dinlemiyorsa.bizde de kurban bendim.ablam ve kardeşim asla istemedikleri şeyleri yapmazdı.
mesela lisede sırf fen lisesi olsun diye şehir dışına gönderdiler beni hiç istememe rağmen.gerçekten o kadar zorlandım ki o kadar kötü şeyler yaşadım ki.tabii hiç belli etmemeye çalıştım.sanırım o lisede yaşadıklarımı hayatım boyunca hiç atamayacağım.lise bitince her şey güzel olur diye umut ediyordum.yine ailemin isteğiyle kendimi hiçe sayarak hiç istemediğim şehir ve bölüme geldim.şehir derken samsunla bir sorunum yok yanlış anlaşılmasın ailemden ayrı olduğu için böyle diyorum.şimdi çok mutlular benle çok gurur duyuyorlar ama ben çok mutsuzum be.okulda öyle boş boş geziyorum.her sabah lanet ederek uyanıyorum.
onların mutluluğunu sürdürmek isterdim ama gücüm yetmiyor.şimdi ben bu sene sınıfta kalırsam her şey yine berbat olacak.onlar daha da çok üzülecek.
aslında basit şeyler gibi görünüyor ama bende öyle bir bıkmışlık hissi var ki hiçbir şey yapmak istemiyorum.saçma şeylerle uğraşmaya çalışıyorum,düşünmemeye çalışıyorum.aslında sorun uyum sağlayamamam.kendimi bildim bileli hiç uyum sağlayamadım bu hayata.hep hiç gelmemeliydim diyorum.o kadar yabancıyım ki her şeye.kİmseye yakın hissetmiyorum.yakın hissettiklerim de zaten beni umursamıyor.
ah ailemin gereksiz takıntıları olmasaydı bu kadar mutsuz olmayacaktım,bu kadar lanet etmeyecektim.onlar bunu hiç göremedi.yani beni gerçekten seven insanlar benim bu sıkıntılarımı göremiyorsa diğer insanlar nasıl anlasın ki beni diyorum.
hep kendimi avutabildim hayatta.ama artık avutamıyorum bile.nasıl bir bataklığa düştüysem nasıl kurtulabileceksem buradan hiç bilmiyorum.

hayalle yaşarken gerçek dünyada
zamanı içmişiz haberimiz yok
ömürle yüz yüze geldik aynada
harcanıp gitmişiz haberimiz yok

İnternet sitelerine anlatabiliyorum be sadece.bazende taslakta bırakıyorum..2 cümle kuramazken o kadar böyle saçmalık yazmışımdır ki toplasan kitap olur.
sevmiyorum ben bu hayatı :(
LorneMalvo
LorneMalvo
19 sa
uykusuzluk+açlık+yorgunluk muhteşem üçlü.bir de sınav haftasında çok daha anlamlı oluyor.bir de üstüne aşk acısı :( hayat bazen çok acımasız.
LorneMalvo
LorneMalvo
2 gün
hocalar bir alem dersler bir alem
kurtaramaz seni gelse sülalen
İnek der alay eder güler el alem

:(