anonim_bay

134266

0

2609

7598

anonim_bay 2

0 Bir insan hiç mi değişmez.20 yaşındayım ve 1 kere sevgilim oldu onunla da nasıl konuştum hiç bilmiyorum.Bir kaç kere yaşam merkezinde gördüğüm bir kız var,hoşlandım kızdan ama tabiki cesaret edip konuşamadım.Bügün Twitter da gezerken bi baktım omü sayfalarından biri retweetlemiş yazdığı bir şeyi.Size sorum şu kızı bulduğuma göre ben bu kızla cesaretimi toplayıp nasıl konuşacağım.

anonim_bay 11

4 okul bitti sonunda yanarım yanarımda son bir sene sevişemedim yaa bu konuda yardımcı olacak bayan arkadaşlara hayır demem teşekkürler :D

anonim_bay 0

0 Ne yakışmaz sana
Ney mi yakışmaz?
Sen çalarsın da dinlenmez mi
Ordulu işletmeci?
S.Ş'a saygılarla...
(TDE'den bir hayran)

anonim_bay 1

1 Yoruldum başkalarının istediği gibi yaşamaktan mutluymuş gibi davranmaktan ..
şu dünyada kaç şehir kaç ülke gezdim yine de kendime benzer bir insana rastlamadım. sanki 22 yaşında değilde 222 yaşındaymışım gibi ruh eşimi beni anlayacak bir insanı arıyorum..
bilmiyorum belki erken yaşlandım belki erken beyazlar düştü saçıma ama aramaktan anlaşılamamaktan rol yapmaktan yoruldum şimdi herkes finalleri veyahut hiç olmamış sevgililerini bahane ederek hayat çok zor diye dert yanıyor.. bense beni anlayabilecek insanlar arıyorum akşamın şu saatinde bilmem kaçıncı defa yaradılış amacımı sorguluyor bu dünyada benim gibi kaç kişi var merak ediyorum .şu ana kadar olan sevgililerim ve hatta şu an evlenmiş olduğum eşim dahi beni anlamıyor. maalesef insanlar bunu yine yanlış anlayarak egoya bağlıyor halbuki gerçekten beni anlasalar benim en büyük düşmanımın kendim olduğumu görürler.
yalnızlık asıl bu olsa gerek gerçekten zormuş bu illet.

anonim_bay 3

0 Hocam ilkkez yazcam ne diim ne söylim bilmiyorum ama bugun once okulda çarpışıp sonra saatlerce rizelide gözlerine baktıgım kız bul da beni siyah pirsing in hatrına 😂😂😂

anonim_bay 2

0 Akşamüstü lokmada çıkan olayın kahramanları olan kızlar buralarda mı? Sebebi neydi ki.

anonim_bay 4

1 Arada çıkar ilişkisi olmayan mümkünse telefonumu sadece okul not ödev vb gibi durumlar için aramayan bir şeyler paylaşabileceğim, beraber çay kahve içebileceğim arkadaş arıyorum. Sadece bir yerde oturup çay içsek bile yeterli. Nasıl tek taraflı aşk olmuyorsa tek taraflı arkadaşlıkta olmaz. Yok mu aranızdan arkadaşlık yapabilecek arkadaşlığa aynı şekilde cevap veren güzel bir insan?

anonim_bay 0

6 Woooooooewww abiniz geçemeyeceğini düşündüğü dersten geçiyoor 🆙🆙🆙 herkese benden çay . Hocamın ellerinden öperim...

anonim_bay 2

0 Bugün gençlik festivalinde akşam üzeri RedBull çadırının orada gördüm seni. Seninde bana baktığını gördüm. Ama sonra arkadaşlarınla gittin. Yarım saat daha etrafıma bakındım ama seni göremedim. Gözlerinin çok güzel olduğunu söylemek istiyorum eğer bu yazıyı okuyorsan, ben kısa saçlı çocuk :)

anonim_bay 1

2 Bir yıl oldu buraya(Samsun Atakum) taşınalı çok güzel bir yer ama biraz da kalabalık amma velakin ben halen yalnızım acaba çok mu çalışıyorum