Carllucas
Carllucas
15 sa
bazen insanlar bana bi şeyler anlatırken konuşmanın ortasında bi anda yürüyüp gitmek istiyorum.
Zeze
Zeze
1 gün
hayal kırıklığı 4715372
fazla içselleştiriyorum olayları belki de, bilmiyorum.. ama yanılmak ya da kandırılmak dokunmaz mı herkese. en azından bu işte yeniyken. bunu gözüm yeni yeni açılmaya başladığı için söylüyorum. son 1,5 yıldır belirli aralıklarla hep hayal kırıklığındayım. yeni sayılır.
yine bir arkadaşımız evet. yıktı beni. daha doğrusu onun hakkındaki düşüncelerimi, daha da doğrusu bize düşündürdüklerini. evet o düşündürdü. İnsanlar genelde yapıyorlar bunu galiba. diğerlerine onlar hakkında ne düşünmelerini istiyorlarsa öyle davranıyorlar. mesela hatalarını saklıyorlar. gerçi öğrenince neden sakladıklarını anlamak zor olmuyor. nasıl yapıyorlar bunu ya. her hatam bile dilimde. ben de saklarım ama kendimi değil, derdimi saklarım, sorunu saklarım ama insanın kendini saklaması 2 yüzlülük geliyor bana. (belki yanlış düşünüyorum bilemem, şimdilik böyle) yaptığı her güzel ortada çirkinlikler yapılmamışçasına gizli saklı. hadi saklıyorsunuz da bari yerine hiçbir şey söylemeyin, güzel bi şeyi yapmış gibi onunla yer değiştirerek anlatmayın. sinsilik bu mu oluyordu acaba ? İnsanların hayatlarıyla oynamayın mesela, insanlara güzel şeyler vaadedip yarı yola bırakılmasını bile anlarım insandır derim ama bari hayatlarını değiştirerek yapmayın bunu be. evet arkadaşım yapmış. 2 kişinin hayatının içine etmiş, hatta dün gözlerimizin önünde etti. evlendiler... İnsan eşini erkekleri listeleyerek tip ve mesleğine göre sıralayarak seçer mi lan? bunu nasıl yaparsın. kızım ben hiç mi tanımadım seni. ulan senin yüreğin hiç mi bahar görmedi ? sen hiç aşk ne bilmedin mi ? arkasından dalga geçercesine laf ettiğin insanla sırf maaşı iyi diye (nolur sadece bu olmasın) nasıl evlendin lan ? kocasının mesleği ile toplumda yer tutmaya çalışan kadınlardan tiksiniyorum. evet aynen bu şekilde. çalışmayabilirsin, saygı duyarım ama bunu amaç haline getirmek ne demek ya. senin hiç kendine saygın da mı kalmadı derim insana. şu an bu kıza ben nasıl saygı duyayım ? duyamam. dedim ya yıkıldım ya. görseniz de var ya sessiz sakin hayatta beklemezsiniz. yıllardır tanıdığım (sandığım) insan ya. İnsan dışarıya karşı tetikte oluyor da, arkadaşlarına karşı indiriyor miğferini. ve ben bi kez daha darbe yedim. artık yeter demek istiyorum. İnsanların 2. yüzlerini görmekten ilkini unutmaya başladım yeter. neden demek de isterdim ama cevap basit aslında İnsan !
ikizler
ikizler
3 gün
mutlu geceler gençler. nasılsınız? ben son bütünü vermiş samsun istikametinden ege istikametine seyahat ediyorum. tamam kızmayın. benim de ilk defa başıma geliyor bu kadar erken gitme durumu memlekete. egeyi ne kadar sevsem de samsuna çok alıştım ve çok sevdim. gidesim gelmedi hiç. nasıl gelsin ki. İlk defa kendimi bulduğum, kendimi yaşadığım, bana ormanımı, gezginimi, banklarımı, aşkımı sunan şehir. biraz da gitmek istemiyorum diyebilirim utanarak. çünkü çok sevdim bu şehri. otobüse bile şöförden sonra bindim. şehrin havasından daha fazla çekeyim ciğerlerime diye. bugün bir dönüm noktası aslında. atlatmam gereken bir dönem bitti. elimden gelen her şeyi yapmanın rahatlığı var üstümde. çok savaştım ama değdi. şimdi tüm özlediklerime kavuşma vakti. valizime 6 kitap koydum. eğer biterse alırım hemen internetten. bir de udemy adlı bir site var. oradan photoshop eğitimi satın almıştım. bu tatilim boyunca photoshop konusunda gerçekten ben bu işten anlıyorum diyecek seviyeye getirmek istiyorum. tabi pratikle olacak bu iş ama öncelikle teori ile doldurmam lazım altını. kendimi savaş sonrası mıntıkasına dönen savaşçı gibi hissediyorum. bir sonraki savaş için hazırlık yapmaya gidiyorum. ama üzüldüğüm nokta sınav sonrası alışkanlıklarımı gerçekleştirememiş olmam. ne gezginle gezebildim, ne sinemaya gittim, ne kitapçıda dolaştım, ne gökyüzü ile karşılıklı bir kahve içtim, ne 01:51 i görebildim odamda. hayatımı seviyorum. hayatımı anlamlı kılan her şeyi seviyorum. bir de otobüs 2+1 denkgeldi. diyebilirsiniz her tarafa var artık 2+1. ne hikmetse ege tarafına fazla koymuyorlar. bu sefer denkgeldi ve ben de pinç adlı youtube programını indirmiştim onu izledim. aslında bir kemal tuğrul sümer olsa iyi olurdu ama maalesef. şimdi ben de taktım kulaklığı müzik listem akıyor aşağı doğru. uzun zamandır youtube dan dinleyip de indirip mp3 e çeviremediğim şarkılar vardı. keşke onları da vaktim olsaydı da mp3 formatına çevirebilseydim. ben her müzikle kendim ilgileniyorum. ses kalitesi iyi olmalı. şimdi eda babanın arkasından deniz tekin başlasaydı sonra müslüm babaya geçse güzel olurdu mesela. neyse gençler. daha bütü olan varsa allah kolaylık versin. İnşallah hepimiz geçeriz. mutlu geceler dostlarım. gittiğiniz tüm yollar hayallerinize çıksın... :)
alien
alien
4 gün
İki saattir delice aşağıdaki 'daha fazla yükle' butonuna basıp basıp yazılanları okuyorum. en sonunda bu olayı yaşarken aklımdan geçen fikirleri buraya da yazayım dedim.

bir iki iniyorsun, okuyorsun, he! bu normal dedikodu tayfası diyorsun, biraz aşağı iniyorsun bir abla var, gündemle alakalı bir şeyler anlatıyor. neden yapıyor bilmiyorum ama sanırım deneysel bir şey, neyse güzel o. biraz daha iniyorsun, biri yine tramvayda biriyle gülüşmüş ve sarı montu siyah kotu olan biri yine. bu yetmiyormuş gibi biri de bir altta kırmızı rujlu biri demiş. kajshasf kırmızı rujdan nasıl bulabileceğini düşündüyse burada bi sallasa zaten 100' kişi üzerinden 80 kişiyi mimledi. güzel fikir. neyse inmeye devam ediyorum, aha! o da ne. acı, keder, karamsarlık ve bunalım temalı bir arkadaş. profilini yan sekmede açıp diğer paylaşımlarına bakıyorsun, duvar ağlıyor, duvar sızlıyor. duvar yıkılıyor kanka. ben bu tarz yazanların duvarlarına hep bakmışımdır. neden bilmiyorum, belki benim ruhumu yansıtıyordur. evet, bu konu uzadı. neyse aga inmeye devam. aga ne amk ığğkk! biri facebook'taki gibi bilmeceli bişi paylaşmış, bi aşağısında; kırmızı gül, silah ve afilli bir sözden olaşan görüntülerden farksız bir görsel paylaşmış.

sonuçta burası da bir sosyal paylaşım çöplüğü oldu demek istiyorum. bu bir başarı ama gerçek bir heyezan mı ona da siz karar verin. :* öptüm sizi.
limos
limos
4 gün
şurada bir iki haftalığına eve geliyorum kanepe koltuk yüzü gördüğüm yok. hava dışarıda buz gibi. hergün biri arayıp hadi buluşalım diyor. üçe kadar yatıp, dörtte eve gelen kardeşlerimle dalaşıp, buz dolabının kapağının önünde yaşamak istiyorum. salın beni nolur nolur nolur. tamam canım arkadaşlarım sizi seviyorum. anlıyorum beni özlediniz. lan burdan otobüs durağı bile 15 dk. soğuk, üşüyorum, buz mu tutam¿ hepsini geçtim. valla hepsini geçtim. tamam giderim buluşuruz. sen ki en son sekizinci sınıfta gördüğüm ve geçen yıl sosyal medyada beni bulan arkadaşım. beni niye özlüyorsun. toplasan üç kere konuştuk (hepsinde sen aradın ). beni başka bir arkadaşınla mi karıştırdın. bebeğim biz ne ara özleyecek kıvama geldik. lan ben niye senin için bu soğukta dışarı çıkıyorum. bir de bize gel diyor. dalağımın böbreğimin peşinde misin ¿¿ ben ayıp olmasın diye söylemiyorum ama ben seni tam olarak hatırlamıyorum bile. zayıf hafizamdan yararlanıp dalağımı böbreğimi alıp beni soğuk bir ormanda eski bir küvetin içine bırakıp kaçacak misin????
snorlax
snorlax
5 gün
dünden beri bir şeyler anlatma isteğim var fakat tüm denemelerim, yazılar içime sinmediği için tamamlanma konusunda sonuçsuz kaldı. sonrasında bir arkadaşıma anlatmaya çalışırken buldum kendimi lakin yine dolaylı yoldan bir şeyler söyleyip en sonunda da işi eğlenceye vurup geçiştirdim. gariptir ki bu fazla alıştığım bir durum. eskiden yazardım. sadece buraya da değil belki daha önceden hatırlayanınız vardır mavi bir defterimden bahsederim. onda da iç dünyamdan kesitler vardır. özellikle baharda havalar ısınmaya başlarken yaptığım uzun yürüyüşlerde mutlaka yanıma alırım. zaten iki şey mutlaka olur. çubuk kraker ve bu defter :) kumların üzerinde oturup dalgaları dinlerim ya da birkaç şarkı. uzaktaki gemileri izlerim. hatta bazen karabatak bile görüyorum (öyle olduğunu sanıyorum). denize daldıktan sonra bir sonraki çıkacağı yeri tahmin etmeye çalışıyorum mesela. gülümsetiyor beni bu durum. kışı çok severim çoğu insanın aksine. bana güven veren bir yanı var. şapkalarım, atkılarım, eldivenlerim, kalın giysiler, kabanlar bu hissi verir bana. kat kat giyinmiş birini gördüğümde tebessüm ederim çünkü samimi bir görüntü oluyor. ya da kendim gibi birini görmek de olabilir sebebi bilemedim şu an. ya da soğuğu sevmem küçüklükten de geliyor olabilir. sobalı evde de kaldım. çıtır çıtır o ses eşliğinde tavana ve duvarlara vuran ışığı izlemeyi çok severdim. bunlar hep güven hissini uyandırıyor bende ve içtenliği. fakat tüm bunlara rağmen en sevdiğim mevsim ilkbahardır. tabiat canlanır. serdar kılıç ın söylediği karahisar kalesini hatırladım bugün ve dinlemek istedim uzun zaman sonra. baştaki cümleleri etkiledi biraz da beni sanırım. ve tabii özlediğim şeyler var bundan da kaynaklanıyor bu yazıdaki anlatılanlar galiba. İlk defa kar yağmasını istememden önce ilkbaharı bu kadar özlediğimi fark ettim. bu kez yanıma termosumu da alarak kumlarda oturup kitabımı okumak ya da bir şeyler çizmek istiyorum. veyahut da kuşlarla konuşmak. asıl sırrı söyleyeyim mi size? en çok bunu özledim. sizlere garip geliyor bile olabilir fakat gerçekten dinliyorlar. tabii krakerleri yerken o ayrı :d sanki elimde bir sürü parçadan oluşan bir yapı var ve ben bu parçaları birleştirdikçe ya hep bir parça artıyor ya da bir tanesi eksik kalıyor gibi. bir türlü doğru şekli oluşturamıyor gibiyim. yoksa bu halim için bir açıklama göremiyorum. kim bilir belki bir gün tamamlanır doğru şekilde. yine uzunca bir yazı oldu. bitirmek icap ediyor. dinlerken uzaklara dalıp gittiğim bir türküyü mırıldanıyorum şu sıralar sürekli. aslında ilk olarak nerede duyduğumu bile hatırlamıyorum ama birkaç ay önce manuş baba nın da söylediğini öğrendim. ve dinlediğim ilk anda ilk duyduğum halini anımsadım ve arayışa geçtim. evlerinin önü yonca türkünün ismi. nermine memedova ve sinan seid in söylediği hali sakinleştiriyor beni. ve söyleme şekillerine benzer şekilde de günlük yaşantımda konuşmayı sevdiğim için bazen daha çok hoşuma gidiyor. geceniz güzel geçsin dedikodu meclisi. bütünlemesi olanlar sizlere de kolay gelsin inşallah çok iyi geçerler. esen kalın👧
privity
privity
5 gün
sohbet esnasında komedyen değilde komedicilik diyen sanatçıyı görünce gülme eylemi bana gereksiz görünüyor artık nefes almayı unutmak istiyorum @easytocome
TeddyBear
TeddyBear
6 gün
bu sözü bütün gerici ailelerin evine asmak istiyorum. erkek hiç bir zaman kadınlardan üstün değildir. erkek oğlu sevgili yapınca “aslan” kızı yapınca “orosbu” olan bir zihniyete sahibiz. yazık bize. ama müslümanlıkta bu yok her ikisinede günah işte herkes yanlış anlamış olayı.
karakutuu
karakutuu
6 gün
gecen cuma akşamı aylık 8 ile 10 bin mazot aldığım petrol ofisinden numaramı aldığını söyleyen bir hanımefendi aradi. çekiliş ile şanslı kişi olmuşum havza termal otelde bir gün tatil hediyemiz rezervasyonunuzu yaptık yarın 10 da sinop'tan alalım dediler eniştem de esnaf ve büyük alisverislerinden 1 yada 2 haftalık bu tarz promosyon tatilleri yaptığından herhangi bir şüphe duymadım olur dedim hafta sonu bir değişiklik olur diye düşündüm neyse çıktık sinop'tan yola samsun merkezde araca süslü puslu mini etekli yüksek topuklu civic sarısı kırmızı rujlu vs abartı elbiseli makyajlı kızlar bindi her kız bir isim söylüyor hoş geldiniz efendim rehberiniz biziz felan diyor bize de böyle bir kız geldi tabi benim hatun kıskandı biraz elimi sıkıyor felan ortam gerildi bende acaba nereye gidiyoruz diye bir kuşku oluştu normal ötesi bir durum çünkü otelde rehbere ne gerek var diye düşünüyorum üstelik böyle rehberlere. neyse atatürk evini gezdik başladık dağa doğru tırmanmaya konteynır kurmuşlar iki tane iş makinası yemek yiyeceğiz burda dediler dedim herhalde burası mesire alanı gibi mangal felan yok efendim oda yok bildiğiniz elemanların yediği menü tablot yemek neyse yedik bir masaya aldılar bizi kızlar basladi anlatmaya hattusa şöyle iyi böyle devremülk alın 20 bin lira ömür boyu kullanın hep hikayeler arkada bı nuri alço müziği diptis diptis kızlar üniveriste truzm son sinifmis maaşlı eleman asgari ücrete çabalıyorlar bı açtım baktım netten 500 e yakın şikayet var daha temel atmadan daireleri satıyorlar bir daireyi 48 kişi alıyor ama senin tapulu malın nasıl oluyorsa . kızlara kizdim üzüldüm hatta belki denk geliriz burda milleti dolandiranlara ön ayak olmayın kullaniliyorsunuz demek istiyorum kendilerine bir gunume yazık oldu kısacası üstüne kız susmak bilmesi ve başımızı agritti dağın başı ve ulaşım olmadığı için geri dönüş de yapamadık akşam eve geldiğimizde saat 12 olmuştu neyse ki bizim serviste alan kimse olmamış ve güzel dostluklar kazandık
calimeroo 🤕
calimeroo 🤕
13 gün
İçim acıyor lan içim... ben bunları hak etmedim, kabul etmiyorum şu yaşananları sabahları ağlayarak uyanmayı da hak etmedim, geceleri ağlayarak uyumayı da... kimseye değer vermemek lazımmış bu hayatta bana bunu öğrettiler teşekkür ederim... İçimdeki güzel şeyleri öldürdüler, kırdılar, dağıttılar bunu sevgi adı altında yapanları ayrıca gebertmek istiyorum... beni değiştirdiniz, ben eski ben değilim... öfke ve nefretle dolu değilim morluklar, kırıklar, ezikler, kırgınlıklarla doluyum batıyor içten içe... İçten içe ölüyorum sankide çareler tükenmiş ölmeye terk edilmiş gibiyim... basit bir şey istedim şu hayatta değer verdiğim kadar değer görmek başka bir şey degil bundan kastım ben seviyorum diye birileri de beni sevsin değildi, sevmiyorsa sevmediğini söyleyecek kadar saygı duyarak değer vermesiydi onu bile beceremediniz... çok doluyum ama taşamıyorum, güçlüyüm ben diye diye içime ata ata kendimi yedim ne fedakarlıklar yaptım hala her şey aynı hatta daha beter... dert değil bu anlattıklarım... İç dökme, içimde kalan kırıkları temizleme çabası kimseyi ilgilendirmeyen bir feryat... gözünüzün içine baka baka sizi üzen insandan korkun, kaçın ondan, çıkarın hayatınızdan çıkmıyorsa siz terk edin onun hayatını, beklemeyin sizi tamir etsin diye etmiyor çünkü sizi üzen biri tamir etmeyi bilmiyor öğrenmek de istemiyorlar söyleyeyim... hayatımın içine ettiği için bana dayanılmaz acılar ve hatıralar bıraktığı için herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum... İyi halt yediniz... çok iyi ettiniz ya harikasınız siz mükemmel insanlarsınız... şimdi defolup gidin hayatımdan istenmiyorsunuz... geri de dönmeyin bir gün toparlanır mutlu biri falan olurum belki onun da içine etmeyin... hala umudum var gibi konuştum ama yok bu kadar sevgiye bu kadar acı sığdırilabiliyorsa artik umudum da yok... nefes almak mecburiyetten sadece...
Eleni
Eleni
17 gün
kimileri renkleri sever, meyveleri, kokuları, boyaları, çiçekleri, bulutları, gökyüzünü, denizleri, vb. sever. sever de sever. hatta yeri gelir kimileri de yılanları, akrepleri, aydınlıkları, hamam böceklerini, vb. sever. onlar da sever de seveer! sevilir mi be onlar tiksinçler. sevecekseniz güzel şeyleri sevin korkunçlu şeylere ne gerek var. yarasaları sevin mesela. geceleri uyanık kalışlarını, gündüzleri uyudukları uykuyu sevin. en çok da uykuyu! sevilmez mi uyku dediğin efsane sevecenlik abidesi? sevilir tabi. hiçbir şey olmasın mesela. (temel ihtiyaçlarını karşılayabileceğin şeyler hariç tabi. İçinde mi kurusun lan?!) bir sürü uyku olsun, fazlası ile bir sürü hem de. uykuyu sev, uykuyu. :/ sevgili gibi, aşk gibi, kardeş gibi, dost gibi, gibi de gibi. uyku güzel şey, bir de sonsuz uyku var ya hani. tabir-i caiz ise “ölüm”, işte herkes sevmez onu. korkar yani ama öyle böyle bir korku değil. bu yüzden es geçecem onu. biz az ve öz olan uykudan devam edelim. aynen be çok uykum geldi diye bu kadar uykulu cümleler kuruyorum frank. buna da dua et gevşek! “uykusuz gecelerden uykulu halim ile uyku dolu gecelere uykusuz kalıp direnerek uyumaya özlem çeksem de uyumamayı seçiyorum.” şeklinde saçma ama bol uykulu cümleler de kurabilirdim ama kuruyor muyum? kurmuyorum. çoğğk sefiyom bn yha. .s sizi değil, uykuyu. hem ne diyor nazım’cığım?

uyku güzel şey, ümitli şey,
dünyanın en rahat yatağında, kesintisiz uykuya dalmak gibi bir şey
fakat artık kısa uykular yetmiyor bana,
ben artık uyuyup uyanmak değil, sonsuz uykuya dalmak istiyorum.

şiir böyleydi! (size ne nazım’ın şiirini nasıl değiştirdiğimden?.)

Snake
Snake
20 gün
2018'e başka biri olarak giriyorum yeni yılda şunlar şunlar olsun diyenlere hastır demek istiyorum
ne önemi var lan bugünün dünden ne farkı var bugün değişmeyen yarın değişecek mi
2018 geçen yıllardan çok mu farklı olacak aynı boktan ya da aynı güzel hayata devam edeceksiniz bir bok değişmeyecek kandırmayın kendinizi
👑MerryAndrew
👑MerryAndrew
20 gün
tutkularım, hırslarım, takıntılarım.

yükselmek istiyorum. hedeflediğim zirveye çıkmak. bu benim tutkum, hayallerimdeki kişi olmak. uykuya dalarken bunu düşünüyorum. uyandığımda bunu düşünüyorum. yüzümü yıkarken, aynaya bakarken, kahvemi yudumlarken, yürürken her an aklımda bu var. kaybetmek istemiyorum ben kazanmak istiyorum. kazanan kişi ben olmak istiyorum. bunun için tüm hayatımı koydum ortaya. çalıştım, emek verdim, mücadele ettim, kendimi kanıtladım. bunu hiçbir şeyi istemediğim kadar çok istiyorum.

avucumdaki onca şeyle birlikte okyanusun dibine batmak istemiyorum. içinde bulunduğum tekneden o ışıltılarla dolu büyük gemiye geçmek istiyorum. umurumda olan şey gemideki ışıltılı ortam değil, o geminin en yüksek yeri. oraya çıkıp gemideki insanları izlemek istiyorum. arada onların içine karışıp gerçekte ait olduğum yerin tadını çıkarmak istiyorum.

tüm bunların aksinin olduğunu düşündüğümde hissettiğim korkuyu hiçbir şey hissettiremez bana. ben karanlıktan korkmam, tuhaf yaratıklardan, ölülerden ya da kötü insanlardan da korkmam. ben düşmekten ve bir daha kalkamamaktan, hedeflerime ulaşamamaktan, hayallerimin gerçekleşmesine engel olunmasından, o ışıltılı gemiye öylece bakıp çaresizce uzaklaşmak zorunda olmaktan, okyanusun dibini görmekten korkarım. benim korkum kaybetmek. benim korkum çaresizlik. ve şu an bu korkuyu en derinlerine kadar yaşıyorum.
Eleni
Eleni
21 gün
sonunda yarın gece saat 12 itibari ile şu illet 2017 son buluyor. kime ne getirdi bilmiyorum ama bir insana iyi şeylerden çok kötü şeyler getirir mi lan? evet getiriyormuş. bir verdiyse on aldı benden. hayır 2017’yi de suçlamıyorum, insanlar ortak çocuğu. hem de orul orul ortak çocuğu. İçine ettiler senemin. oysa 2016’nın bitmek üzere olduğu saatlerde böyle miydi? değildi tabi. güzel dileklerim vardı. hiçbiri gerçekleşmedi be! gerçekleşenler de kötü sonuçlandı, bu yüzden onları da gerçekleşmemiş sayıyorum. şimdi ergence triplere girip “neden ben?” demeyecem ya da halil sezai gibi “isyaaağğn” diye şarkılara yeltenmeyecem ki bakın, buradayım. öldük mü? ölmedik. nefes alıyor muyuz? alıyoruz. almasak yaşar mıydık? yaşamazdık. nefes aldığımıza göre yaşıyoruz yani anlatabildim miğ. 2018’den de hiçbir şey istemiyorum. İsteyince olmuyor zaten. sağlıkmış, huzurmuş, paraymış hiçbirini istemiyorum. yeter da, bir salın. onu bunu düşünmekten helak oldu senem. lan 2017! sana çok sinirliyim. :/ frank da sinirli. onu benim gibi bir ruh hastasının hayal dünyasına iliştirdin. onun suçu neydi? ben de seni seviyorum frank. :* ne olur, neler yaşanır hiçbir fikrim yok ama ne 2017, ne de 2017 gibi bir sene yaşanmasın, daha kötüsü de yaşanmasın. bunu sadece kendim için istiyorum. herkese kötü değildi. çok mutlu olanlar vardı lan. kıskanıyorum sizi aşağılık herifler. “ağla” dediğinizi duyar gibiyim, no merak. üzerine bir de kudurup zırlayacam.
princepeacocks
princepeacocks
21 gün
dostlar, romalılar, vatandaşlar, beni dinleyin:
samsun'da epeydir yapılacak birşey bulamıyorum. İş hayatından arta kalan belli bir programa sahibim. bu programları sevmekle birlikte, daha başka eğlenceli,tatminkar etkinlik yapmak istiyorum. bu konuda görüş bildirirseniz sevinirim. selamlar ola size dostlar.
eskibiaci
eskibiaci
22 gün
hoca finali geçirmek için yapacağını söylemişti biz de yardımcı olacak sanmıştık meğer o öyle değilmiş "eline sağlık üstad sözünün eriymişsin" diyerek elini sıkmak istiyorum
nemesis
nemesis
26 gün
dünden beri uyuyamadığım bir olayı anlatmak istiyorum.dün galatasaray maçına 3-1 skor bildim sanırım rüyamda görmüştüm yani tam emin değilim sabah kalktığımda aklımda sadece 3-1 3-1 diye fısıldayan bir vesvesemsi vardı! bende nesine hesabımdan 50 tl bastım 3-1 skora sonra onlarca arkadaşım beni manyak analizleriyle darmaduman etti 7 dk bitmeden iptal ettim sonrası malum 8 oran 🤕
TeddyBear
TeddyBear
27 gün
şu hayatta en çok kendim gibi yaşadığım yaş aralığı 12-15 çünkü ergenliğin mükemmel anlarıydı diyeceksiniz ki hala ergensin evet ergenim ama dışa vuramadığım binlerce şey var onlardan en büyük duygu ise ‘dizideki filmdeki oyunculara aşık olma sonra onların fotoğraflarını kendi profil duvarında paylaşamama ve son olarak onların fotoğraflarını duvar kağıdı yapmamak’ cidden en sevdiğim şeyler onlar. ben hala çocuk ergen olmak istiyorum büyümek istemiyorum o dediklerimi rahatlıkla yapmak istiyorum ablamların ağızına laf salatası olmak istemiyorum insanları takma diyeceksiniz zaten takmıyorum ama ailedeki yakınlarım bir şey diyince sinir oluyorum. böyle yani içimde asla ama asla ölmeyecek bir ergen yaşıyor 🙍🏻‍♀️🙍🏻‍♀️🙍🏻‍♀️
Nickollyy
Nickollyy
28 gün
bir gün öğretmen olduğumda yani yaklaşık iki yıl sonra öğrencilerimle çok güzel hayallerim var onlara dersi sevdırerek anlatacağım asla kızmayacak kırmayacagım çünkü okulun en sevilen öğretmeni olmak istiyorum onları evime çağırıp pasta börek yapacağım maddi sıkıntıları olduğunda yardımcı olacak okul dışında da birlikte gezip eğlenecegim. bunlar sizce de çok güzel hayaller değil mi ya bir an önce o güzel öğrencilerime kavuşmak istiyorum. beş yılın sonu. umarım boşa gitmez. her şey istediğim gibi düzen alır... hayat birileri için yaşarsak güzel.. kendimiz için yaşadığımızda ise arkamızda hiçbir güzellik bırakamamış oluyoruz. neyse dedikodu severler cümleten iyi geceler 😍😘
eliptik
eliptik
29 gün
köpek gibi özledim .. çok özledim .. anlatılamaz gerçekten ..çok seviyorum hemde çok .. nolur bi kere sarılsam sanki nolur görebilsem nolur sesini duyadabilsem dünyalar benim olur sadece başka kimseye zararı dokunmaz ki bunun sadece benim kalbim dayanmayabilir o kadar mutluluğa . görmiyecen duymayacan biliyorum ama artık hislerimi paylaşmak istiyorum içimde tutamıyorum haykırmak istiyorum özledİm diye buraya bırakıyorum o haykırışıda çok özledİm

Selam Ziyaretçi

Gördüğüm kadarıyla henüz giriş yapmamışsın! Lütfen giriş yap, bekliyorum :)