anonim_bayan

189669

0

3854

11761

anonim_bayan 1

5 yeni mezun oldum fakat samsunu şimdiden çok özlüyorum. bu kadar :(

anonim_bayan 0

1 İnsanların temiz saf duygularıyla oynamayın ya ne pislik insanlarımız ya allah belanizi versin

anonim_bayan 0

1 Daima tekrar edin insanların hayatından bana ne. Cidden size ne diye pankartla dolaşacağım yakında.

anonim_bayan 7

1 Şuan liseye geçicem ve bana en uygun mesleği seçmek için en önemli basamağı atıcam. Önerdiğiniz meslekler nelerdir abilerim ablalarım ???? :)
Yapabileceğim meslek sayısal veye eşit ağırlık olmalı

anonim_bayan 3

0 Arkadaşlar merhaba. Öğrenci kimlik kartımı kaybetmişim yeni farkediyorum bu 1 hafta içinde kayboldu büyük ihtimalle. Yakın zamanda ad "T" soyad "K" ile başlayan ve "uluslararası ticaret ve işletmecilik" yazan bir kart buldunuz mu? Bulan varsa yazabilir mi lütfen :( bir de kimse bulmadıysa tamamıyla kayboldu demek. ne yapmam lazım. nereye basvurup ve ne yapıp cıkarttırabiliyoruz tekrardan. yardımcı olursanız cok sevinirim. simdiden tesekkur ederim.

anonim_bayan 11

5 dün iftardan sonra zorla götürüldüğüm starbucks'ta arkadaşım zorla "grande karamel vayt çaklıt amerikanokiyoto moka" gibi bi şey içirdi. bu bi çeşit taciz sayılmaz mı?

anonim_bayan 2

0 Y. E. A.
Aklıma gelişini engelleyemiyorum, okul da
bitti. Kim bilir seni bir daha ne zaman görebilirim. Görme ihtimalim de var ama bilmiyorum yine de. Bazen sen de beni düşünüyormuşsun gibi hidsediyorum ya da ben mi böyle düşünmek istiyorum bilemedim ama bişey var senle aramızda. Bir kere E1 e binerken bana baktın baktığını belli etmemeye çalışarak işte o an senin de bana karşı bişeyler hissettiğinden şüphelendim. Aramızda bişey var ve biz buna rağmen hiç yüz yüze konuşamadık ve birbirimizi dinleyemedik hiç..Aramızda bişey var ve bu aşk mıdır, arkadaşlık mıdır bilmiyorum ama çok kuvvetli bişey olmasaydı böyle aklıma gelmezdin durduk yere..

anonim_bayan 24

0 Bir kız var sürekli göz göze geldiğim, bakışlarını sürekli yakaladığım, gözlerini sürekli üzerimde hissettiğim. Neden baktığını bilmiyorum ve ne amacı olduğunu. Ne var bunda bakarsa baksın diye düşünebilirsiniz. Ama işin tuhaf yanı istemsiz şekilde etkilenmiş olmam. Çünkü çok güzel bakıyor. Ama bunun olmaması gerekiyordu. Neden etkilendiğimi bilmiyorum yada neden sürekli aklıma geldiğini. Hakkında hiç bir şey bilmiyorum ama onu merak ediyorum. Bir yanım saçmala derken bir yanım farklı düşünüyor. Aklıma gelişini bir türlü engelleyemiyorum. Ne yapacağımı bilmiyorum. Daha önce hiç böyle hissetmemiştim.

anonim_bayan 1

0 Allahını seven iibf yaz okuluyla ilgili yardım atsın üstüme 😥 Misafir öğrenci olarak gelcez heeelp

anonim_bayan 4

2 Arkadaslar aklima takildi. Mesela guveniniz sarsildiysa birden cok kez. Seviyorsunuzda. Ama gecmiste sizi kucuk dusurmus guveninizi bircok kere sarsmis biriyle son zamanlarda iyi duzeldi diye guvenip evlilik karari alirmiydiniz?