Kadın Erkek Popüler

 Mesaj at, dürüm ayağına gelsin! 


11 Evet bende evde anime izleyip odadan çıkmayan benden yaşça küçük bı eleman vardı . Ben bunu rahatsız etmek icin yanına gidip soru felan sorar dikkatini dağıtırdım. Sonra nasıl olduysa gözüm animeye takildi. Yanına gittikçe de su ne oldu bu ne oldu diye sormaya başladım. Sonra abi böyle olmaz baştan basla sen dedi bı baktım 800 bölüm bitmiş sonra mangası daha zevkli dediler şimdi işi gücü bıraktım manga okuyorum . Yani on yargılı olmayın gençler herkesin hayalinde bir gün korsanlar kralı olmak yatar .
9 Kafam öyle karışık ki kendimden şüphe eder hale geldim.Dedim ki kendi kabuğuna çekilmelisin herkes ama herkes zararlı.Ama bunu bile paylaşma isteği duydum.Nefret ediyorum her şeyden.
2 Hamusuta (hamster) diyen japon tatlığı var üzerimde silkelenenip atamıyorum...
1 Ankara sen ne kadar büyük şehirmişsin ilk defa gidiyorum ve alışkın olmadığım için zor geldi ama bu kadar kalabalık bir şehirde yaşamam konusunda net kanıya varmama yardımcı oldu asla demek istemiyorum ama asla yaşayamam heralde yada alışmam lazım samsun candır hem büyükşehir hem sakin hem denizi var rahatlatan :)
10 final sınavım iyi geçtiği zaman hemen önüme bir şampanya getirilmesini ve onu orada hemen çalkalayıp patlatmak istiyorum.
12 Vizelerim herkesten düşüktü , bir final vaktiydi
Kimse tutmadı elimden benim
Geçtim omü yollarından bir final vaktiydi
Ceplerimde hacı yatmazlar

Kaç mevsim okul yollarında geçti yalanlarla
Not sattım alt sınıflara
Kalemim düşüverdi elimden bir final vaktiydi
Çalıştığım başka çıkan bambaşka
3 Sınavım var ama ben ders çalışmak yerine geçmişi hatırlıyorum . Açmışım Kumral'dan bir şiir geçmişi yad ediyorum . O zamanlar deli gibi Allah'tan aşkı dilerdim .... Aslında o kadarda büyük değilim 22 yaşındayım ama özlüyorum o günlerimi ama nerden bilebilirdim ki aşkı isterken günahlarında peşi sıra geleceğini, Ben aşkı hep sürecek sanırdım , ben yüreğimin hep deli gibi çarpacağını sanırdım, hep güveneceğim sanırdım, aşk bitince başka heveslerin peşine düşüyor insan ona bağlı kalmak için ... Neden böyle bir şey yapar ki insan... Şimdi ise pişmanım ... Ama yaptıklarımın cezasını çekeceğim ... Allah'ın adaleti bu olsa gerek ... Teşekkür ederim Allah'ım şimdilik gözyaşlarımla ödüyorum bu hesabı ... Korkuyorum Allah'ım bir daha gülemem diye ...
7 Yaklaşık bir saattir düğünde erik dalinda döktüren gelinleri izliyorum..En son söz dizisinin fragmanina bakiyordum oysa ki😂 Yarin inşallah hoca sinavda erik dalini oynatir💃💃 Teoride tamamim sira uygulama da😂😂😂
0 Bugün gençlik festivalinde akşam üzeri RedBull çadırının orada gördüm seni. Seninde bana baktığını gördüm. Ama sonra arkadaşlarınla gittin. Yarım saat daha etrafıma bakındım ama seni göremedim. Gözlerinin çok güzel olduğunu söylemek istiyorum eğer bu yazıyı okuyorsan, ben kısa saçlı çocuk :)
10 Mübarek hemcinslerim! şunu anlayın artık bir kıza çok fazla değer verirseniz kaybedersiniz çok az değer verirseniz de kaybedersiniz ortasını bulsanız da kaybedersiniz haticeyi bırakıp neticeye gelecek olursak sadece ve sadece bir kız size karşı bişey hissediyorsa onu kaybetmezsiniz.Onun için ay efendim bu gün bunu dedim küstümü bu gün şunu dedim acaba ne düşündü boşver takılma öyle şeylere kız da 60 70 sene yaşıyor sende hayatını yaşa ey hemcinsim.