Snake
Snake
1 ay
yok olmuyor kime gönül versem parçalayıp bırakıyor nedenini anlamış değilim ama öyle. sağlık olsun denemeyeceğim zaten bir daha, her seferinde acaba olacak mı bu sefer ki gerçek mi diye debeleneceğime ölümü beklerim kendimce.
haydi kalın sağlıcakla sizde.
Snake
Snake
3 ay
nasıl bir ruh halindeyim, bilemiyorum. buruk sevinç dedikleri bu olsa gerek. depresyonumdan çıkıp ayırdı beni, bol bol ders çalışmamı tembihledi, şu hayatta geçirdiğim zamana neşe kattı.
fedakarlık etti, benim için ya benim için.
pattes burnunu sevdiğim nelere kadirsin, seviyorum seni, bil isterim.
Snake
Snake
4 ay
stajı geçtim bütlerden önce bir denize gireyim dedim önce yolda terlik parçalandı, yalın ayak terlikçiye gittim, sonra aküsü boşalmış araba ittim. bir denize gireceğim diye ne bu çile karma
Snake
Snake
4 ay
bu gecede çalıyordu;

Snake
Snake
4 ay
ulan zorla sövdürecek bu hocalar, bu yaz sıcağında çalışıyorum eyvallah, listenin başındayım diye her sözlüye ilk giriyorum haydi onada eyvallah. ulan kavat herif benden sonra girenler soruları cevapları öğreniyor biliyorsun, ilk girince ne çıkacağını bilmiyorsun heyecan oluyor, küçük hatalar yüzünden kağıdı geçersiz saymak nedir?
senden doktor mu olur diyo pezevenk birde, senin gibi daha insan olmamış hergeleden olursa benden adam gibi doktor olur.
elinde not kozu olmadan böyle konuşsana, benim yerimde sen olsan bakalım gram ders çalışabilir misin? kaç yılımı ben bu yola adamışım, gençliğimi vermişim senden doktor olmaz diyo, hasiktir pezevenk seni...
Snake
Snake
4 ay
canım hocalarım tatile çıkacaklar diye büt tarihlerini öne çekmişler. sanki biz zevkimize 20 temmuz'a kadar sınav çalışmak istiyoruz.
Snake
Snake
4 ay
evin yanında inşaat var toz gelecek diye cam açamıyoruz, birde üstüne ders çalışmaya çalışıyorum.
kafenin birinde ders çalışan görürseniz bilin ki benim
Snake
Snake
4 ay
profilinde gördüm bu sözü, fırsat bile vermedin iki kelama zalım, neyse nasip diyelim sineye çekelim
Snake
Snake
4 ay
ygs - lys sonuçları açıklanmış, bir heyecanla gidip ps3'ü almıştım. sorun yanında gelen lbp dışında oyunum yoktu ama birkaç gün sonra doğum günümde arkadaş yurtdışından mgs'yi getirmişti. -ki gariptir yazın ortasında olduğu için hiç doğum günü kutlamamış biriyim neyse eller titreye titreye blurayi kutudan çıkardık, zamanın nintendo & atari alışkanlığı bir üfledik ve ps'ye taktık. oyun deyip geçmeyin sadece şu menüdeki sanatsallık yeter ya bence

Snake
Snake
4 ay
reisin en ciddi aksiyon filmi olacak, şimdiden heyecanlandım

Snake
Snake
4 ay
zaman konusunda takıntılıyım, geç kalmayayım korkusuyla saatimi 10dkka ilerde çalıştırırım. 
yok madem geç kalacaksın haber ver kardeşim ya, yarım saat geçmiş arıyorum birine rastladım oturuyoruz yarım saate oradayım diyor afetim iyi bok yedin
gelen varsa atakent sahil #derdinikapgel
Snake
Snake
4 ay
resim ekle, nick ekle woohoo!
artık mgs'ye selam durabiliyorum.
herkese hayırlı olsun, ellerinize sağlık.

midge ure - man who sold the world
Snake
Snake
6 ay
bugün duydum yıpranmış ayakkabıma ve hergün giydiğim polara söylenenleri. söylenenler gibi hergün farklı kıyafetler albenili ayakkabılar giymiyor olabilirim ancak çocuklar bakarken otomattan birşey alıp karşılarında yiyeceğime yebimdeki yemek parasıyla onlara almayı tercih ederim.
siz hiç sevdiği oyuncak ona alındığı andaki mutluluğu o albenili ayakkabılarınızla yakaladınız mı?
yanlış anlamayın iyi biri değilim, cidden değilim aksine bencilim. çünkü iyi bir insan hayatın değerini bilir. benim gözümde kendi hayatımın gram değeri yok, hatta sonlandırmaya bile çalıştım ama yeterli cesaretim yoktu.
hiç takılmak için birine yazmadım, açık sözlü dobra biri oldum. onada o niyetle yaklaştım. çiçek alacak param olmadı origami götürdüm. resmini bastıracak param olmadı çizdim. hediye alacak param olmadı, tahta ile iplikten düş kapanı yaptım. o ise aksine basitmiş gibi ben ne ilişkiler bitirdim bizim ki birkaç aylık birşey deyip gitti.
senin birkaç aylık dediğin şey benim hayalim. birinin beni sevmesi. şimdi seni göreceğim korkusuyla kimsenin yüzüne bakamıyorum.
tek istediğim şu değersiz hayatımda yapabilirsem elimden geldiği kadar hayata değer katmak, hayatı olabilecekleri kurtarabilmek.
hayallerimi, hayatımı yerle bir etsende seni affediyorum, hata bende birinin bana değer verdiğini sandım.
biterken çalıyordu; breaking benjamin - had enough
Snake
Snake
6 ay
zaman herşeyin ilacı imiş, hass...
akciğer kanseri olma yolunda adım adım ilerlerken onu göreceğim korkusuyla kafamı kaldırıp hiçbir yüze bakamıyorum. helal olsun lan, ya öyle böyle değil iyi oynadı rolünü, hayatımın ortasına etti gitti.
karma denen zıkkım varya, onada helal olsun. ulan şerefsiz kime ne kötülük ettim bu güne kadar.
stajların hepsi büte kalacak diye korkarken bugün bir sınav iyi geçti oda hoca sözlüsüne bakıyor. at kuyruğunu sevdiğim talat umarım en az 15 verirsin.
Snake
Snake
7 ay
çevrede olan ani ışık parlaması varya, çok sağol herşey için hayatımı bok ettin.
niye yaptın, hiç acımadın mı gibi sorular cevapsız kalacak biliyorum, eden bulurmuş derler onuda ben istemiyorum. bulma sen senin gibi birini, mutlu ol, dilediğin gibi bir hayatın olsun.
bak hakkında hala kötü birşey istemiyorum kötü konuşmuyorum ama lütfen çık git artık rüyalarımdan.
Snake
Snake
7 ay
neye ihtiyacım var karar veremiyorum;
kemiklerimi kıracak kadar sıkı bir sarılmaya mı
bir karton sigaraya mı
büyük boy kahveye mi
7 shot vodkaya mı
yoksa hayatımın geri kalanı boyunca uyumaya mı?

kavinsky - nightcall
Snake
Snake
8 ay
yine saate bakma gafletinde bulundum; 12:12 yine seni hatırlattı, sen taktın bu saçma şeyi aklıma. İnanmazdım fala, dilek bile dilemezdim, senden sonra hep dua ettim ömrün ömrüme nasip olsun diye. bir anda gittin ama keşke çıkabilsen aynı hızla hayatımdan. ya kavuşsam artık ya da unutsam.
en azından kafamı dağıtabileceğim andromeda'ma kavuşuyorum yarın. şimdi kesin oyunlara söylenenlerde olur burada. bu tip insanların farketmediği bazı oyunların hikayesinin ne kadar derin olabileceğidir.
2007 yılından bu yana, 3 oyun, 4 kitap, 10 çizgi roman ve 1 anime filmle devam eden favori serimin, yeni oyunu ve yeni kitabına kavuşacağım umarım. belki yardımcı olur ne kadar istemesemde senden uzaklaşmama. kalın sağlıcakla, iyi bakın samanyolu'na...
giderken çalıyordu: really slow motion - launch (mass effect andromeda)
Snake
Snake
8 ay
kesin bir ret her zaman sahte bir umuttan daha iyidir. sahte bir umut veripte yakıp, yıktığınız her kalbe, ağlattığınız gözlerden akan her bir damla göz yaşına muhtaç kalırsınız umarım.
buda burada son girdim olsa gerek ne de olsa bundan sonra gerek kalmadı, allah'a emanet olun.
Snake
Snake
8 ay
...
bir gülüşü var ki insan sebebi olmak için dua ediyor. bir gülüşü var ki şu ömrü 1 haftalık olan kelebekler görse ömürleri uzar. bir gülüşü var ki ne zaman baksam bir garip hissediyorum...
bir yerde büyük bir yanlış yapmış olmam lazım çünkü hayatımın hiçbir evresinde böyle çaresiz kalmadım. biri söylese nedir çözümü bunun çünkü hayatımın hiçbir evresinde böyle garip olmadım.
belki zaman hep yanlıştır dedim ama r11 görevlide belki rastladım diye hep aynı durakta bekledim...