Kadın Erkek Popüler

 Mesaj at, dürüm ayağına gelsin! 


1 şimdi şuraya içimi dökerdim ama sayfa kirlenmesin. yoplayan falan olmaz, bana kalır yine. ama siz siz olun kimseye güvenmeyin. hiçkimseye güvenmeyin!
6 Woooooooewww abiniz geçemeyeceğini düşündüğü dersten geçiyoor 🆙🆙🆙 herkese benden çay . Hocamın ellerinden öperim...
7 Sahil havası alalım diyoruz millet vıcık vıcık ringe biniyoruz hadi sahil neyse ringin orta yerinde de vıcık vıcık insan hiç utanmazmi ya az hormonlarıniza sahip çıkın
9 Sanayiden çıktım iş yerine doğru gidiyorum karşı yolda ağlar vaziyette otostop çeken kız dikkatimi çekti . Yoluma devam ediyordum ki aklıma Özgecan geldi Bacca geldi ya dedim bu kızda kötü birine rastlar ve başına bişey gelirse haberlerde duyarsam ne yaparım. Hemen u dönüşü yaptım yanına yaklaşıp kapıyı açtım gel dedim korka korka bindi. Tedirgin olmasın diye hiçbir şey konuşmadım. Yüzüne bile bakmadım. Gideceği yeri sordum. Ömür boyu vicdan azabı cekmektense 20 TL gaz yaktım için rahat keşke parası olup olmadığını sorsaydim. İnşallah evine sağ salim ulaşmıştır.
3 Geçen bi finale girdim.. Yemin ederim sınav boyunca acaba 2 yıllık sağlık mı okusam diye düşündüm. Ya hocam allah aşkına biz sana ne yaptık.. Sen bize geçirmeyecektin sen bizi dersten geçirecektin bizim temennimiz bu yöndeydi. Ama böyle gavura vurur gibi de sorulmaz ki. Bi silkelen nolur kendine gel. Yaşıtlarım oğullarının sünnetine çağıracak artık 😒😒
12 Gençlik Festivaline yine bir ton video çekenler gelmiş. Kız sanki festival sponsoru her hikayeye mükemmel organizasyondu, acayip eğlendik, ölüyoruz filan abartmıyorum 30 küsür video fotoğraf attı. Bir tane bile video çekmedim çok da güzel eğlendim. Anı yaşamak denen şey yok çünkü bizim insanlarda. Çektiğin videoyu izlesen o atmosfer tadını alamazsın zaten eller havada, her yer telefon ışığı. Ben yabancı rock konserlerini seviyorum arkadaşım ne videosu millet kendinden geçiyor. Biz de hikayeye atalım işte çok eğleniyoruz. Tamam eski sevgiline gönderme yaptın mutlusun tamam. Hayır o sanatçılar da o videolardan flashlardan rahatsız olduklarını dile getiriyorlarmış zaten. Adam konsere şemsiye ile gelmiş ıslanmaktan çekiniyorsan ne işin var orada? Yağmurun altında iç, dans et, müzik dinle işte. Açıyorsun şemsiyeyi arkadaki insanlar göremiyor bu sefer koca koca şemsiyeler. İlerleyen saatlerde Teoman, Şebnem kısımları çok hoştu bence. Bütün, yavaş yavaş 2'şer 3'er ayrılmaya başladı. İnsanlar sevgililerine sarıldılar, öpüşenler, dans edenler vardı. Bir daha mı genç olacaksın ne güzel işte çok hoş görüntülerdi. Mutsuz olmak bizlere yakışmıyor insanlar. Hakedenemiz çok ama yine de mutlu kalalım. Şebnem, sahne sonunda yabancı bi parçadan alıntı yapmıştı eşlik eden olmayınca bıraktı. Biliyordum o şarkıyı unuttum adını hatırlayan var mı? Deftones diye tahmin ettim ama değil galiba.
5 Memleketimden insan manzaraları:

Tramvaydayım, bir abinin yanında pembe bir bavul var. Atakent'te iki kişi bindi abinin yanında durdular, dikkatim orada değildi. Arada birkaç konuşma geçti duyamadım, ilk önce herhalde bunlar arkadaşmış sohbet ediyorlar dedim. Sonra bavullu abi şöyle dedi: "İşim gücüm var, şimdi seninle uğraşamayacağım." O zaman anladım, adamla yanındaki bavul pembe renk diye muhtemelen dalga geçtiler. Zaten durağa gelmiştik aynı durakta indik abiyle, durağın orada annesi bekliyordu herhalde "Dallamanın biriyle uğraşıyoruz." dedi kadına.
Ne kadar düşüncesiz insanlar var. Yok yani bavul adamın değildir, ki adamınsa da sana ne bundan. Bunun üzerine bir de yüzsüz yüzsüz adamın yanındayken yorum yapıyorsun, iğrenç yorumlarını kendine saklasan ölürsün.
2 Boş zamanımda bol bol anime dizi oyun çizim vs takılıcam diyip boş zamanımda yaptığım tek şey barbie giydirme oyunu.
11 Insanların gerçek yüzünü görebilsek keşke.. Mesela 3 yıllık arkadaşımın fake hesap açıp arkadaşlarıma hakkımda saçma sapan şeyler yazabilecek ve bunda ne var diyebilecek kadar basit biri olduğu farkedebilseydim..
10 Ya şu lens takanlar bi bana mı itici geliyor. Yasallaşmış dolandırıcılık gibi. (renkli kullananlar). Şimdi eski göz rengini bildiklerimizde yemiyoruz tamam ama diyelim yeni biriyle tanıştık. Daha en başında birşey gizliyormuş gibi. Neyse çakma renkli gözlü olmak da bir tercihtir, saygı duyuyorum. (evet kahverengi de bir renk :D )