nincakaplumbaga

7925

389

125

319

nincakaplumbaga 4

3 İki kişiden biri birini severse platonik, iki kişiden ikisi de birbirini sevmiyorsa nefret ya da muhabbet, iki kişi de birbirini seviyorsa sevişiyor demek mi acaba ?

nincakaplumbaga 6

7 İlk bütüme kaldım. Aileme açıklamam zor olmadı açıkçası. Babamın tepkisi çok hoşuma gitti. "S.git ders çalış kalma bari" dedi. Gerçekten çok iyi bir adam çok seviyorum ❤

nincakaplumbaga 2

1 3 liram kaldı bi iddaa söyleyin de yapalım arkadaşlar.

nincakaplumbaga 6

9 Merhabalar. Arkadaşlar bütleri de düşünürsek 3 haftamız kaldı Samsun'da. Hayırlısıyla 1.senemi bitiriyorum. Göz açıp kapayıncaya kadar bitti. Okulu biten arkadaşlar inşallah kariyer hayalleriniz gerçekleşir. Omü lütuftur.

nincakaplumbaga 1

13 Herkesin içinde iyilik var arkadaşlar bunu unutmayalım. En kötü olarak nitelendirdiğiniz birini biraz dinleseniz sizden daha iyi olabilir. O yüzden s*çayım önyargılarınıza.

nincakaplumbaga 8

5 Özel Eğitim 1. Sınıftasın. Burdaki nickin nincakaplumbağa. Uzun saçlısın. Esmersin hafif. 181 boyundasın 69 kilosun. Ufaktan göbeğin var. Tipsizsin ama doğduğundan beri seni takip ediyorum. Yeter artık kırbaç alıp geliyorum yanına. Pazartesi beni bekle güzel kendim.

nincakaplumbaga 1

8 Hayatımız kırbaç misali. Fantazi dünyalarını renklendiren hayatımız. Kırbaç olmasa ne önemi var ki hayatın?

nincakaplumbaga 0

3 Sadece birkaç vurum kırbaç.

nincakaplumbaga 8

6 R11 de kavga.
Ziyarete gelen öğrenciye kafa atan daha öğrenci bile olmayan bir adamı okula sokan güvenlik görevlileri selam olsun. Elimizdeki kitapla okula almayan ama herşeye müsamaha gösteren insanlar var. Sıkıldım yeter.

nincakaplumbaga 1

11 Hayat 3-5 günden ibaret aslında
İşte o 3-5 gün kötü geçen gün
Hayatlar biranda solup gidiyor
Senin derdin senin hayatın sonuçta
Umrunda değilsin 3-5 dakika haricinde kimsenin
Hani yazar demiş ya "Yaş 35 yolun yarısı" diye
İşte o 3-5 gün.