limos
haftada sadece bir kere banyo yapma kararı aldım. kafamda saç kalmadı. saç kreminin, şampuanın ve tarağın allah belasını versin. kokarca olursam da koklamayi verin artık yapacak bir şey yok. kel kalamam. keltoş babana koş şakalarına maruz kalamammmm. burdan herkese haftada bir kere banyo yapma çağrısında bulunuyorum. hepimiz kokarsak kimse kokmaz ;)
çok_karanlık_patron!
sabahın köründe bir kere daha dini istismar edenleri görüp bir şey yapamadım.adam her sabah namazı için alarm kuruyo yer gök inliyo alarm sesine ben uyanıyom doğal olarak sonra yatamiyom.adam alarmı duymuyo bile deliksiz uyuyo her sabah ben sabah 5.20 de uyanıyom alarmı kuran uyuyo gidip diyemiyon da alarm falan kurma sen daha diye.15 dakka zır zır öttü telefon masadan 1 metre yere düştü titrerken hala ötüyo yerde. tek çarem çocuğu aramak o zaman alarm donuyo daha calmiyo salaklasiyo bi telefon(ben arayınca da uyanmıyo zat)
Beginnerdoctor
yüzünü bir kere bile görmediğim, sesini hiç duymadığım ama yüreğini hissettiğim güzel insan,
konuşma arasında geçen bir kupa muhabbetinin bu arkadaşlığı somutlaştırabileceğini kim bilebilirdi ki..
yüzün yok belleğimde ama hediyen var elirimde, içinde güzel bir yürek ile. hep mutlu ol 💛
and he lived happily ever after
bazı babası belirsiz kişiler tarafından yapılan bu dergi beni çok üzüyor. bir kere çizerleri oksijen israfı yapıyor artı bu dergi kağıda basılıyorsa bir kağıtla yapılabilecek en kötü israf yöntemi, basılmıyorsa da kin ve nefretten başka bize sunduğu olmadığı ve elektrik israfı olduğu için yine doğaya zararlı. neresinden baksak zarar :/
Snake
sevmek sobaya dokunmak gibidir, bir kere yanarsan izi kalır sonra bir daha dokunamazsın sadece yanına yaklaşırsın


Tuhaf Ama Gerçek
Omü Giller
hayatında bir kere olsun kyk'da iftar sırası beklememiş, of ya ramazan çok zor diyor, lan sen neden bilcen
Mehmet Akif Yanbak
bir kere daha "overrated" kelimesini duymak istemiyorum.
Nerede Çekildi
bugün birinci haftasını kutladık kızım melina'nın :)
onu misssssler gibi yıkadık annesiyle:)
çok sevdi suyu ve bir kere bile ağlamadı :))
maşallah kızıma :)))
bu arada melİna şimdi yattı. bence siz de yatın.
niye?
gulyabani geliyoooor!!
:))
çArşı
sevdim seni bir kere, başkasını sevemem,
deli diyorlar bana, desinler değişemem, desinler değişemem.

#Beşiktaş
13. Burç
yay: gidin araştırın efendim, yeryüzünde en çok uzak mesafe ilişkisi yaşayan burçlar sizsiniz.siz seviyosunuz böyle meşakatli işleri :) mesafeden kaynaklanan sorunlar ilişkiyi yıpratacaktır. İletişim sorunları ve kıskançlıklar yaşanabilir, ama sevdiniz işte bir kere...
Ressam Bob
şuraya bir kere sarılmak için kilometrelerce yolu gitmeye değer birisini çizelim.
çArşı
sevdim seni bir kere, başkasını sevemem,
deli diyorlar bana, desinler değişemem, desinler değişemem.

#Beşiktaş
zoey
bir kere güvenin kırıldıktan sonra, hayatında belki de sana asla yanlış yapmayacak insanlara bile sorgulayarak, her güzelliğe biraz tereddüt ile bakıyorsun. güven bir kere kırıldıysa, her şey biraz siyah beyaz artık. dünyanın en hüzünlü olaylarından birisi de bu aslında.
and he lived happily ever after
iyy, böyle şeyleri gördükçe beni afakanlar basıyor. bugün e1'de iki teyzede samkart yoktu bir tane hanım kızımız onların yerine kartını bastı. sonra kadınlardan biri biraz para verdi. hanım kızımız da bu para fazla dedi geri uzattı, kadın al dedi, bu yok alamam diyor uzatıyor, kadın kızın avucunu kapatıyor olsun diyor, kız da yok diyor alın diyor, kadın almam sen öğrencisin sana lazım olur diyor, kız bu para çok diyor falan iki tarafın elleri arasında bir mücadele var parayı birbirlerine iteliyorlar. atilla taş yunanistan'a böyle itelenmedi, o derece. en son kız verdi parayı, para artık para olmaktan çıkmıştı o hengamede iyice buruşmuştu. para dediğim de 5 lira, 5 (tam görmemiş olabilirim biraz da bozukluk vardı sanırım). bir kere söyle para vermenize gerek yok de yahut bu para çok de, sonra at cebe gitsin ne uğraşıyorsun. sanki kart bastın diye sana 1 milyon dolarlık çek yazdılar, bu nedir arkadaş.
Ressam Bob
şuraya herkesin hayatında en az bir kere hayal ettiği bir güç çizelim.

Serkan Yılmaz
bi ay kadar önceden bi arkadaşıma ada sözüm vardı, ada yapacaktım. atasözü değil ada sözü. :) cam kenarına sıkılanan yanmaz köpükten kullandım. “ada sözü” şakasını bir kere daha yapayım da iyice bitsin :)

NTV Spor
volkan: "ters karşılamadım. 2007-08'de de bir kere bunu yaşadım. tekrar alacağımı biliyordum. forma kısa sürede gelecekti ve de geldi"
Mezun bey
ben sevdimmi güzel severimcilerden değilim. bir kere sevdim, oda gönlüme sultan, ömrüme ortak oldu. öyle ki gözleri yeryüzündeki cennetim, adı alın yazımın tek okunaklı yeri oldu. şimdi diyeceksiniz lan bu aptal herif neden bahsediyor. haykırmak istiyorum yahu, adını dağa taşa haykırmak istiyorum.
Levent Üzümcü
bir kere daha söylüyorum, bu bir siyasi tercih birlikteliği değil, psikiyatrik bir araz birlikteliği. https://twitter.com/kacsaatoldunet/status/93735463...

Selam Ziyaretçi

Gördüğüm kadarıyla henüz giriş yapmamışsın! Lütfen giriş yap, bekliyorum :)