mavibaloncuk
mavibaloncuk
@mavibaloncuk
''Yaz dostum, Güzel sevmeyene adam denir mi? ''
2017 Girişli
mavibaloncuk
mavibaloncuk
4 gün
ya varya ot bile benden daha çok eğleniyodur. en azından rüzgar vurunca sağa sola sallanıyo, bende o da yok.. 😖😣
mavibaloncuk
mavibaloncuk
5 gün
yorulmak sorun değil de boş yere yorulmak insanı daha çok yıpratıyor. gereksiz insanlara tahammül göstermek zor.
mavibaloncuk
mavibaloncuk
6 gün
@snorlax @designer @chen farklı tadlar deneyimlemek gibi bişeyden bahsedilmişti ya ahahsg bugün çikolata ayran deneyimledim😏daha önce böyle bi çılgınlık yapan varmı?
😂😂😂
mavibaloncuk
mavibaloncuk
6 gün
İki gündür grupta dönen nutella kaşıklama sohbetinin etkisiye olsa gerek, şuan da çikolata kaşıklıyorum. 😂 yapmayın arkadaşlar böyle şeyler, etkileniyorum sonra istemeden ahahsh sjhsjsjsj .günaydınlar efenim..
mavibaloncuk
mavibaloncuk
7 gün
bir anne atasözü der ki; gel şu kahvaltını yap, tamam telefonun da yanında dursun yine. 😂 günaydınlar efenim
mavibaloncuk
mavibaloncuk
11 gün
beklemeyi bilmek, insanı ödün verme zorunluluğundan kurtarır🍃
mavibaloncuk
mavibaloncuk
11 gün
bir sene önce ben de hoşgeldim. 😂
mavibaloncuk
mavibaloncuk
12 gün
dün ki konuşmalardan sonra yalnızlık üzerine yazı yazmak istedim. buyrun beğenecekmisiniz..
İnsanın yalnızken kafası rahat olur, kimseye bağlı olmaz, dilediği gibi yaşar ve hayatın tadını çıkarır. yalnız kalan kişi için müdahale edilmek ,kısıtlanmak, ilgisiz bırakılmak tahammül edilebilecek şeyler değildir.eğer yalnızken insan kendine yetebiliyor, kişilik ve karakterini geliştirebilmişse bu insan yalnızlıktan şikayetçi olmaz ve bir ilişki için alacağı kararlarda mantık dışı durumlara tahammül edemez. hatta yalnızlıktan şikayetçi olmadığı gibi artık hayatına alacağı insanları en ince ayrıntısına kadar ölçer ve en ufak hataya ihtimal vermez. yalnızlık kişiye çok fazla düşünebilme imkanı sunmuştur çünkü.herşey mükemmel olmalıdır o kişi için artık. özgür olmak yanlız olan insan için vazgeçilmezdir artık, asla kısıtlanmaya gelemezler çünkü yanlızlığın kişiye kazandırdığı özgür olma ve disiplinli olma durumu hakimdir.yani demem o ki yanlızlığa alışan ve yanlızken özgür olan insan başkalarına ihtiyaç duymaz ve aldığı kararlar mantık çerçevesinde olur. duygusal yönden de her rüzgar esmesinde savrulmayacağı için hayat yalnızlığa uyum sağlamış olanlara güzeldir.
teşekkürler.. 😁
mavibaloncuk
mavibaloncuk
14 gün
bi insan net olsun canımızı yesin dönemindeyiz. çünkü herkesin ne yaptığı belli değil. soru işaretleri virüs gibi yayılır olmuş.
mavibaloncuk
mavibaloncuk
15 gün
hiç kimseye güvenememekten değil güvendiğimiz insanın yanlış yapmasından korkarız.İnsan olmanın gereği olarak mutlaka birine güvenme ihtiyacı duyarız. bu ihtiyaç uyku gibidir. neden gelmedi desek de bir gün mutlaka gelir.aşık olamamaktan ya da birine güvenememekten korkuyorsanız bir süre daha yalnız kalın çünkü bu korkularla kötü kişileri kendinize çekersiniz. çoğumuz yalnızlığa çok alıştık. ama bir yandan da ömrümüzün sonuna kadar yalnız kalacağımızdan endişeleniyoruz. kimse yalnız ölmüyor, acele etmemize de gerek yok. çünkü acele edersek gidip "değersiz ve dengesiz kişilere " bağlanırız.
mavibaloncuk
mavibaloncuk
17 gün
birini stalklarken yanlışlıkla fav yapmakla geri alma arasındaki süre ışık hızından daha hızlıdır 👍
mavibaloncuk
mavibaloncuk
18 gün
telefon titredi bi heyecanla mesaj geldi sanıp hemen açtım bide baktım şarj %15 diyor alın size dram 😢😢😢
mavibaloncuk
mavibaloncuk
19 gün
bugün annem göz doktoruna gidiyodu dur bekle ben de geleyim dedim. gittik hastaneye baktım sıra yok ,dur bi muayene olayım dedim. hiç göz problemim yok yalnız 😁 doktor gözüme bir damla damlattı yarım saat bekle göz bebeğin büyüsün sonra bi ölçüm yaptır dedi. her neyse muayene oldum hastaneden dışarı adımımı attıııııııım ve gözlerim sanki güneşe çıplak gözle bakıyomuş gibi yanmaya başladı. nasıl akıyo ama gözüm. hiç bişey göremedim hemen geri girdim hastaneye. bi saat hastanede bekledim 😣 sonra çıktım dışarı tekrar her yer buğulu, bulanık. sağlam gözümü sakat ettim sandım 😨
hastaneye gittiğimde sıra alabildiğim kadar muayene oluyodum ehhehe. misal dahiliye ye gittim diyelim, cildiyeden, kbb den, kardiyolojiden vs. den de sıra alıyordum. bu alışkanlığımı da bırakıyorum artık. bundan sonra hasta olmadan muayene de olmam. 😖😖
mavibaloncuk
mavibaloncuk
20 gün
kalbimde bir kıpırtı hissettim. sanki bahçende çok güzel bir kelebek bulmuşsun da üç saniye içinde uçup gideceğini biliyormuşsun gibi.
mavibaloncuk
mavibaloncuk
23 gün
@privity naber yaa. bak ne var burada 😁😁
mavibaloncuk
mavibaloncuk
23 gün
selam millet. bugün çok seçici bir insan olduğumdan bahsedeceğim size. kurallarım vazgeçilmezlerim benim. hiç birini es geçemiyorum.gel görelim kii en kötüsünü seçme konusunda da üzerime tanımam ehehhhehe. harbi yaa hem en ince ayrıntıyı göz ardı etmemek hem de gidip normal olmayan birini bulmak nasıl açıklanabilir. galiba kalp devreye girince beyin devredışı oluyo.
mavibaloncuk
mavibaloncuk
25 gün
sevginin göstergesi kıskançlıklar deyip ilişkiyi boğanın lüzumu yok. çünkü sevginin en güzel göstergesi fedakarlıklardır.🍃
mavibaloncuk
mavibaloncuk
26 gün
sevin abi sevin yaa. hayatı sevin, etrafınızdaki çiçekleri, hayvanları... kelebekler ne güzel uçuyorlar, sinekleri bile sevin abi.toprağı ,taşı,karıncayı sevin. sevmek güzel birşey. kendinizi sevin abi en çokta kendinizi. kendini sevmeyen hiç kimseyi sevemez. sonra birisini sevin, heyecanlanın, konuşamayın heyecandan saçmalayın. aklınıza geldiğinde suratınızda aptal bir sırıtma olsun. kalbinizin tekrardan attığını hissedin. abi ben yaşıyormuşum ya deyin. öyle bir atsın ki kalbiniz ;kalbinizi sakin tutabilmek için daha da delicesine sevin.gerçek sevgiyi yakalayın.ha bir de kırmayın abi sizi seveni kırmayın. sevmek çok güzel bişey,seven kalbi kırmak ta o kadar kötü. kalbimin attığını hissetim tekrardan. güne umutla uyandım mesela. aslında sevildiğini hissetmek de psikolojik bir ihtiyaç. abi hayat güzel yaa.
mavibaloncuk
mavibaloncuk
27 gün
hepimizin korktuğu şey ailelerimizin burayı bir gün öğrenip burada da bizi takip edecek olmasıydı, artık böyle bir korkum kalmadı. annem bu siteyi bilgisayarımdan görüp öğrenmiş. durup durup mavibaloncuk diyo bana. huzurum kalmadı artık burada da. oy beni vurun vurun. 😣😖😖
mavibaloncuk
mavibaloncuk
27 gün
ahshshshah hatırlayanlar duygulanır. büyük düşünür İsmaİl yk .çok ta musubetli bir şarkıdır... İyi eğlenceler..