nincakaplumbaga

3100

125

49

60

nincakaplumbaga 9

18 Sevgili tribine girmek
Her yerde sevgili görüyorum. Rüyamda her sevgili görüşümde uyanıyorum ve başka yeni sevgili görüyorum. Her yer sevgili. Sağa baksam sevgili sola baksam sevgili. Her yer her yer sevgili. Acilen sevgilimin olması lazım.

nincakaplumbaga 0

7 Sayın kızlar öglen otogarda beni görüp tarifimi yazın buraya hiç bütüm yok. Buraya yazarken de hiç bütü olmayan bi çocuk çok tatlı yazarsınız

nincakaplumbaga 2

20 Yurtta bizim katın hepsi mühendislik sadece benim farklı ve hepsi halen burda. Benim bütüm olmamasına rağmen arkadaşlarım bensiz kalmasın diye gitmedim ama hepsi toplanmış otobüs biletimi almış. Arkadaşlık böyle güzel birşeymiş beni zorla tatile gönderiyorlar:)

nincakaplumbaga 25

7 Arkadaşlar sizinle birlikte çok büyük bir sorunumu çözmek istiyorum yardım talep ediyorum sizden. Konu şöyle;
Senenin ilk başında üniversite heyecanıyla bi kıza açıldım tanımadan. Pişmanlık yaşadım zaten olmadı da. Şimdi 2 aydır bi kızdan hoşlanıyorum. Arkadaşı tabi bununda. Olursa bitmemesi için herşeyi yaparım. Ayrıca o direk açıldığım kız beni kötüler herhalde. Napcam acil yardım.

nincakaplumbaga 0

13 Evet arkadaşlar bir güz dönemi serüvenini daha atlattık. Kimiz büt kimimiz direk geçer inşallah. Şimdi 1 aylık tatil başlıyor ve herkes için umarım güzel günler daim olur. Kendinize iyi bakın.

nincakaplumbaga 2

11 Topu topu 8 ders alıp 8'inden de büte kalmak acaba her OMÜ'lünün kaderi mi? Annemin "abin biletini almış unutma" deyişi zaten koyuyor bana.

nincakaplumbaga 0

2 Odamda oturmuş sigaram ve yerli içeçeğimle seni bekliyorum. Sen kimin yanındasın bilmiyorum. Belki bir partidesin ve sana yanaşmaya çalışan bir kaç kişi var. Yüz vermiyorsun ortalık Taksim'e dönüyor. Uzak dur partiden yanıma gel.

nincakaplumbaga 5

4 Final haftası gelince insan yasaklara da uyamıyor. Yurtta ne yasak varsa hepsini yaptım.
Odada sigara içmek
Koridorda sigara içmek
Tuvalette sigara içmek
Banyoda sigara içmek
Yemekhanede sigara içmek
Ütühane de sigara içmek
Çamaşırhanede sigara içmek

nincakaplumbaga 0

5 Telefon uzun bir süre sonra çalıyor. Yine koşa koşa telefonu almaya gidiyorum. Arayanın sen olmadığı bir an bile geçmiyor aklımdan. Zaman benim için o an duruyor. Sayısız hayal kuruyorum umutlarımla. Hayallerimle mutluyken biranda telefonu elime alıyorum. Yine sevmediğim ama yanımda olan kadın arıyor. Telefonu tekrar yerine bırakıp bir sigara yakıyorum ve biramı açıyorum. Her yudumda gözümden bir damla yaş süzülüyor yanaklarımdan. Hayallerim yıkılıyor, yanaklarım kızarıyor, hıçkırıklar başlıyor ardından. Sorgulayamıyorum neden böyle diye sebebi tamamen benken. Artık kendimi bile bir kenara atmış soyutluyorum hayattan. Susuyorum her daim. Sorana 'Tamam' deyip geçiştiriyorum. Hiç kimse kalmıyor etrafımda. Artık ben sadece kocaman bir HİÇ'im kimsenin umurunda olmayan kendimin bile.

nincakaplumbaga 0

19 Dersler canlı somut bir varlık olsa
-Senden de kaldım
-Senden de kaldım
-Senden de
derim