nincakaplumbaga

5232

212

83

157

nincakaplumbaga 4

8 Samsun'un hava durumu tanrısı Samus (Zeustan geliyor) sana sesleniyorum. Gündüz terliyoruz geceleri bir tarafımız donuyor yeter lütfen hepimiz hastayız.
yaklaşıyor, yaklaşmakta olan

nincakaplumbaga 13

8 Evet arkadaşlar yaz geliyor ve diyetlere başlanıyor sporlar yapılıyor. Bizde bu diyet aşamasına girdik sanırım. Öğünlerde salatalar oluyor. Nasıl diyet anlamadım kilo alıyorum nedense. Acaba 4 muz 7 portakal 3 kivi 1 ananas 2 elma yediğimden midir bir öğünde?

nincakaplumbaga 20

13 Bu geceki sohbet için öncelikle admin olmak üzere tüm omudedikodu ailesine teşekkürlerimi sunarım. Herkes gerçekten samimi kişilikler ve bu gece de beni tanıdınız. Sıra sizlere de gelecek 😄😄

nincakaplumbaga 7

7 Hayvan gibi kız kesen şuursuzlar oldukça bizim düzeleceğimizi düşünmüyorum açıkçası. İnsan düşünür benimde anam var karım olacak kızım olacak bacım var. Sırf bu yüzden kimseyle tokalaşmıyorum (kız olanlarla tokalaşmıyorum). Yeter bırakın şu hayvanlığı.

nincakaplumbaga 0

5 Valizimi toplarken selam verdin
İstemedim bana kötü geldin
Zalim eğitim sistemi mağduruyuz
Elli dokuzda kalı verdin

nincakaplumbaga 4

5 Whatsapp listemde her 10 kişiden 7 sinin fotoğrafı görünmüyor. Ya engelliyorlar ya da fotoğraflarını kaldırıyorlar. En iyisi biz iyi düşünelim engellemiş olsunlar.

nincakaplumbaga 2

7 Kulakjack izleyip şekeri sevdik.
Kulakjack izleyip sarılmayı denedik.
Kulakjack izleyip dostlarımızı kaybetmemeyi denedik.
Sonuç iyi hüsran her daim feryat figan halimm.
Cecelist
Kun fe yekun
1 cecelist bin insana bedeldir.

nincakaplumbaga 6

9 Susmak mıdır sevmek? O başkasını severken dahi sessizce kenarda köşede içerek kendi kendine sayıklamak adını. Yüzüne karşı sevdiğini haykıramamak. Kendi içinde boğulmak içten içe kanamak. Geceler boyu kimse duymasın diye yorgan altında ağlamak. Budur işte başkasını severken onu sevmek.

nincakaplumbaga 36

10 30 kalp gelirse söz bu sefer bırakırım omü
dedikoduyu. Sözüm söz bırakmayan adam değil.

nincakaplumbaga 0

3 Bir kalbimiz vardı onunda belasını verdiler.
Hayırlı sabahlar.
(Orjinal versiyonu bilen bilir 😄)